Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרנד סניק? פיקאסו?

akak123
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחזיקים בפוקוס 2008 כבר שש שנים ומרוצים ממנה מאוד. בטיחותית, אמינה ומרווחת.

המשפחה גדלה (שלושה ילדים 8,6,1.5) ואנחנו מטיילים לא מעט, סוחבים אופניים, קורקינטים, דודות ועוד - ולכן מחפשים רכב מרווח עוד יותר מהפוקוס.

לא מעוניינים ברכב חדש אלא יד שניה.

רציתי ללכת על פורד גלאקסי משומשת אבל שמעתי על תקלות רבות, באיזור הגיר אבל לא רק.

לכן שוקל לבחון גרנד סניק או פיקאסו, אבל לא ברורה לי רמת האמינות. אני לא ככ מומחה ברכבים ולא יודע מאיזו שנה היצרן עבר להשתמש בגיר יפני וכד' ולכן מבקש עצת הפורום.

הדרישות הן רכב מרווח (משמעותית יותר מפורד פוקוס 2008 - ולכן מיניוואן. לא רוצה FRV וכד'), בטיחותי ואמין.

אין לי כח לתקלות, למרות שברור לי שתיקון תקלה יכול להיות זול יותר בסופו של יום מעלות רכישה יקרה יותר. וכן, אני חושש מתקלות של צרפתיות. היתה לי פעם (לפני הרבה שנים) רנו מגאן חדשה (מליסינג) שמערכת החשמל שלה הייתה ממש מביכה.

מה דעתכם? גרנד סניק? פיקאסו? או משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת דלק של 1:9 לא מפריעה לכם, אני ממליץ על גרנד סניק בנזין 2000 סמ"ק.

רכב ללא בעיות ידועות ( מנוע וגיר רציף יפניים, זהים לניסאן קשקאי ). תוכלו למצוא ב 60-70 אלף שקלים מודל 2012-2013 עם נתונים טובים. רכב מרווח, נוח, בטיחותי.

מצד שני, יש את הדגם החסכוני מאוד של גרנד סניק עם מנוע טורבו דיזל. תצטרכו לשלם יותר על רכב כזה עם נתונים טובים ( וגם על שנתון יותר גבוה - 2014 ), ולא פשוט למצוא דיזל עם קילומטראז' לא גבוה. הגיר הרובוטי לא מושלם באמינותו, אבל החיסכון בהוצאות דלק יהיה משמעותי (1:15 קילומטר לליטר סולר משולב, ועוד יותר טוב בבין עירוני ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגיר הרציף של הקשקאי זהה לגיר של הג'וק אז גם גרנד סניק לא בשבילך.(בגיר הרציף של הג'וק היו לא מעט תקלות).

אם מדובר בגיר רציף שונה- לך על זה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבגרנד סניק במושב האמצעי בשורה השניה לא ניתן לחגור חגורת בטיחות, חגורת הבטיחות יוצאת מתוך המושב ולא מצידיו כך שהרווח בין חגורת המושב שיוצאת מצד אחד לתפס החגורה שיוצא בצד השני זעום, אני בספק שאפילו ילד בן 6 יצליח להידחס שם ולהצליח לחגור את חגורת הבטיחות וגם כסא בטיחות לא ניתן לחגירה. פשוט תכנון לקוי, לא יודע מה עבר לצרפתים בראש כשעשו זאת.

מעבר לכך בתקציב של כ- 100 אלף אתה יכול למצוא גם סיטרואן גרנד פיקאסו מהדגם החדש, גיר אוטומטי פלנטרי יפני, מנוע טורבו בנזין שטיפלו בבעיות מבניות שהיו לו בעבר. רכב מודרני ומוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושב האמצעי בסניק טיפה צר יותר אבל עדיין טוב בהרבה ממשפחתית רגילה וכן יכול להכיל כסא בטיחות . סידור החגורה בו היא בדיוק כמו בפיקאסו : נמשך מהתקרה לתפס ימין ואז לתפס שמאל

http://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/RENAULTGrandScenic-539_2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבגרנד סניק במושב האמצעי בשורה השניה לא ניתן לחגור חגורת בטיחות, חגורת הבטיחות יוצאת מתוך המושב ולא מצידיו כך שהרווח בין חגורת המושב שיוצאת מצד אחד לתפס החגורה שיוצא בצד השני זעום, אני בספק שאפילו ילד בן 6 יצליח להידחס שם ולהצליח לחגור את חגורת הבטיחות וגם כסא בטיחות לא ניתן לחגירה. פשוט תכנון לקוי, לא יודע מה עבר לצרפתים בראש כשעשו זאת.

החגורה יוצאת מהתקרה ומתחברת ל2 עיגונים במושב. אני חוגר 2 כיסאות בטיחות ואדם מבוגר - בנוחות, לפני רכישה בדקתי (היות שיש ילד שלישי בדרך) גם 2 כיסאות וסלקל נכנסים בקלות.

אני מאוד התרשמתי מהגרנד פיקאסו החדש, כנראה שזה יהיה הרכב הבא שלי בעוד שנתיים-שלוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבגרנד סניק במושב האמצעי בשורה השניה לא ניתן לחגור חגורת בטיחות

לא יודע כמה סניקים היו לך, אבל בסניק אפשר בלי שום בעיה לחגור חגורת בטיחות במושב האמצעי - אנחנו נוסעים עם שני כיסאות בטיחות גדולים בצדדים ומבוגר באמצע - כולם חגורים/מחוברים כראוי כמובן - ולא רק שאין עם זה בעיה, אלא זו אחת מהסיבות העיקריות שרכשנו סניק.

בין הסניק לפיקאסו זה כבר עניין של העדפה אישית וביד 2 גם של הרכב הספציפי שמוצאים. הסניק דיזל חסכונית מאוד, הפיקאסו מרווחת מעט יותר ופתח תא המטען שלה מעט יותר שימושי, הפיקאסו סובלת בחלק מהשנים מבעיות אמינות מנוע, וכן הלאה - יתרונות וחסרונות קטנים לכאן ולכאן, אבל שתיהן טובות וראויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הגיר הרציף של הקשקאי זהה לגיר של הג'וק אז גם גרנד סניק לא בשבילך.(בגיר הרציף של הג'וק היו לא מעט תקלות).

אם מדובר בגיר רציף שונה- לך על זה.

אז מי חכם ויודע אם הגיר של הסניק זהה לזה של הגוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת דלק של 1:9 לא מפריעה לכם, אני ממליץ על גרנד סניק בנזין 2000 סמ"ק.

רכב ללא בעיות ידועות ( מנוע וגיר רציף יפניים, זהים לניסאן קשקאי ). תוכלו למצוא ב 60-70 אלף שקלים מודל 2012-2013 עם נתונים טובים. רכב מרווח, נוח, בטיחותי.

מצד שני, יש את הדגם החסכוני מאוד של גרנד סניק עם מנוע טורבו דיזל. תצטרכו לשלם יותר על רכב כזה עם נתונים טובים ( וגם על שנתון יותר גבוה - 2014 ), ולא פשוט למצוא דיזל עם קילומטראז' לא גבוה. הגיר הרובוטי לא מושלם באמינותו, אבל החיסכון בהוצאות דלק יהיה משמעותי (1:15 קילומטר לליטר סולר משולב, ועוד יותר טוב בבין עירוני ).

מודל 2013 זה קצת מיושן, אני מתכנן להחזיק ברכב הרבה זמן. האם יש מניעה להתקדם הלאה בשנתון? כלומר האם בשנתונים מתקדמים יותר נניח 2014 הוחלפו מכלולים בדגם שגורמים לו להיות פחות אמין?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לכך בתקציב של כ- 100 אלף אתה יכול למצוא גם סיטרואן גרנד פיקאסו מהדגם החדש, גיר אוטומטי פלנטרי יפני, מנוע טורבו בנזין שטיפלו בבעיות מבניות שהיו לו בעבר. רכב מודרני ומוצלח.

החל מאיזה שנתון זה הדגם החדש? ומה היתרונות שלו על הדגם הישן או על גרנד סניק?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודל 2013 זה קצת מיושן, אני מתכנן להחזיק ברכב הרבה זמן. האם יש מניעה להתקדם הלאה בשנתון? כלומר האם בשנתונים מתקדמים יותר נניח 2014 הוחלפו מכלולים בדגם שגורמים לו להיות פחות אמין?

אין שום בעיה להתקדם ל 2014 - שום דבר לא השתנה במכלולים, לא של בנזין ולא של דיזל.

קרסו טרייד אין מפרסם, למשל, דגם בנזין עם 44 אלף קילומטרים.

אולי שווה לבדוק:

yad2.co.il/s/c/iw25ck

דיזל - רק אם תמצאו עם קילומטראז' ממש נמוך. בסביבות 150 אלף קילומטרים יש דיווחים על תקלות בגיר רובוטי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושב האמצעי בסניק טיפה צר יותר אבל עדיין טוב בהרבה ממשפחתית רגילה וכן יכול להכיל כסא בטיחות . סידור החגורה בו היא בדיוק כמו בפיקאסו : נמשך מהתקרה לתפס ימין ואז לתפס שמאל

http://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/RENAULTGrandScenic-539_2.jpg

תסתכל בקישור לתמונה שאתה הבאת בעצמך, הכסא האמצעי גם צר יותר וגם ״תפסני״ החגורות יוצאים מתוכו וגוזלים עוד רוחב אפקטיבי.

כשאני ישבתי על כסא זה למעשה ישבתי על תפסני החגורות ובשום פנים ואופן לא ניתן היה לסגור את חגורת הבטיחות (ואני בעל מבנה גוף רזה).

בכל מיניוואן אחר בו ישבתי בעל שלושה מושבים נפרדים בשורת המושבים השניה לא נתקלתי בבעיה כזאת. למעשה זאת הסיבה שפסלתי את הסניק כבר לפני כמה שנים (ומזל שעשיתי זאת גם מסיבה אחרת, לאחר מכן הוא נמכר במחירי שחיטה על ידי היבואן).

לפותח השרשור הייתי מציע לך לבדוק נקודה זאת בפועל לפני רכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהוא יותר צר אבל זה עדיין מאפשר לילד בן 14 לשבת שם בסבבה כאשר שאר המושבים עם כסאות בוסטר. לא טריוויאלי למכונית משפחתית .

בפיקאסו תכנון פנים יותר מוצלח

http://www.cardivision.com/files/image-gallery/Citroen-Grand-C4-Picasso-interior-pictures-s22201.jpg

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...