Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Tamiya Manta Ray

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ברשותי Tamiya Manta Ray שקניתי בשנת 2005/6 אחרי לא מעט זמן שעמדה ללא שימוש רציתי טיפה לחזור לעניין ואני מחפש צמיגים לרכב וסוללה,אשמח לעזרה לאתר שעושה משלוח לישראל ומוכר במחירים נורמלים ומוצרים טובים,כאשר אני מחפש סוללת NIMH באזור ה3000MAH,וצמיגים התואמים לרכב,הרכב הוא 1:18 4X4 אין לי שמץ מהן מידות הצמיג המדויקות,אני רק יכול לתת קישור עם המידות של הצמיג המקורי של הרכב שיעזור לחכמים ממני בחיפוש אחר צמיג בעל מידות דומות או אותו אחד.

תודה רבה

http://www3.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXGD99&P=7

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהרכב הוא 1:10 ולא 1:18 כמו שציינת?

בכל מקרה תעשה חיפוש ב EBAY לפי TAMIYA 53059

וואלה צודק,באמת זה 1:10 תודה רבה! יש לך משהו לגבי סוללה אולי להציע?

עריכה אחרונה על ידי yahavz10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה עובד עם סוללה 7.4V נכון?

אם כן, תריץ חיפוש ב EBAY לפי

rc 7.4v battery 3000mah

תראה לפי התוצאות בתמונות איזה מתאים לרכב שלך. זה אמור ליהיות עם שני קונקטורים.

אם זה לא 7.4V אז תעלה תמונה של הסוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה עובד עם סוללה 7.4V נכון?

אם כן, תריץ חיפוש ב EBAY לפי

rc 7.4v battery 3000mah

תראה לפי התוצאות בתמונות איזה מתאים לרכב שלך. זה אמור ליהיות עם שני קונקטורים.

אם זה לא 7.4V אז תעלה תמונה של הסוללה.

זה 7.2 העניין הוא שכנראה בגלל שזה מוצר דליק אף אחד לא מוכן לשלוח את זה ואם כן המשלוח מאוד יקר ולא שווה את המחיר של הסוללה,באיביי כל הסוללות שנמכרות שם הן סיניות זולות שלפי התגובות בכלל הכל שם חרטא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל מסין זה באיכות ירודה. לי יש כמה סוללות 7.2V סיניות. נכון שזה לא כמו TAMIYA מקורי אך עושה את העבודה ובמחיר הרבה יותר נמוך.

תעלה תמונה של הסוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל מסין זה באיכות ירודה. לי יש כמה סוללות 7.2V סיניות. נכון שזה לא כמו TAMIYA מקורי אך עושה את העבודה ובמחיר הרבה יותר נמוך.

תעלה תמונה של הסוללה.

יכול להיות שאתה צודק אבל לצערי לא מצאתי מקווה שאולי תוכל לעזור,זאת סוללה לדוגמה מבחינת המבנה שלה,הסוג והקונקטורים שאני צריך

http://www.ebay.com/itm/7-2V-4600mAh-NiMH-Rechargeable-Battery-RC-Kyosho-Tamiya-/400730235755?hash=item5d4d62236b:g:tkcAAOxyVaBS2N0P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סוללות מהחברה הזו. זו אכן תוצרת סינית. נכון שזה לא כמו מקורי. אך מקורי של TAMIYA עולה באיזור 300 ולא מצדיק את המחיר לעומת 50 שקלי למוצר סיני. תנסה לקנות עם A/H גבוהה יותר מ3000. יהיה לך יותר זמן עבודה. וגם מטען חזק יותר יתכן ויטעין את הסוללה בצורה יותר טובה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סוללות מהחברה הזו. זו אכן תוצרת סינית. נכון שזה לא כמו מקורי. אך מקורי של TAMIYA עולה באיזור 300 ולא מצדיק את המחיר לעומת 50 שקלי למוצר סיני. תנסה לקנות עם A/H גבוהה יותר מ3000. יהיה לך יותר זמן עבודה. וגם מטען חזק יותר יתכן ויטעין את הסוללה בצורה יותר טובה.

בהצלחה.

בסוף קניתי מאמאזון סוללה ב100 שקלים אפילו פחות כולל משלוח, שנראתה לי בסדר,מבחינת הסוללות הסיניות מה שחיפשתי זה באמת כמו שאתה אומר A/H גבוהה אבל בסופו של דבר כשהסתכלתי בתגובות וראיתי תגובות של אנשים שמדדו את הסוללות ובעצם זה הכל שקר וכזב.

אם אתה רוצה קישור אשלח לך בשמחה,תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...