Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח נסיעות לחול+ חבילת גלישה

דני 9999
שימו לב! השרשור הזה בן 2487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

נוסע עם המשפחה המורחבת באוגוסט ל 15 ימים גרמניה בלגיה הולנד.

ביטוח נסיעות- 2 מבוגרים 2 ילדים

רואה המון המלצות על פספורט קארד הם הכי הכי יקרים ולמי שיש בעיה רפואית קיימת אז הם מבטחים. ברוך השם כולם בריאים. אז מה היתרון שלהם חוץ מהכרטיס אשראי.

מישהו יכול להמליץ על משהו אחר?

חבילה גלישה.

היות ואני עובר בין 3 מדינות אז האם אני צריך לרכוש 3 סימים מקומיים? או שיש כזה דבר סים משותף?

אולי בכלל לעשות בארץ?

אם באמת מישהו יכול לעזור פה זה יהיה מצויין.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היתרון של פספורט קארד הוא כמובן האשראי שאתה מקבל. שזה מאוד נוח במיוחד אם קיית חס וחלילה הוצאה גדולה של כמה עשרות אלפי שקלים (קרה לקרוב משפחה).

בנוסף יש להם כל מיני כיסויים כמו כבודה שאם המזוודה מאחרת (לדוגמא לחבר המזוודה הגיעה יום אחרי כשטס לדרום אמריקה). נתנו לו למשוך 100$ מכספומט כדי לקנות בגדים ודברים שהוא צריך עד שתהיה מזוודה.

יכול להיות שחלק מהדברים קיימים בביטוחים אחרים אך כמובן שתצטרך לתבוע בדיעבד ועל זה הפרמייה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה פספורט למרות שהם הכי יקרים, אפשר לבטח טלפונים, לפטופים, ביטול השתתפות עצמית בשכירת רכב ועוד ועוד תוספות.

כמו כן יש לי הנחה של 25% דרך "חבר" על כל הפרמיה אז יוצא לי די משתלם.

מאמין שיש הכל גם בביטוחים אחרים אבל פה הכל דרך האינטרנט ונגיש אז אין לי בעיה לשלם עוד עשרה שקלים בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מבטח בפספורט קארד. לפני מסר שנים הייתי צריך ביטוח 5 חודשים אחרי פריצת דיסק, הם נתנו את האישור באופן כמעט מיידי בזמן שהאחרים התמהמהו. מאז אני מבטח אצלם בקביעות.

לגבי חבילת גלישה - בגרמנה קנה סים מקומי, זה עולה פרוטות. יש כרגע לא מעט שינויים בגלל חוקי הנדידה האירופיים, קרוב לודאי שבתוספת קטנה תוכל להשתמש בסים הגרמני גם בהולנד. קרא כאן גלול למטה כדי לקבל את אינדקס המדינות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתנייד לגולן לחבילה של ה 99 ש"ח לפני הנסיעה (או שתעשה קו חדש ותבטל אותו כשתחזור) יהיה לך גלישה ושיחות בכל המדינות ללא צריך בהחלפת הסים כל פעם.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יוצא לי 147 דולר דרך פספורט.

בביטוח ישיר היות ואני מבוטח שם יוצא לי 70 דולר.

המחיר דרך חבר יוצא מאד משתלם.

אולי אמצא מישהו עם חבר.

מחר אבדוק את העניין של גולן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני לא בטוח שהמחיר דרך ״חבר״ כזה משתלם (יש לי).

בדקתי למשפחה 8 ימים באירופה למטרת חופשה עם נספח רלוונטי (באתר אין אפשרות לסמן מחלות קיימות).

ברגיל: 49$

בחבר: 54$

להבנתי זה נובע מכל מיני כיסויים בהגדרה שלא צריך כגון במקרה שלי: איתור וחילוץ, ספורט שלג, מצלמה

גם במשפחה שלי צריכים ולכן תוהה איפה לעשות.

ועוד 2 שא׳:

1. מי שצריך החמרת מחלות קיימות- גם אפשר באתר או חייב טלפונית

2. איך זה עובד עם הכרטיס? הבנתי שאוספים בנתבג נכון? איך בפועל משתמשים, צריך לבקש מהם טלפונית?

תודה לעוזרים,

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספורט קארד היו היחידים שהיו מוכנים לבטח טיול סקי שיצאתי אליו עם בקע שעדיין לא נותח. אמנם ביטוח נמדד מתי שצריך אותו לא מתי שמשלמים לו, אבל בכל מקרה, מאז אני מבטח אצלם תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חבר - אתה צריך להיות חבר בארגון. חברים לא יעזרו, אפילו לא בני משפחה קרובים.

יש לי בן בקבע - הוא יכול לבטח רק את עצמו בתנאי חבר.

לגבי איסוף הכרטיס - אם הנסיעה רחוקה אתה יכול לבקש שישלחו לך הביתה, אם קרובה האיסוף בנתב"ג ליד שער D2.

לגבי החמרת מחלה קיימת - חייב להיות בטלפון. מכל מקום - שירות הלקוחות יעיל מאד.

בנסיעה קודמת לא שמתי לב שביטחו אותי בפברואר במקום במרץ. להפתעתי קיבלתי SMS "ברוך שובך" והוראה לשמור את הכרטיס לנסיעה הבאה - בדקתי בפוליסה ומצאתי שאכן היתה שגויה. למרות שתאריך הפוליסה חלף הוא תוקן על ידי הנציגה הטלפונית ותוך 30 שניות היתה לי פוליסה חדשה עם תאריכים נכונים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חבר - אתה צריך להיות חבר בארגון. חברים לא יעזרו, אפילו לא בני משפחה קרובים.

יש לי בן בקבע - הוא יכול לבטח רק את עצמו בתנאי חבר.

לגבי איסוף הכרטיס - אם הנסיעה רחוקה אתה יכול לבקש שישלחו לך הביתה, אם קרובה האיסוף בנתב"ג ליד שער D2.

לגבי החמרת מחלה קיימת - חייב להיות בטלפון. מכל מקום - שירות הלקוחות יעיל מאד.

בנסיעה קודמת לא שמתי לב שביטחו אותי בפברואר במקום במרץ. להפתעתי קיבלתי SMS "ברוך שובך" והוראה לשמור את הכרטיס לנסיעה הבאה - בדקתי בפוליסה ומצאתי שאכן היתה שגויה. למרות שתאריך הפוליסה חלף הוא תוקן על ידי הנציגה הטלפונית ותוך 30 שניות היתה לי פוליסה חדשה עם תאריכים נכונים.

תודה על המידע הרב.

אני חבר בארגון ״חבר״- האם יכול לבטח גם את אשתי?

אעשה בטלפון.

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוב לודאי שתוכל לבטח את אשתך (וגם ילדים עד גיל 18 ) - אבל זו הערכה - כיון שאני יודע שמשפחות מבוטחות בפוליסה אחת. מעל גיל 18 פוליסה נפרדת.

לגבי גלישה - נסה לאתר מידע לגבי המדינה הראשונה בה תבקר. החל מהשבוע שעבר יש באירופה מדיניות roam like at home שבה ניתן להשתמש בטלפון גם בנדידה בתוך האיחוד בתנאי חבילת הבית, עם מגבלות FUP. כיון שלכל חברה תנאים שונים גם בחבילות הבסיס כדאי שתתעדכן באתר המצויין הזה ותבחר את החבילה המתאימה לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

האמת לא שאלתי על גלישה אלא פותה״ש המקורי :)

איך בפועל עובדת הפעלת הפספורט קארד? כשעולה הצורך פשוט מתקשרים מחו״ל והם טוענים כסף? איך עובד אחכ תהליך התביעה והבירור?

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתי לא התנסיתי בהפעלת הביטוח.

לפי ההסבר באתר - מתקשרים מחו"ל (מספר הטלפון מוטבע על הכרטיס) והם טוענים אותו. היתרון הוא שהביטוח משלם ישירות למוסד הרפואי, בלי צורך לשלם עצמאית ולקבל החזר.

בנוסף לכרטיס יש פוליסה שאתה מדפיס ממייל שאתה מקבל מיד עם סגירת העסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הביטוח- אני כנראה אעשה בביטוח ישיר היות ויש לי שם כבר כמה ביטוחים

יוצא לי 71 דולר 15 יום לעומת פספורט 147 דולר.

לגביי טלפון בחול- עושה קו חדש בגולן טלקום 99 שח 6 גיגה גלישה ושיחות חופשי.

זה 99 שח לחודש ואני צריך רק 15 יום אז אני מנתק את הקו שאני חוזר ומשלם באופן יחסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...