Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון למשפחה קטנה, עד 10,000 ש"ח

ZionH
שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

צהרים טובים לכם חברים יקרים,

אז אחרי שנתיים של נישואין בהם הסתדרנו עם תחבורה ציבורית, התברכנו בילדה קטנה ומתקוה ואשתי ככל הנראה תתחיל עבודה חדשה בעז"ה.

לאור זאת אנו מחפשים רכב ראשון.

אז ככה: אנו מתגוררים בלוד והנסיעות בו יסתכמו בלוד עצמה ולערים הסובבות אותנו (רחובות, רמלה, פתח תקווה, שהם וכו').

הגודל לא משנה, אנחנו לא אנשים גדולים במיוחד, ויש לנו תינוקת בת 4 חודשים, כל עוד שני מבוגרים ושתי תינוקות(שהמשפחה תתרחב בעז"ה) יוכלו להיכנס בו זה יהיה עשר.

מעדיפים ידני, ניתן להתפשר. וכמובן, נקווה לצריכת דלק כמה שיותר הגיונית ומחיר, כמה שאפשר לחסוף. כמובן שאם מדובר במציאה לא נהסס לשלם כראוי.

אז אם יש לכם, משהו כזה עד 10,000 ש"ח להציע, נודה לכם מאוד.

יום מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסו להתמקד ברכבים כמו קיה ריו, מודל 2007-2008. הריו זהה לחלוטין לאקסנט, שתיהן עם מנוע 1400 וגיר אוטומטי - אבל הריו פחות מוערכת ולכן אפשר יהיה למצוא רכב בתקציב הנ"ל.

קחו בחשבון שרובן בוגרות ליסינג או השכרה, לבדוק מקוריות ולשלם בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט אופטרה מרווחת וזולה בתקציב שלך תכנס שנת 2007 אולי אפילו 2008 (יש היצע גדול)

קיה ריו אין בתקציב הזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שלום ותודה לעונים.

עלתה לי בזמן האחרון התלבטות, האם ללכת על רכב כמו שברולט אבאו ידנית, באזור שנת 2007-2008, אשר הקילומטראז' שלה נע בין 98,000-140,000(ראיתי כמה הצעות). רק שהבנתי שהביקורות על הרכב הזה לא בשמיים. או לחפש בכיוון של יונדאי אקסנט שנתון 2005, רק הקילומטראז' נע בין 180,000-200,000.

שוב, תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבאו מאוד לא בטיחותית, הייתי מוותר.

תנסה לחפש גם פוקוס דור שני או סיטרואן c4, יש המון כאלו ואפשר למצוא משהו סביר בתקציב שלך (או מקס' טיפה מעל).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפני שאתם לא נוסעים הרבה, הדבר הכי חשוב אותו אתם צריכים לקחת בחשבון הוא אמינות.

עדיף רכב אמין ושמור מאשר עוד קילומטר לליטר בצריכת הדלק.

לכן אני אמליץ על מיצובישי לנסר, יהיה קשה למצוא אחת שמורה, אבל מדובר ברכב אמין. מזהיר מראש שהוא לא מצטיין בצריכת דלק.

בלי קשר לרכב שתבחר, ממליץ להתייעץ בפורום בכל נושא שקשור לרכב החל מייעוץ ועד למבחן רישוי, כי הייעוץ כאן והאבחנות של אנשים יכולים לחסוך לך כסף גדול.

בהצלחה

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שוב, תודה לעונים.

מתוך הבנה שתקציב של 10,000 מעט מגביל אותנו ויחד עם מחשבה לעתיד. חשבנו אני ואשתי שיהיה נכון יותר להגדיל את התקציב ולחפש רכב משפחתי.

לאור זאת, עלו לנו לראש שני דגמים עיקריים:

פורד פוקוס דור שני

מיצובישי לנסר קלאסיק

יונדאי אלנטרה

אשמח לכל מה שיש לכם להגיד על אחד מהדגמים הרשומים לעיל או לשמוע על חלופות בכיוון.

תודה רבה!

כמו"כ אני מבין שזה נורמלי שהקילומטראז' של רכבים משנים האלו יהיה 160,000+, שאלתי היא האם הדגמים הנ"ל ימשיכו לתפקד כרוי על קילומטראז'ים כאלו.

עריכה אחרונה על ידי ZionH
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שאתה מעדיף ידני, אז אמנם לא מהדגמים שציינת, אבל לדעתי זו אופציה ממש לא רעה:

http://yad2.co.il/s/c/kf49si

למרות התדמית הצרפתית, מדובר ברכב פשוט בלי שום מערכות מסובכות, מנוע וותיק ומוכר (ודי אמין), וגיר ידני. בנוסף, יחסית לשנתון מדובר ברכב בטוח.

כמובן שחשוב לוודא שמדובר באמת ברכב מטופל (לפי שנים ולא ק"מ, כי הוא נסע מעט), ולקחת לבדיקה במוסך מתמחה (גבע, אורן שירותי רכב ושאפט מומלצים פה בפורום).

ומכיוון שהביקוש מאוד נמוך, כנראה שתוכל להתמקח על המחיר (בגבולות הטעם הטוב).

למען הסר ספק, אין לי שום קשר לרכב הספציפי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...