Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Lexus IS300h - ימי מכירות ומתיחת פנים (?)

MMi
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע הבא יש ימי מכירות בלקסוס ומכיוון שאבא שלי בדיוק מחפש מחליפה לפאסאט שלו, 219K עבור לקסוס IS300h נשמעת כמו הצעה די מפתה.

משיטוט מהיר באינטרנט ראיתי שכבר הוצגה מתיחת פנים בדצמבר 2016 ( https://goo.gl/SkdNkR ) אבל משום מה היא עוד לא הגיע לארץ למרות שכבר עבר די הרבה זמן מאז.

1. האם ידוע שהמבצע הזה הוא חיסול מלאי של הדגמים של המתיחת פנים ולכן המחיר?

2. אודה לקבל חוות דעת בעד/נגד הקניה.

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני יכול רק להגיד שבהפרש מחיר לא כל כך גדול, אפשר לקנות ג'וליה. בחתימה יש לך אלפא, אולי ג'וליה תדבר עליך יותר.

כמו כן, אישית לא אהבתי את הרכב הזה. הוא די חזק והכל, אבל צפוף להפליא, אפילו יחסית לרכבים הרבה יותר זולים.

אני מבין, זה בגלל הנעה אחורית, תעלה והכל. הסאלון מרגיש איכותי למדי, אבל לי הצפיפות הפריעה וגם העיצוב (איך להגיד בצורה דיפלומטית?) הוא עינין של טעם.

תעשה נסיעת מבחן ותבדוק אם אהבת את הרכב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביפר, אבא שלו מחפש אותו, ואני מניח שלאבא שלו זה יתאים בול. הפלא ופלא, גם לי יש ג'ולייטה, וגם אבא שלי קנה IS300.

הלקסוס מאד איכותית ומאד מוקפדת מבחינת NVH. היא גם, מן הסתם, חסכונית לסגמנט שלה. שקטה, נוחה, איכותית ויוקרתית. לדעתי רכישה מאד מומלצת, על אחת כמה וכמה במחיר הזה.

לגבי המחיר - גם אני חושב שזה בגלל חיסול מלאי הדגם שלפני המתיחה, אבל אני אישית אוהב את העיצוב שלפני המתיחה יותר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'וליה עלתה כמחליפה אבל ירדה בעיקר בגלל שהיא רק יצאה ואנחנו בגישה שעדיף להמנע מלקנות רכבים בשנתם הראשונה מאז השקתם על מנת להקטין את הסיכוי לכל מיני "חבלי לידה" שעלולים להיות. מה גם שהיא לא "מטמטמת" ביופיה כמו שכל אלפא עד כה הייתה כשהיא רק הוצגה.

שלא תבינו לא נכון, היא עדיין מאוד יפה, כך גם היה כשהייתי בחניון לקסוס לקראת תיאום נסיעת מבחן, חנתה לצד צי מכוניות המבחן של לקסוס אלפא ג'וליה אדומה ופשוט גרמה לרכבי הלקסוס להיראות "חיוורים" לעומתה. ורכבי לקסוס לא מכוערים כלל.

אבל על טעם ועל ריח..

במוו 320 גם עלתה כאופציה, רכב מעולה אבל החיסרון המרכזי הוא שתוצג מחליפה בעתיד הקרוב אז עוד חלק משיקול בקניה של הלקסוס הוא שסביר להניח שיהיה קל יחסית למכור אותו עוד 3 שנים ואולי להתחדש בבמוו 3 מהדגם הבא.

אאודי A4 גם מועמדת אם כי בעדיפות נמוכה בגלל עיצוב לא מי יודע מה (זה כמובן אינדיבידואלי).

פאסאט / סופרב החדשות הם more of the same לפאסאט שיש לו עכשיו למרות שבסקודה אפשר לקבל מנוע מעניין יותר בגרסת ה 2.0 ליטר.

נ.ב.

תמוהה בעיני שלקסוס הנ"ל לא מגיעה עם חיישני רוורס מקוריים מהחברה

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי IS300 ואני יכול להגיד שזה הרכב הכי טוב שהיה לי עד היום. נוח בצורה מדהימה, שקט, חסכוני, אני חושב שגם יפה מאוד. לגבי צפיפות לי ממש לא הפריע, אולי למישהו שיש 3 ילדים יפריע.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוו 320 גם עלתה כאופציה, רכב מעולה אבל החיסרון המרכזי הוא שתוצג מחליפה בעתיד הקרוב אז עוד חלק משיקול בקניה של הלקסוס הוא שסביר להניח שיהיה קל יחסית למכור אותו עוד 3 שנים ואולי להתחדש בבמוו 3 מהדגם הבא.

סדרה 3 החדשה תוצג ב2018 כדגם 2019, כך שלמרות שצילומי ריגול (מוסווים) כבר ממזמן מסתובבים ברשת, יש עוד לפחות שנה וחצי עד שתראה את החדשה על הכביש.

הIS הנוכחית הוצגה ב2013, כך שקיימת סבירות גבוהה מאוד שדגם חדש יוצג ב2018 או 2019 לכל המאוחר.

בכל מקרה, 220 אלף זה מחיר מצוין ללקסוס, ו320i לא תמצאו במחיר הזה, גם לא את הבסיסית.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי IS300 ואני יכול להגיד שזה הרכב הכי טוב שהיה לי עד היום.

בלי לספר לנו את היסטוריית הרכבים שלך (חוץ מהNX הנוכחית), לא אמרת כלום בעצם.. ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

320 בסיסית ממש ממש לא רחוקה מהמחיר הזה בפועל.

לעניין הלקסוס, אני מאוד אוהב את המכוניות שלהם, על הנוחות והשקט שהן מציעות, אבל לפחות לטעמי הן לא אופציה אמיתית כל עוד הן מתעקשות על הגיר הרציף, שגם מרעיש (בקונטרסט חד לשאר הרכב) וגם מסרס כל תחושה של האצה.

לכן אם הייתי הולך על לקסוס היום, הייתי הולך על גרסה לא היברידית (ולכן נטולת גיר רציף), ומקבל מכונית חסכונית וחזקה וגם אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי IS300 ואני יכול להגיד שזה הרכב הכי טוב שהיה לי עד היום. נוח בצורה מדהימה, שקט, חסכוני, אני חושב שגם יפה מאוד. לגבי צפיפות לי ממש לא הפריע, אולי למישהו שיש 3 ילדים יפריע.

בלי לספר לנו את היסטוריית הרכבים שלך (חוץ מהNX הנוכחית), לא אמרת כלום בעצם.. ;)

היסטוריית הרכבים שלו מופיע בחתימה שלו.

לניב: ובכל זאת החלפת די מהר את ה- is ב- nx? האם התרשמת בסופו של שבר שה- is עדיפה על ה-nx?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

320 בסיסית ממש ממש לא רחוקה מהמחיר הזה בפועל.

כ60 אלף ש״ח הבדל רשמית. מניח שאפשר להגיע למחיר של כ240 במשא ומתן טוב, אז עדיין מדובר בכ20,000 ש״ח נוספים.

בכל אופן, מבחינת ניהוג היא תהיה הרבה יותר מהנה מהלקסוס, אבל לא התרשמתי שזה משהו שפותח השרשור מחפש ספציפית.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפרט יותר מדי, אני יכול לומר לך שניתן לקבל אפילו מחירים קצת יותר טובים ממה שרשמת.

לעניין הרכב אני מסכים לחלוטין - הלקסוס הזו לא מספיק אפויה לטעמי.

שילוב של מנוע וגיר לא נוצצים, מרחב פנים מאוד מאותגר ואבזור ממש לא מדהים, הופך את הדגם הזה ספציפית למכונית שמציעה בעיקר סמל.

את התכונות המשובחות העיקריות של המכונית הזו (שקט ונוחות) ניתן למצוא באריזה מרווחת ומפנקת הרבה יותר במכוניות כמו סונאטה וקאמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היסטוריית הרכבים שלו מופיע בחתימה שלו.

לניב: ובכל זאת החלפת די מהר את ה- is ב- nx? האם התרשמת בסופו של שבר שה- is עדיפה על ה-nx?

החלפתי לNX בגלל הגובה. היה קשה לי לקשור את הילדים הקטנים שלי בIS בגלל הכאבי גב שלי.

אני יכול להגיד שהIS יותר טובה מהNX בהכל למעט המרווח. הIS רכב פשוט מעולה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...