Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני לאישה - קליאו 1.2T חדשה או סיוויק קומפורט 2014?

bbakshan
שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לרכב שני במשפחה שנוסע כ 6,000 ק"מ בשנה, אני מתלבט בין קליאו 1.2T אקספ' פלוס במחיר של 86K , בעסקאת 0 ק"מ או לקנות יד שניה מפרטי הונדה סיוויק קומפורט, 5 דלתות בפחות או יותר אותו מחיר (קילומטארז' נמוך).

הרכב מיועד לאשתי.

הביטוח הוא כ 4K לשנה לשני הרכבים.

דעות לכאן או לכאן?

תודה רבה!

Renault_Clio_NEW_5.jpg

99-295-12.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאורך זמן ירידת הערך של הסייוק תהיה כנראה נמוכה יותר.

נקודה נכונה. הרכב מתוכנן להימכר בעוד כ-5 שנים. מעריך שההונדה תימכר בסביבות ה 45K והקליאו בסביבות ה 40K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה ההערכות המדוייקות. בעקרון הערכתי מבוססת על העובדה שירידת הערך של רכב משומש תמיד קטנה יותר מזאת של רכב חדש באותו ערך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריך נוסעים בוגרים מאחורה וזה האופציות היחידות הייתי לוקח את ההונדה(למרות שכמעט כל יום אני מסיע 3 בוגרים בקליאו שלי מאחורה ואין תלונות מטורפות),

הקליאו זריזה יותר, לא פחות נוחה מההונדה ומדובר ברכב חדש באחריות ל3 שנים(למרות שלרוב ברכבים כמעט חדשים אין לרוב בעיות).

הכל תלוי בצרכים שלכם

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיווק חדשה נרכשה ב-2008 נמכרה ב-2015. אפס תקלות. החלפת מצבר וצמיגים אחרי 5 שנים.

קליאו 1.2 טורבו שנת 2017, שבועיים על הכביש 1500 ק''מ היום הרכב סירב להיכבות ונלקח על גרר למוסך.

שני הרכבים זריזים, חסכוניים ונעימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיווק חדשה נרכשה ב-2008 נמכרה ב-2015. אפס תקלות. החלפת מצבר וצמיגים אחרי 5 שנים.

קליאו 1.2 טורבו שנת 2017, שבועיים על הכביש 1500 ק''מ היום הרכב סירב להיכבות ונלקח על גרר למוסך.

שני הרכבים זריזים, חסכוניים ונעימים.

מה קרה לקליאו?

איזה דגם מצבר הזמנת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה נכונה. הרכב מתוכנן להימכר בעוד כ-5 שנים. מעריך שההונדה תימכר בסביבות ה 45K והקליאו בסביבות ה 40K.

אני לא מבין את התוכנית.

אם את ההונדה אתה שוקל להחזיק עד שימלאו לה 8, למה הקליאו מתוכננת להמכר בגיל 5?

יש לי סיוויק 2012 ידנית. אני מבסוט, אבל עדיף חדש באותו המחיר. וככל שתחזיק הקליאו יותר שנים כך אובדן הערך היחסי של רכב חדש יצטמצם.

לאבא שלי קליאו כמו שאתה שוקל. אחלה רכב.

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור,

תשאל את בעלי ההונדה אינסייט עם הבעיות מנועים האין סופיות שלהן, כמה אמינה ההונדה שלהם.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...