Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצוי ירידת ערך

שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

היום נכנסו בי מאחורה תוך כדי שאני בעצירה מלאה לדעתי במהירות של 50 קמ"ש. מהאנרגיה אני עפתי לרכב שלפני.

השאלה היא כזאת יש לי נזק כבד בטמבון האחורי, המכסה של תא מטען עקום, פנס שבור והחלק שבין בטמבון לדלת של הנוסע מאחור התעקם. מקדימה לדעתי (לא שמאי) דורש גם החלפה.

מלבד זה שחברת הביטוח של הרכב שפגע בי תשלם על הנזק. היא הולכת לפצות אותי בירידת ערך על זה שחצי רכב מוחלף ונצבע מחדש?

עריכה אחרונה על ידי JANT18

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

היום נכנסו בי מאחורה תוך כדי שאני בעצירה מלאה לדעתי במהירות של 50 קמ"ש. מהאנרגיה אני עפתי לרכב שלפני.

השאלה היא כזאת יש לי נזק כבד בטמבון האחורי, המכסה של תא מטען עקום, פנס שבור והחלק שבין בטמבון לדלת של הנוסע מאחור התעקם. מקדימה לדעתי (לא שמאי) דורש גם החלפה.

מלבד זה שחברת הביטוח של הרכב שפגע בי תשלם על הנזק. היא הולכת לפצות אותי בירידת ערך על זה שחצי רכב מוחלף ונצבע מחדש?

כאמור מעלי שמאי מטעמך שיקבע את הנזק הישיר וגם את ירידת הערך.

צפה לדרישת תשלום מהרכב הראשון שפגעת בו.

האם הלכת להיבדק , שלא ספגת מהלומה בצוואר / בגב כתוצאה מן המכה?

ממליץ לעשות כן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והרכב שלך לא חדש יחסית יש סיכוי טוב שיגדירו אותו כ"אובדן כהלכה",

מה שאומר שתקבל את כל שווי הרכב.

לגבי ירידת ערך,זה .תפקידו של שמאי הרכב-כמו שנאמר רצוי להביא בחור פרטי מטעמך שיהיה כמה שיותר אובייקטיבי ולא שמאי שלהם שייתכן שיושפע מלחצם של אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה,

עדיין לא הכנסתי את הרכב למוסך, חברת הביטוח שלי המליצה לחכות כמה ימים עד שחברת הביטוח של הרכב הפוגע תאשר את התיקון, במקום שאני אתקן ואתן צ'ק דחוי למוסך ואז אבקש את הכסף חזרה. במידה ועד אמצע שבוע הבא לא יהיה שיתוף פעולה מצד החברה אלך על האופציה הרגילה. חשוב להגיד שהפוגעת מודעת ומודה שהיא אשמה.

לגבי הרכב שפגעתי בוא אני אדבר איתו שמראש יפנה את הטביעה לרכב שפגע בי.

לא הלכתי לגורם רפואי, היתי לפני מבחן ולא רציתי לפספס. לאחר המבחן רציתי רק שקט ולנוח אחרי שבועיים של למידה, כאב לי הגב והצוואר אבל אתמול זה כבר התחיל לעבור לכן לא ראיתי צורך ללכת.

הרכב שנת 2013 מחירון סביב ה60. אני צריך לבדוק את הפוליסה שלי, במידה וזכור לי נכון אני זכאי לחלפים מקורים מה שהופך את התיקון לעלויות גבוהות (טמבון סביב ה7 אש"ח ולא סביב ה1500 ש"ח).

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי

לך גם היום לבדוק את עצמך כדי שיהיה תיעוד במקרה של החמרה בעוד X חודשים / שנים.

אם אתה תובע את הפוגע לא מגיע לך חלקים מקוריים, ( עד שנתיים מגיע ) בסבירות גבוהה גם בפוליסה שלך אין סעיף חלקים מקוריים לרכב שהוא בן כ 4 שנים, אבל בדיקת הפוליסה לא מזיקה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום,

טוב הלכתי להיבדק בתחילת השבוע לאחר שהכאבים חזור, הרופא נתן לי תרגילים וכדורים נגד דלקת. (זה פחות מעניין)

אתמול ראה שמאי את הרכב הפנסים מקדימה גם שבורים ויש יותר נזק ממה שזה נראה. השמאי ביקש מהמוסך (צ'מפיון) לתת קודם הצעת מחיר כי המצב גבולי ויכול להיות שהרכב טוטלוס. נסעתי מייד למוסך ושם אמרו שביום ראשון הם ישלחו הצעת מחיר לשמאי לאחר שיפרקו את הטמבונים ויבדוק את הנזק הכולל.

כאן מתחילה הבעיה המוסך/ חברת הביטוח לא מוכנים לתת רכב חלופי כל עוד הרכב לא בתיקון. זה שהרכב חייב להישאר במוסך יומיים עד לקבלת אומדן לא מעניין אותם, לכן לא השארתי את הרכב במוסך כי אני לא אסתדר בסופש בלי.

שבוע הבא אמסור להם אותו שיתנו אומדן.

פשוט מתסכל שלא לוקחים אחריות, הסוכנת שלי אומרת שזה מקובל לא לקבל רכב חלופי בזמן בדיקת הרכב במוסך.

איך אפשר לדרוש פיצוי אני כבר שבוע רק מתעסק בתאונה הזאת, זה נחמד והגון שהצד הפוגע מודה בכל האשמה אבל בסופו של דבר אותה גררו מהתאונה והיא כבר נוסעת ברכב מתוקן בעוד שאני רץ לשמאי ולמוסך וכל היום בשיחות טלפון, שלא נדבר על זה שבמידה והרכב טוטלוס אני צריך לחפש רכב חדש ומידה ולא יש נזק רב לאוטו שאחר כך לא ירצו לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה פיצוי? אתה זה שבוחר לא להכניס את האוטו למוסך - צד ג' הודה באשמה, היית צריך באותו יום לשים את האוטו במוסך וככה גם היית מקבל את הרכב החלופי שמגיע לך, במקום זה אתה מחפש להתחמק מלתת צ'ק דחוי למוסך כדי שהחברת ביטוח של צד ג' תאשר קודם את התיקון ועל זה אתה רוצה רכב חלופי?

ההתנהלות הלא תקינה פה היא שלך לא של אף אחד אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אדוני אתה מוזמן לקורא שוב!

אני רציתי להכניס את הרכב למוסך יום לאחר קבלת האישור מהביטוח (אתמול), לא משכתי שום זמן.

עדכנתי שלא נותנים רכב חלופי לא משנה איזה ביטוח אני אפעיל שלי או צד ג. כל עוד לא יודעים אם הרכב בר תיקון או טוטלוס.

(כרגע אני נוסע עם הרכב שלי) ברגע שיחליטו אם הפגיע פחות מ50 אחוז אקבל רכב חלופי במזמן התיקון! במידה ויחליטו שמעל 50 אחוז גם אקבל רכב חלופי מהביטוח שלי. בשני המצבים אני אקבל רכב. הבעיה היא ביומים אבחון שהמוסך רוצה לעשות.

אם זה נראה לך הגיוני שאני מוסר את הרכב למוסך ליומים ובזמן הזה לא זכאי לרכב חלופי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...