Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרנד סניק? פיקאסו?

akak123
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מרגיש שאתה קצת סותר את עצמך.

אתה מעוניין להחזיק ברכב שנים ארוכות (שזה לכשעצמו מצדיק מאוד קניית רכב חדש) אך לא רוצה רכב חדש.

אתה רוצה לקנות רכב בין 2-3 (שכבר ללא אחריות ולך תדע מי נסע בהם לפני) אבל לא רוצה לשלם על תקלות ו/או תחזוקה.

אין לי שום עניין להיכנס לך לכיס, אבל (וזה אבל גדול) אם אתה מתכנן להחזיק את הרכב הרבה שנים (לפחות 5) אין שום סיבה שלא תרכוש רכב חדש, אתה תחסוך ים של כסף בטיפולים, תקבל גרסה מתקדמת יותר ובטיחותית יותר, והכי חשוב תשמור על הרכב (בגלל שהוא שלך) וככה תוכל להימנע מתקלות עתידיות.

אני יודע שאמרת במפורש לא רכב חדש, אבל מהשתלשלות הפוסט הרגשתי צורך דווקא כן להסב את תשומת ליבך לעניין, לטעמי במצבך זה עדיף.

ירידת ערך בשנים הראשונות יכולה להיות 15-20 אלף בשנה (לצרפתיות זה יותר) אני באמת לא רואה איך תקלות חמורות ככל שיהיו יכולות להתחרות בזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, המספר שזרקת אינו נכון וכמובן שתלוי באיזה רכב אתה רוכש.

קח כל רכב 7 מקומות נניח (רצה מיני ואן), מכל יצרן שרק תרצה. תראה מה המחיר שלו ברכישה ומה המחיר של רכב בן 10 נניח

ואז תבין שירידת הערך חסרת משמעות בהחזקת רכב לטווח ארוך.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה רוצה רכב מוגבה מרווח יחסית (רכבי מנהלים משומשים גם יכולים לבוא בחשבון, אבל בחרת רכב מוגבה) - עם אמינות/ערך שוק טובים(לפחות לפי הסטטיסטיקה) ?

במקרה זה, תשקול את הקוריאניות/יפניות (רק קח בחשבון צריכת-דלק גבוהה) -

לקיה/יונדאי יש מבחר, ובעיקר את הספורטאג'/טוסון.

יש גם את המאזדה CX5, והונדה HR-V.

אם אפשרי, עצתי שתגיע עם כל מי שהולך לשבת ברכב, ותראה איך מסתדרים מבחינת מרחב.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, המספר שזרקת אינו נכון וכמובן שתלוי באיזה רכב אתה רוכש.

קח כל רכב 7 מקומות נניח (רצה מיני ואן), מכל יצרן שרק תרצה. תראה מה המחיר שלו ברכישה ומה המחיר של רכב בן 10 נניח

ואז תבין שירידת הערך חסרת משמעות בהחזקת רכב לטווח ארוך.

קח לדוג' את האאוטלנדר שזה רכב יפני שיחסית שומר על מחירו, 7 מקומות חדש עולה היום בסביבות 160K, ורכב מ 2014 אתה יכול להשיג ב 100K פלוס מינוס, אתה רואה פה ירידת ערך מטורפת של 60K בשלוש שנים, ואני לא התחלתי בכלל לדבר על הצרפתיות. אז נכון שאם אתה מחזיק את הרכב לטווח ארוך אתה "מצמצם" את הנזק, אבל למה לעשות את זה אם אתה יכול לקנות רכב בן 3 ולחתוך בחצי את ההפסד שלך...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...