Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחממות מנוע

VentAcruZ
שימו לב! השרשור הזה בן 2516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מדי שבועיים שלוש מוסיף מי עיבוי לרכב ויוצא שמדי פעם אני גם שוכח לסגור את הפקק. אז אזמול זה קרה, שכחתי לסגור את הפקק של המיכל ופתאום שמתי לב שהמד של המוחום הגיע עד הסוף! ישר נזכרתי שלא סגרתי את הפקק, מזל שאני שם את הפקק במקום טוב אז הוא לא נפל.

נשארו לי קצת מים אז שמתי אותם, סגרתי את הפקק, חיכיתי כמה דקות שהמד של החום יגיע לאמצע והמשכתי לנסוע.

אחרי כמה דקות של נסיעה המד שוב פעם מתחיל לעלות, עוצר בצד שוב ורואה שכל המים שוב יצאו (למרות שיש פקק)

אמרתי ניתן לו כמה שעות של מנוחה, בסוף היום בבוקר באתי לאוטו, שמתי מים עד הסוף והתחלתי לנסוע, נסעתי נסיעה של איזה 20 דקות והכל בסדר, המד תמיד על האמצע והכל נראה בסדר גמור.

השאלה היא האם אני צריך לפחד ממשהו? אמרו לי שיכול להיות עכשיו שהמיל התערבבו עם השמן... דברים כאלה.

האם אני יכול לבדוק משהו בעצמי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בוא נתחיל מזה, שלא צריך להוסיף כל שבועיים נוזל קירור.

יש לבדוק דליפות במערכת הקירור, בלחץ. יש דליפות אפילו קטנות, שקשה לאתר אותם וויזואלית.

לאחר שעלית על הנזילה, לתקן, למלא נוזל קירור, ולדאוג שלא יהיה אוויר במערכת.

ובכלל, באיזה רכב מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי לפני מספר חודשים את המסנן אני חושב קוראים לזה... זה מן חתיכת ברזל בין הצינורות למנוע.

הייתה לי לפני מספר חודשים נזילה רצינית שכל יום המים היו יורדים בצורה מטורפת והייתי צריך כל יום למלא. אז המוסכניק הסביר לי שהחלק הזה קיבל יותר מדי מים מהברז ובגלל זה זה נדפק ומאז אני שם רק מים ירוקים. עלה לי איזה 700 שקל...

אבל שוב, האם כדאי לי ללכת למוסך ולבדוק את העניין? אני הולך אחרי העבודה לנסות שוב להתניע ולראות אם המד עולה.. אולי זאת הבדיקה שאני צריך לעשות? לראות אם זה מתחמם שוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי לפני מספר חודשים את המסנן אני חושב קוראים לזה... זה מן חתיכת ברזל בין הצינורות למנוע.

הייתה לי לפני מספר חודשים נזילה רצינית שכל יום המים היו יורדים בצורה מטורפת והייתי צריך כל יום למלא. אז המוסכניק הסביר לי שהחלק הזה קיבל יותר מדי מים מהברז ובגלל זה זה נדפק ומאז אני שם רק מים ירוקים. עלה לי איזה 700 שקל...

אבל שוב, האם כדאי לי ללכת למוסך ולבדוק את העניין? אני הולך אחרי העבודה לנסות שוב להתניע ולראות אם המד עולה.. אולי זאת הבדיקה שאני צריך לעשות? לראות אם זה מתחמם שוב?

גש מהר למוסך שחלילה לא ינזק לך המנוע. כנראה מיכל עיבוי שנסדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...