Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית קטנה 5דל, חזקה, ידנית, עד כ 60K

e-r-a-n
שימו לב! השרשור הזה בן 2513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש לעבור לרכב מעט גדול יותר משיש לי היום.

מתעניין ברכב ידני בלבד, אך כזה שיוכל לשרת משפחה קטנה בתור רכב שני כשצריך, עם מקום לכסא תינוק בספסל האחורי, ומעט נפח תא מטען לעגלה בשעת חירום...

רוצה רק ידני, ומקווה למצוא רכב מעניין עם מנוע חזק

ברוב המוחלט של הזמן נוסע בית-עבודה, בינעירוני, לבד.

אילו אפשרויות קיימות כרגע בהיצע?

מניח שמדובר על שנתונים 2012-2013, אם אמצע אקזמפלר טוב, ורכב שידוע כרכב שמפגין אמינות, אני מניח שזה לא כזה נורא. כל מקרה לגופו?

כרגע הדבר היחידי שראיתי שמעניין זה פוקוס אקובוסט, נראה רכב מאוד מעניין, 180~כס, בסהכ מראה חביב, ונראה שעונה על הדרישות. מחירון שלה סביב ה 55 למיטב הבנתי שזה מעולה, כי 60 זה מעוגל כלפי מעלה וככה נשאר לי עודף לתיקונים קטנים ויישור קו אם צריך.

מה שכן, אני לא ממש מכיר אילו בעיות עלולות לצוץ ברכב הזה ספציפית וברכב בן 4-5. נראה מדפי הפורום שהדבר היחידי זה גיר רובוטי, שזו לא תופעה שרלוונטית לדגם הספציפי הזה.

אילו אפשרויות נוספות קיימות?

חשבתי אולי להשאר באותה קטגוריה כמו שאני כרגע, סופר מיני, אבל פה כל רכב שהוא עם טיפה יותר הספק מהממוצע מגיע כבר 3דל'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס אקו בוסט אמורה לשרת את המטרה, אם כי אין הרבה כאלה ותצטרך להתפשר על האקזמפלר הראשון שתראה, הייתי נוטה לבדוק גם את הג'ולייטה 120 ידנית, אמנם לא חזקה כמו הפורד אבל עם עדכון תוכנה יכולה להיות אופציה מעניינת.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה לגמרי יש כרגע שתי פוקוס אקובוסט למכירה, אפילו בפורום. אמור לענות על כל מה שאתה מחפש, רק שהוא קצת צפוף, גם במושב האחורי וגם בתא המטען. אבל כרכב שני סביר לגמרי. לדעתי המחירון מעט אופטימי במקרה שלה, בטח בגלל שהרכב באמת מאוד נדיר ולרוב אין אף אחת למכירה.

יש גם לאון 1.8 ידנית, הרבה יותר נפוצה מהפוקוס. לא בטוח לגבי האמינות שלה, אבל גם פחות או יותר עונה למה שאתה מחפש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיצונית, פחות מתחבר ללאון וקצת מתבאס לקחת גולייטה 120.

מניח שאין הרבה אופציות נוספות? יש אופציות חדשות יותר ש עבור כמה אלפים בודדים כדאי להתאמץ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אופציה קצת מוזרה, אבל אולי הקקטוס המוגדשת יכולה להיות מעניינת? היא לא מאוד חזקה, אבל די קלה. לדעתי היא קצת מעל התקציב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...