Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית ספורטיבית יד שניה - וולו S60 T5, גולף GTI או VRS

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש להשתדרג לרכב משפחתי מחוזק שיהיה הן פרקטי לעתיד והן בעל נגיעות של ספורטיביות.

התקציב הינו כ-150K ליד2.

אני לא מחפש חיית מסלול שתטרוף פניות ותתקשר עם הנהג בכל פניה, אלא בעיקר משהו נוח ומפנק שעל הדרך גם יעלה חיוך על הפנים בכל נגיעה בריאה על הגז.

לכן הפרקטיות חשובה יותר מספורטיביות.

ההתלבטות העיקרית היא בין השלושה:

1. וולוו S60 T5, R DESIGN - שנתונים 2015 ומעלה. נדלקתי ממש על הוולוו הנ"ל. לא חסר לרכב כח השאלה איך היא מבחינת נוחות נהיגה ואיכות חומרים הכללית?

2. גולף GTI - שנתונים 2015 ומעלה, הבעיה אקזמפלר טוב נחטף מהר מהלוחות.

3. אוקטביה VRS, מחירון נמוך, שנת 2016 ניתן למצוא במחירי 'רצפה'. השאלה איך נוחות הנהיגה על צמיגי 19/35"...

מועמדות גולייטה תלתן ירוק נדחתה על הסף עקב סטטיסטיקות איכות ומאמינות עגומות.

תודה לעוזרים!

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בתקציב, עלות הגולף כחדשה ועלות המימון הנמוכה של ימינו, לא עדיף לשקול חדש?

תמורת ספיגת ירידת ערך אתה מקבל רכב חדש, נדרש הרבה פחות הון עצמי, לא צריך לצוד בלוחות מוכרים שחיים בסרט, יש אחריות ושקט וכו'

אני רואה שעל 2014 עם ק"מ לא נמוך במיוחד מבקשים החל מ165,000. אישית נשמע לי מופרך לשלם כ"כ הרבה על רכב בן 3.5 שנים כשבמרחק 35-50K שח יש חדש לחלוטין.

לגבי ג'ולייטה, אפשר להרחיב מעט על הסטטיסטיקות? פוזל בעצמי לעבר הרכב הזה (חדש)

עריכה אחרונה על ידי עידן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר פרקטי, מה אתה מחפש? מרווח? בגאז׳?

הוולוו חזקה מאוד אבל רחוקה מלהיות ספורטיבית, צפופה מאחור, והבגאז׳ קטן.

הגולף טיפה פרקטית כנראה, ובטוח ספורטיבית יותר.

הסקודה הכי פרקטית מהשלושה, עם המון מרווח לנוסעים ולמטען, והיא יודעת להיות מהנה מאוד כשלומדים אותה.

אגב, מה זה מחירי רצפה לדגמי 2016?

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מרשים בvRS? נראית כמעט לגמרי כמו אוקטביה רגילה, חוץ מהספוילר הצנוע (וטוב שכך), הג'אנטים השונים ותג vRs.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף GTI יותר מכוונת נהג וכך גם אוקטביה VRS, ה-VOLVO בעיקר תביא אותך מהר ובנוחות ממקום למקום, היא לא ספורטיבית בהגדרה כמו השתיים האחרות.

לפי מה שאתה מתאר אני חושב שמכונית מנהלים חזקה ומהירה תתאים לך יותר מאשר מהגולף ובנוסף תהנה מיתרון הפרקטיות על פני הגולף. האוקטביה פרקטית למדי בפנים עצמה עבור משפחה.

לדעתי בתקציב כזה שווה לשקול סדרה 3, תוכל לרכוש 320 שנת 2013-2014 והיא תתן לך ALL ROUND מעולה, חזקה יחסית (פחות מהגולף), נוחה ובעלת התנהגות כביש מצויינת.

עוד אופציה שתשאיר לך עודף זאת אינפיניטי G37, חזקה מאוד (מאוד) ובעלת התנהגות כביש טובה מאוד.

שתי האופציות הנ"ל עדיפות לדעתי על ה-S60 עבור מי שמחפש קצת הנאה מנהיגה ועדיין לשלב רכב משפחתי ופרקטי יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בוואגיות פרקטיות עסקינן, אני אישית הייתי שוקל לרכוש אוקטביה 1.8 חדשה באחריות, ביצועים לא רחוקים מה RS וקצת יותר נוחות. לחלופין מחפש סופרב 2.0 220 כ"ס שתפנק לא פחות. שים לב שהאוקטביה והסופרב כבר באות עם מע' בטיחות מתקדמות, משהו שאין באחרות.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מרשים בvRS? נראית כמעט לגמרי כמו אוקטביה רגילה, חוץ מהספוילר הצנוע (וטוב שכך), הג'אנטים השונים ותג vRs.

כמעט לכל גולף שנייה שאני רואה דחפו את הג'נטים של ה GTI ובנוסף הרכב די נפוץ (ה GTI).

האוקטביה הרבה יותר נדירה ואי אפשר בשום אופן לפספס את הג'נטים שלה.

עניין של טעם בסופו של דבר... אני עובר על פניה כל בוקר כבר כמה חודשים וכל פעם מתרשם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש להשתדרג לרכב משפחתי מחוזק שיהיה הן פרקטי לעתיד והן בעל נגיעות של ספורטיביות.

התקציב הינו כ-150K ליד2.

אני לא מחפש חיית מסלול שתטרוף פניות ותתקשר עם הנהג בכל פניה, אלא בעיקר משהו נוח ומפנק שעל הדרך גם יעלה חיוך על הפנים בכל נגיעה בריאה על הגז.

לכן הפרקטיות חשובה יותר מספורטיביות.

לפי התיאור הזה, בנעליך הייתי מתמקד בסופרב 2.0 או באוקטביה RS - בסדר הזה

התלתן פחות מתאימה לפי התיאור שלך ככה שאני *לא* מנסה לשכנע אותך באיזושהי צורה לבדוק אותה (לא רלוונטית) - אבל מסקרנות של בעלים: על אילו בעיות אמינות אתה מדבר? דווקא מנסיוני והיכרותי היא אמינה בצורה לא שגרתית יחסית לסטיגמות..

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלתן פחות מתאימה לפי התיאור שלך ככה שאני *לא* מנסה לשכנע אותך באיזושהי צורה לבדוק אותה (לא רלוונטית) - אבל מסקרנות של בעלים: על אילו בעיות אמינות אתה מדבר? דווקא מנסיוני והיכרותי היא אמינה בצורה לא שגרתית יחסית לסטיגמות..

יש לי חבר עם תלתן ירוק

והעלות של הטיפולים והחלפים שם הם ברמה שאתה מחזיק פראארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עצמי עם תלתן ירוק, אני חושב שאתה טיפלה מגזים, ואני עדין

השאלה בכ"א, היתה בנוגע לבעיות אמינות, לא לחזירות יבואן/מוסכים...

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בוואגיות פרקטיות עסקינן, אני אישית הייתי שוקל לרכוש אוקטביה 1.8 חדשה באחריות, ביצועים לא רחוקים מה RS וקצת יותר נוחות. לחלופין מחפש סופרב 2.0 220 כ"ס שתפנק לא פחות..

הבן אדם ציין תקציב. למה לא להתייחס לזה, במקום לשלוח אותו בכיוון לא רלוונטי? אין סופרב 2.0 (דור נוכחי) בתקציב שלו.

מה גם שלדעתי אם הוא שוקל גולף, הגודל של הסופרב מיותר לחלוטין עבורו.

לגבי ה1.8, היא מצויינת ונכון שעל הנייר הביצועים שלה לא רחוקים מהVRS, אבל יש בה אלמנטים נוספים ספורטיביים (מתלים, בלמים, עיצוב וכו) שהופכים את הנהיגה בה למשהו די שונה מאחותה ה״חלשה״ יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - אם מרווח מאחור ותא מטען לא קריטיים לך, לך על ה-S60. היא מאד מפנקת, מאובזרת (לך על ה-R-דיזיין פלוס) וההתנהגות שלה סבירה למה שתיארת כצרכים שלך. עדיפות שניה - אוקטביה.

לגבי ג'ולייטה תלתן - לא יודע על אילו סטטיסטיקות אתה מתבסס, אבל זה לא המצב, ולמר PRONATI - נראה לי שלחבר שלך יש ג'וליה תלתן (ולא ברור איך הוא כבר הגיע לטיפול), או שהוא מקבל מס אשכנזים מטורף, ואז שישלח לי ה"פ, אארגן לו מקום עם טיפולים טובים שלא במחירי פרארי.

בקיצור, אם זה לא מובן - לך על הוולוו.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...