Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיו דיסק חדש במחיר זול ועם יציאה למגבר

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

מעוניין להחליף רדיו דיסק, הכפתור הדלקה של הרדיו דיסק שלי נשבר, עשיתי עבודה וניתקתי מצבר - לא היה אפשר להדליק לאחר מכן כי אין כפתור , וכשפירקנו אותו ראינו שהכל כבר שבור, בנוסף האור של הרדיו דיסק מהבהב ולפעמים לא עובד. יש לציין שזה רדיו דיסק מאוד וותיק (כמה שנים טובות) ולא עשה שום בעיות, גם עכשיו לא, אבל זה האיתותים להחליף.

אני צריך סך הכל רדיו דיסק זול של חברה איכותית ועם יציאה למגבר ושישמעו "סבבה", אני לא צריך משהו מפלצתי.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו, באמת החסרתי פרטים.

תום, אז כן, אני מעדיף באמת דיבורית בלוטוס.

לא אכפת לי שיהיה חיבור דיסק, אבל אני משתמש שנים רק בחיבור USB ככה שלא יקרה שום דבר אם לא יהיה חיבור לדיסק אבל גם לא יזיק שיהיה.

לגבי מגבר, אם יש לך רק מגבר אחד אז אין טעם לעוד יציאה, נכון? לא צריך ולא אשים יותר ממגבר אחד.

תקציב? מעדיף עד 500 כולל התקנה, מקסימום 600.

בכל זאת, זה לא היה בתכנון שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור למספר המגברים אלא למספר הערוצים שאתה מגביר ולרמת השליטה שאתה מעונין בה על אותם ערוצים.

אם מגביר סט קדמי בלבד, כלומר משתמש ב-2 ערוצים ובזאת זה מסתכם, מספיק לך זוג יציאות בודד.

אם מגבר סט קדמי וסט אחורי/סאבוופר, כלומר משתמש ב-3/4 ערוצי הגבר, אתה יכול בעקרון להשתמש עדין בזוג יציאות בודד ולפצל אותן, אבל אז אין לך שליטה נפרדת בין קדימה/אחורה או עצמאית (דרך הר"ד) על הסאבוופר.

וכן הלאה.

בכל אופן, התקציב מאפשר ללכת על מכשיר כגון (אך לא מוגבל ל) פיוניר DEH-X4950BT (נמכר החל מסביב 530 ש"ח).

עונה על הכל, כולל 2 זוגות יציאות למגבר.

(עריכה: שם לב שהתקציב הוא כולל התקנה. יתכן וה-3950 יענה על הצרכים. לא לגמרי הצלחתי להבין אם יש לו 2 זוגות יציאות או רק זוג יציאות למגבר).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני המכשירים שהציע תום מאוד דומים

אני אתן לך להחליט בניהם.

ה 4950 מגיע גם עם :

-מסך 2 שורות במקום שורה אחת

-אפשרות ל 210000 גוונים בתצוגה מול צבע כחול\לבן

-פילטרים קרוס אובר הייפאס\לופאס

אולי פיספסתי עוד איזה משהוא אבל זה העיקר.

ההחלטה היא שלך.

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אם רכישה בחו"ל היא רלוונטית הייתי ממליץ לך לבדוק מחירים באמזון. הצצתי סתם בשביל הספורט על מכשירים של אלפיין עם BT והמחירים כולל משלוח ומיסים נמוכים משמעותית מבארץ.

דוגמאות:

Alpine UTE 72BT ב113 יורו כולל מיסים ומשלוח עד הבית, בהמרה לשקלים מדובר בכ450 שקל. בארץ לפי זאפ המחיר הוא 890.

https://www.amazon.it/s/ref=nb_sb_noss_2?__mk_it_IT=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=alpine+bt

זה מעבר לתקציב שלך אבל גם Alpine UTE 92BT מגיע במחיר לא רע בכלל, 192 יורו כולל הכל עד הבית, כ800 שקלים. בארץ הרבה מעל.

https://www.amazon.it/Alpine-UTE-92BT-Bluetooth-Black-receiver/dp/B018XQKQQU/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1496511459&sr=8-3&keywords=alpine+bt

בדוק את המחירים שם לפני שאתה קונה מהגנבים פה.

amazon.de

amazon.it

amazon.co.uk

amazon.fr

אלה הרבה פעמים שולחים לארץ ונותנים מחיר סופי כולל מיסים.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניה מאמזון נושא האחריות בארץ לא ממש רלוונטי. יש להם אחריות הרבה יותר טובה.

בכל מקרה בהצלחה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שאני צריך שתי יציאות למגבר. לא רשום שהוא תומך (4950) ביציאות.

שני המכשירים מגיעים עם 2 יציאות למגבר

משמע שהם יכולים להתחבר למגבר 4 ערוצים ואתה יכול לקבל שליטה מלאה

על שני זוגות הרמקולים קדימה\אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק את זה עם החשמלאי שלי , אם הוא מחזיק באחד המכשירים האלו אני אקח את אחד מהם.

הבאסה שזה לא היה בתכנון שלי הדבר הזה ובסך הכל הרדיו דיסק של פיליפס שלי שירת אותי המון המון שנים בצורה טובה והיו לו פיצ'רים נחמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן להתפשר על הבלוטות', ההבדל במחיר אולי יצדיק -

https://www.solo-sale.com/product-page/%D7%A8%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%91%D7%99%D7%AA-kenwood-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%A2-%D7%9E

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור מהפירסום אם מדובר במכשיר של פיוניר או במכשיר של פרימייר.

לפי המחיר, כנראה האחרון ואז חבל על הכסף. החל מעוד כ-100 ש"ח ניתן למצוא מכשירים בסיסיים של חברות מוכרות ולא מותגי מדבקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום כבר הייתי קרוב להתקין רדיו דיסק אצל בעל העסק ליד העבודה שלי אבל אז התחרטתי שכן הרדיו דיסק הוא יחסית ישן ואין לו יציאת בלוטוז והמחיר לא הכי זול (אבל עידין עם הנחה בשבילי).

אני אמשיך לחפש בתקווה למצוא את הדגמים שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...