Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה האופציות העומדות לרשותי לתיקון הגריל ברכב ע"י ביטוח צד שלישי ?

שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אתמול נכנסה בי בחורה בחניון כשהרכב שלי היה חנוי.

כתוצאה מכך נשבר לי הגריל + שריטות על הטמבון.

הבחורה הודתה בהכל כמובן , התקשרתי גם לסוכן ביטוח שלה ואמר שהיא הודתה והכל בסדר ואין לך מה לדאוג.

לגבי התיקון.

הייתי במוסך העוגן מוסך מורשה אאודי נתניה , והגיע שמאי , השמאי צילם ובדק ואמר שיש צורך בהחלפה של הגריל + צביעה של הטמבון מקדימה.

הבעיה היא כזאת.

מדובר ברכב אאודי S3 שנת 2014.

הגריל ברכב הוא לא גריל מקורי , מדובר בגריל מעוצב ומקושט עם סמל קווטארו וניקלים למטה , בקיצור גריל הרבה יותר יפה.

מוסך העוגן בדק ואמר שאין באפשרותו להשיג את הגריל הזה , מכיוון שזה אינו גריל מקורי והוא לא לקנות מאיביי וכו' כי הם מוסך מורשה אאודי.

הגריל מה שיש לי ברכב באיביי עולה 1400 שקל.

מוסך העוגן נתן הצעת מחיר לגריל מקורי של 12,850 ש"ח לפני מע"מ (סכום הזוי כן חח)

מה אני טוען : שיבצעו את התיקון של הפגוש הקדמי ללא הגריל , ואת הכסף עבור הגריל (מקורי) מה שאני כן יכול לדרוש מחברת הביטוח שלה (מכיוון שמדובר בתביעה של צג ג שלה) אני יקבל.

ואז אני פשוט גם יצא ברווח כספי וגם בגריל כמו שהיה לי ברכב (אזמין אותו לבד מאיביי)

הוא טוען : שהוא מפסיד כסף , ושהם מרוויחים על חלקים ועל עבודה והוא לא רוצה לעשות חצי עבודה.

ברור שאני מעדיף לקבל כמעט 15 אלף שקל ולא שהמוסך ירווח את הכסף הזה !!!

כי זה גם בסך הכל גריל.

מה הזכויות שלי שאני יכול לקבל ??

אני לא מעוניין בגריל מקורי שהם רוצים לשים לי שהוא בעניי גריל פשוט ולא יפה כמו שיש לי ברכב (גריל RS3)

מה עושים מצב כזה ?

עזרה / עצות ?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתבוע את הכסף על ידי שמאות גלובלית, ולתקן איפה שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה.

חכה למומחים (ישה) שיסבירו לך בדיוק איך זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אתמול נכנסה בי בחורה בחניון כשהרכב שלי היה חנוי.

כתוצאה מכך נשבר לי הגריל + שריטות על הטמבון.

הבחורה הודתה בהכל כמובן , התקשרתי גם לסוכן ביטוח שלה ואמר שהיא הודתה והכל בסדר ואין לך מה לדאוג.

לגבי התיקון.

הייתי במוסך העוגן מוסך מורשה אאודי נתניה , והגיע שמאי , השמאי צילם ובדק ואמר שיש צורך בהחלפה של הגריל + צביעה של הטמבון מקדימה.

הבעיה היא כזאת.

מדובר ברכב אאודי S3 שנת 2014.

הגריל ברכב הוא לא גריל מקורי , מדובר בגריל מעוצב ומקושט עם סמל קווטארו וניקלים למטה , בקיצור גריל הרבה יותר יפה.

מוסך העוגן בדק ואמר שאין באפשרותו להשיג את הגריל הזה , מכיוון שזה אינו גריל מקורי והוא לא לקנות מאיביי וכו' כי הם מוסך מורשה אאודי.

הגריל מה שיש לי ברכב באיביי עולה 1400 שקל.

מה אני טוען : שיבצעו את התיקון של הפגוש הקדמי ללא הגריל , ואת הכסף עבור הגריל (מקורי) מה שאני כן יכול לדרוש מחברת הביטוח שלה (מכיוון שמדובר בתביעה של צג ג שלה) אני יקבל.

ואז אני פשוט גם יצא ברווח כספי וגם בגריל כמו שהיה לי ברכב (אזמין אותו לבד מאיביי)

הוא טוען : שהוא מפסיד כסף , ושהם מרוויחים על חלקים ועל עבודה והוא לא רוצה לעשות חצי עבודה.

ברור שאני מעדיף לקבל כמעט 15 אלף שקל ולא שהמוסך ירווח את הכסף הזה !!!

כי זה גם בסך הכל גריל.

מה הזכויות שלי שאני יכול לקבל ??

אני לא מעוניין בגריל מקורי שהם רוצים לשים לי שהוא בעניי גריל פשוט ולא יפה כמו שיש לי ברכב (גריל RS3)

מה עושים מצב כזה ?

עזרה / עצות ?

תודה!

אם הייתה מודיע לביטוח שיש לך גריל שונה בזמן עריכת חוזה הביטוח רכב אז הוא היה מבוטח, אבל מאחר ולא דיווחת לביטוח עליו הביטוח של אותה בחורה יתן לך את הגריל המקורי שמגיע עם הרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתה מודיע לביטוח שיש לך גריל שונה בזמן עריכת חוזה הביטוח רכב אז הוא היה מבוטח, אבל מאחר ולא דיווחת לביטוח עליו הביטוח של אותה בחורה יתן לך את הגריל המקורי שמגיע עם הרכב הזה

זה נכון רק במידה ואני תובע את הביטוח שלי.

אם אני תובע ביטוח צד ג של מי שפגע בי , על הביטוח שלהם להחזיר את הרכב למצבו בדיוק כפי שהיה קודם לכן.

ביררתי את זה כבר מול השמאי ומול חברת הביטוח שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מטורף. אפשר לקנות גריל מקורי חדש ב-$825 באתר אינטרנט גרמני.

יחד עם המשלוח והמיסים זה עדיין יוצא פחות מחצי מחיר.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואכן אי אפשר לעשות חצי עבודה-קח את הכסף כפיצוי גלובלי על כלל נזקי התאונה(טמבון+גריל),

לאחר מכן תבוא למקום אחר /לאותו מוסך באופן פרטי רק לצורך צביעת הטמבון.

משום מה נראה לי שההצעת מחיר שתקבל על הצביעה תהיה אפילו נמוכה יותר.

אל תוותר על עניין הטמבון-יכול להשתלם לך,לא פוגע בפוגעת שגם ככה תשלם השתתפות עצמית-כולם מרוויחים(חוץ מהביטוח שמרוויחים על בסיס יום יומי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואכן אי אפשר לעשות חצי עבודה-קח את הכסף כפיצוי גלובלי על כלל נזקי התאונה(טמבון+גריל),

לאחר מכן תבוא למקום אחר /לאותו מוסך באופן פרטי רק לצורך צביעת הטמבון.

משום מה נראה לי שההצעת מחיר שתקבל על הצביעה תהיה אפילו נמוכה יותר.

אל תוותר על עניין הטמבון-יכול להשתלם לך,לא פוגע בפוגעת שגם ככה תשלם השתתפות עצמית-כולם מרוויחים(חוץ מהביטוח שמרוויחים על בסיס יום יומי)

לבסוף הם הסכימו שאני יביא את הגריל והם יעשו את העבודה של הצביעת טמבון כולל להרכיב לי גם את הגריל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מוותר על הכסף, הרי כפי שציינת אם תתקן לפי דוח גלובלי אתה תרוויח סכום יפה לכיס מכל הסיפור הזה.

אם אתה מאזור המרכז פנה לחבר הפורום שמאי הרכב אלי אמרן, בקש להתייעץ איתו אני בטוח שהוא יסביר לך הכול.

יש עליו המון המלצות בפורום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מוותר על הכסף, הרי כפי שציינת אם תתקן לפי דוח גלובלי אתה תרוויח סכום יפה לכיס מכל הסיפור הזה.

אם אתה מאזור המרכז פנה לחבר הפורום שמאי הרכב אלי אמרן, בקש להתייעץ איתו אני בטוח שהוא יסביר לך הכול.

יש עליו המון המלצות בפורום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני מנתניה , אני יקבל את הכסף לפי שמאות גלובלית על הגריל , אני מעדיף פחות להתעסק עם זה.

ההצעת מחיר של 12,850 היא רק על הגריל ורק על זה אני רוצה את הכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...