Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חובה לנקות את פנים צמיג הרכב לפני ההרכבה?

נשר
שימו לב! השרשור הזה בן 2522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לפני הרכבת צמיג חדש(שישב שנה באחסנה)על האופן(ג'נט),האם חובה לנקות את פנים הצמיג בעזרת לחץ אויר?

האם הרכבת צמיג המכיל בתוכו מעט חול וכו',עלול להסב נזק לצמיג או/ו לגלגל האופן?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק לחישוק או לצמיג אני בספק אם יהיה, אבל מניח שהאפשרות לסתימת הונטיל או גרימה לחוסר אטימה מלאה, עשויה לקרות.

גם אם הסיכוי נמוך.

לא מבין איך מגיעים למצב בכלל שיש חול בתוך הצמיג בעת ההתקנה.

קצת אבק כנראה לא יוביל לשום דבר.

אם אתה לא מצליח לישון בלילה, לך לצמיגיה שתפרק, תנקה ותרכיב מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק לחישוק או לצמיג אני בספק אם יהיה, אבל מניח שהאפשרות לסתימת הונטיל או גרימה לחוסר אטימה מלאה, עשויה לקרות.

גם אם הסיכוי נמוך.

לא מבין איך מגיעים למצב בכלל שיש חול בתוך הצמיג בעת ההתקנה.

קצת אבק כנראה לא יוביל לשום דבר.

אם אתה לא מצליח לישון בלילה, לך לצמיגיה שתפרק, תנקה ותרכיב מחדש.

תודה,טום,על תשובתך.

בדרך כלל כשאני מחליף צמיג אצל הצמיגאי,אני מבחין שהוא מנקה את פנים הצמיג בעזרת לחץ אויר

לפני ההרכבה.בהחלפה האחרונה הצמיגאי לא ניקה את פנים הצמיג.

אמנם לא ראיתי אם יש עצם זר בתוך הצמיג לפני ההרכבה,אך מכיוון שהצמיג ישב אצלו יותר משנה בלי כיסוי(לא שראיתי צמיגאי שמכסה את הצמיגים איפשהו)עברה בי השאלה,מה עלול לקרות במשך הזמן,אם הורכב צמיג אשר ישנם בתוכו עצמים זרים שלא נוקו מתוכו,כמו חולות,אבנים קטנטנות וכו'?

לשאלתך,הדרך אל הצמיגאי לא סלולה ונכנס חול מידי פעם לתוך המתחם.גם כן,יש פחח שעובד בצמוד אליו.

אני מעריך שבמשך שנה ויותר,בתנאים כאלו,משהו מצטבר בתוך הצמיג החשוף,אך גם יכול להיות שלא היה בתוכו כלום(לא בדקתי,לצערי).לכן השאלה היתה כדי להבין מה כבר יכול לקרות?קיצור חייו של הצמיג בלבד או גם נזק לחישוק או שום נזק לאף אחד מהחלקים,למעט האפשרויות שהזכרת(סתימה/חוסר אטימה),אם בכלל?

עריכה אחרונה על ידי נשר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אל תתפוס אותי במילה, כי אינני צמיגאי ולא פירקתי/הרכבתי עשרות צמיגים בחיי ועוד כאלו שכן היו עם "עצמים זרים" בפנים.

האמירות שלי מתבססות על הגיון ישר שלי.

קצת אבק כנראה לא יגרום לכלום, חול ממשי אולי ואולי לא עלול לסתום חלקית את הונטיל לגרום לאי אטימה שלו.

אבנים קטנות אני מסופק שהיו בצמיג בעת ההתקנה, זה משהו שאתה תוכל לשמוע אם תסובב את הגלגל באוויר או סתם תתקדם עם הרכב לדעתי. אם קיימות, מניח שזה לא יעשה נזק קטסטרופלי אבל אולי יפגע קצת בגימור של החישוק בחלקו הפנימי. הכוח הצנטרפוגלי ממילא יחזיק אותם במקום עם סיבוב קל של הגלגל ואם ממש להיסחף ולהניח שמדובר במשקל ממשי של האבנים, אז סביר להניח שתרגיש רעידות כתוצאה מחוסר איזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...