Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי הרכב נחשב לאספנות והאם שווה להחזיקו ?

xknti
שימו לב! השרשור הזה בן 2516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לאבא שלי מרצדס E260 שנת 1988 ,

הרכב לא עבר טסט 5 שנים כי יש רכב אחר במשפחה ואף אחד לא משתמש בו [ אין מזגן ] ,

הרבה זמן לא הינענו אותו , לא בטוח שהוא עובד אפלו . סתם עומד ליד הבית כמו גרוטאה .

חברים סיפרו לי שזה נחשב לאספנות ואם אני משקיע עליו זה יכול לעלות הרבה כסף ,

מה אתם חושבים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה כסף לא, אבל הוא בהחלט רכב שווה. את הרכב שלך, כשהוא יהיה בן 30 ניתן יהיה לרשום בסטטוס אxפנות, לא לשלם את כל האגרות שלא שילמתם, לתקן את הרכב ויש לכם רכב מגניב ששווה 20.0 אלף או 30.0 אלף או טיפה יותר. זה לא רכב שיהיה שווה 70.0 אלף. יש המון מרצדסים ישנות שנוסעות על הכבישים.

מה אני הייתי עושה - חיכיתי כל-כך הרבה, מחכה עוד חצי שנה, רושם אותו כאספנות ואז מחליט אם להחזיר לכביש במצב נסיעה או מוכר as is

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהבחור מעליי אמר.

יש שוק לרכבים האלו.

אבל לסדר אותו לדעתי לא משתלם אם אתה מתכוון למכור אותו.

רכב שעמד 5 שנים מצריך יישור קו לא זול, בייחוד שמדובר במרצדס.

תחכה כמו שנאמר עוד כמה חודשים שהרכב יוכל להיכנס לסטטוס אספנות ותמכור אותו AS IS למרבה במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להתחיל מהשאלה הפשוטה:

הרשיון הוקפא לפני שהעמידו אותו, או שיש חוב של 5-6 אגרות?

במידה ויש חוב, זה בלבד חור של למעלה מרבבת שקלים. תוסיף לזה את כל העלות של הטיפולים המכניים המינימליים שהרכב ידרוש (צמיגים, מצבר, פילטרים, שמנים, גומיות שונות, וזו רק ההתחלה), והגעת למחיר של אוטו כזה מתוחזק ++.

בקיצור, ההשקעה כנראה לא תחזיר את עצמה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוב מתבטל אם הרכב עובר לסטטוס אספנות.

לגבי ההשקעה לצורך מכירה, אני מסכים.

הייתי משקיע רק אם הרכב לשימוש אישי, אחרת הייתי מוכר אותו במצבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה W124?

רכב קלאסי ומעניין, אם הוא תקין מתאים גם לשימוש יומימי.

אם זה היה שלי הייתי שומר אותו לעצמי.

במידה ואתם לא צריכים אותו - ב 1.1.2018 גשו למשרד הרישוי ותעבירו לסטטוס רכב אספנות. אם תופיע ברישיון הערה "חייב הדיקת מעבדה מוסמכת", תתעקשו שיבטלו אותה, דברו עם מנהל הסניף או פקידה בכירה. לא צריכה להיות הערה כזאת.

צריכה להופיע רק הערה:

"לטסט חייב אישור מוסך מורשה" שזה אישור תקינות שכל מוסך יכול לתת.

אם הרכב בגדול תקין אז תגררו אותו מוסך, שיעשו טיפול בסיסי, מצבר חדש, יתנו אישור רכב מיושן ותעבירו טסט. אגרת טסט לרכב אספנות - רק 350 ש"ח לשנה.

ולפרסם למכירה.

הרבה יותר קל למכור רכב נוסע עם טסט (גם אם הוא צריך עוד השקעה) מאשר רכב שלא זז ולא ברור מה מצבו.

במחיר הגיוני לדעתי לא תתקשה למצוא קונה, אבל כל השקעה מעבר לטיפול בסיסי והעברת טסט לא תחזיר את עצמה במכירה, אלא אם אתה עושה את כל העבודה לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור:

אם ביטלו את רשיון הרכב בעבר במשרד הרישוי, או שהיה טוטאל לוס, גם ניתן להחזירו לכביש כאספנות?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...