Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרמיני חדשה, איביזה או מאזדה

Fish77
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש לקנות רכב סופרמיני חדש שישמרו לתקופה של איזור ה3 שנים. אני לא נוסע יותר מידי ורוב הנסיעות עירוניות.

חשבתי על מאזדה 2 pure White או סיאט איביזה.

כרגע בגלל פער המחירים ביניהם אני נוטה לכיוון האיביזה, אבל גם פה לא יודע אם שווה לחכות לדגם החדש או לקנות במבצע את הדגם הנוכחי. האם שווה לחכות לדגם החדש של איביזה מבחינת מחיר וזמן שצריך לחכות לעומת האיכות בדגם החדש? יש תאריך מדויק יותר מהרבע האחרון של השנה? או שלחזור לשקול גם את המאזדה שהאמת יותר התחברתי אליה אבל המחיר הרבה יותר גבוה והתמורה לא נראית הכי משתלמת.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לא הייתי קונה רכב שהמחליפה שלו כבר הוצגה. מבאס לנהוג ברכב חדש אך מיושן. תמתין לחדשה או שתקנה רכב עדכני. יש לך סקודה פאביה שמקבילה לאיביזה והיא לא תוחלף בקרוב.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שאף אלד לא יודע מה יהיה מחירה של האיביזה החדשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המחיר של המאזדה בדגמים המאובזרים הופך אותה לכמעט לא רלוונטית, ב-110K היום קונים לאון 1 ליטר אוטומטית.

האיביזה מרגישה כבר מיושנת ביחס למתחרות אבל היא עדיין דיל טוב בהתחשב במחיר.

אני הייתי בודק גם את פיג'ו 208 וסיטרואן C3, התמחור שלהן הגיוני והתמורה למחיר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה התלבטיות,קניתי אתמול איביזה 1 ליטר סטייל.

עם הכל התוספות האפשריות. צבע,איתורן קודן,משענת יד ,חיישני חנייה ,מצלמת רוורס וויז,חישוקים קלים.

ב84800 .

גם ככה הרכבים בקטגוריה לא מרווחים במיוחד אני העדפתי את הזול שבינהם,חוץ מהפיקנטו שמבחינתי לא בא בחשבון (רכב קטן מאוד אך קצת זול יותר מהאיביזה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית רכב מצוין במחיר מעולה.

לעומת האיביזה הפיקנטו כמה רמות מתחת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-121k ללא תוספת צבע אתה יכול להביא ליאון 1 ליטר ולא 110.

לדעתי תוריד להם עוד מהאיביזה ועשית עסקה מעולה. החדש תעלה לפחות 14k יותר

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2812/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94---%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%A7%D7%91%D7%9C%D7%AA-%D7%92%D7%A8%D7%A1%D7%AA-1.0-%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%A8

מהיום אפשר ב110.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודקים. טעות שלי.

Swisasax תתחדש. יש לי את הfr. רכב מעולה עם צריכת דלק באמת טובה.

עכשיו כשאני חושב על זה הלאון עם 1 ליטר 115 כס תהיה חלשה לדעתי אף על פי שהמחיר שלה הוא כמעט 10k מעל איביזה fr.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...