Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך ריידר בתל אביב

Dada
שימו לב! השרשור הזה בן 2392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש מוסך ריידר בתל אביב http://www.rider.co.il שממוקם קרוב לעבודה שלי ביצחק שדה. בגדול את ההחלפת שמנים וטיפולים קטנים אני מתכנן לבצע עצמאית, אבל עד שתארגן על הג'ק וטיפולים מסובכים מעוניין שבעל מקצוע יעשה את העבודה. מאחר ומוסך הזה הכי קרוב אלי, אני מעוניין לשמוע פידבקים מאנשים שביקרו שם.

תודה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אבל מסתבר שגם הם כמו הרוב לא מתעסקים עם כלים ישנים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מתעסק עם כלים ישנים, כולם מעדיפים כלי חדש --> לתקתק עבודה --> להרוויח כסף.

כלי ישן זה בלאגן מבחינתם, עם סיכוי גדול שמשהו ישתבש באמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב. פגשתי בברלין בחור צעיר עם אופנוע כמו שלי אך ישן יותר בשנתיים. לא יכולתי שלא לשאול אותו. אופנוע שלו מטופל בסוכנות כאשר כל החלפים מקוריים ונראה כמו חדש. פה בארץ כולם רוצים כסף קל ומהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכנן לעשות לבד אז אין מה להמתין לג'ק מירוצים, תקנה כבר עכשיו אחד, זה יתקזז עם הביקור במוסך שאתה מתכנן.

בכל מקרה לחלק גדול מהטיפולים השוטפים לא צריך שום ג'ק.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הג'ק אחורי קניתי, אבל זה לא מספיק לטיפול בחלק הקדמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...