Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסטיבל המהירות של גודווד 2017

Monopusto
שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שביקרתי שם בשנתיים האחרונות, התמכרתי לגמריי. מבחינתי, אין שום אירוע מוטורי דומה לזה בעולם כולו.

הפסטיבל יערך בעוד חודש.

מצד אחד, אף יצרן לא לקח חסות על הפסטיבל השנה (מדאיג), אבל פרארי כבר הודיעו שהם יביאו לשם הרבה דגמים מיוחדים (יש פרארי לא מיוחדים?) כדי לחגוג 70 שנה להיווסדם. כמו כן, יהיו מכוניות ראלי רבות ואירועים נוספים.

אני משער שכנהוג, בשבועות הקרובים נקבל יותר מידע על מה שצפוי השנה (מי ינהג במה ומתי).

מישהו מחברי הפורום מתכנן לבקר בפסטיבל השנה?

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ ומעדכן באיחור אופנתי.

הייתי וחזרתי.

אם לפני הביקור הנוכחי חשבתי שזה יהיה הפסטיבל האחרון שלי, כעת אני מתכוון להיות הראשון שירכוש כרטיס לפסטיבל של 18'.

השנה זה היה 'תיקון' לפסטיבל של השנה שעברה, שהיה גשום וקצת אומלל; השנה ירד זרזיף קל רק ביום הראשון, לכמה שניות מעטות.

הימים האחרונים היו שטופי שמש.

אני לא מספיק מוכשר כדי לפרט בכתב את מה שהולך שם בארבעת ימי הפסטיבל- צריך להיות שם כדי להבין ולקלוט.

לא חושב שיש אירוע כזה בעולם כולו.

יכולות הארגון שלהם פשוט מעולות.

העלתי תמונות נבחרות לפוטובאקט, מקווה שתוכלו לראות (אהה כן, אני גם צלם מחורבן למדי)-

(הצטלמתי גם עם טיף נידל והארי מטקלף, בין היתר)

http://s1255.photobucket.com/user/clio2013/library/?sort=3&page=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, שנה הבאה אני בא איתך. בהנחה שמנועי בעירה פנימית עדיין יהיו חוקיים. ובהנחה שאני לא אפוצץ את כל הכסף הפנוי על הRING..

חוץ מהדברים ה'רגילים' היו איזה אטרקציות יוצאות דופן? לדוגמא 2016 או 2015 היה הדוקטור אורח הכבוד.

עריכה אחרונה על ידי אליה

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתחליטו שאתם עדיין רוצים פאדוק, אבל רוצים לראות יותר ממכונית אחת בפעולה, אני מציע לכם את ה-lmc.

לה-מאנס קלאסיק.

24 שעות של אקשן בלתי פוסק על המסלול, וגם בפאדוק שם שליש מכל גריד מתחיל להתפרק עוד בפרקטיס ראנס.

פתחתי על זה כאן שרשור ב-2012 כשהייתי צופה מהמניין, וב- 2016 כשעבדתי בתמיכה טכנית למכוניות שעל המסלול.

אחפש את הקישורים ואנסה להדביק.

הקלאסיק מתרחש אחת לשנתיים הקרוב (2018) יהיה עוד 11 חודשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהדברים ה'רגילים' היו איזה אטרקציות יוצאות דופן? לדוגמא 2016 או 2015 היה הדוקטור אורח הכבוד.

השנה לא היה שום 'גימיק' ואף יצרן\ יבואן מקומי לא פרס את חסותו על הפסטיבל; ת'אמת, זה קצת הדאיג אותי לפני האירוע וחששתי שיבוטל (היצרן\ יבואן מכסים חלק נכבד מהעלויות, כמדומני). אגב, ב.מ.וו, הספונסרים של השנה הקודמת, הביאו השנה מכוניות הרבה יותר טובות מאשר בשנה שעברה.

כשתחליטו שאתם עדיין רוצים פאדוק, אבל רוצים לראות יותר ממכונית אחת בפעולה, אני מציע לכם את ה-lmc.

לה-מאנס קלאסיק.

24 שעות של אקשן בלתי פוסק על המסלול, וגם בפאדוק שם שליש מכל גריד מתחיל להתפרק עוד בפרקטיס ראנס.

פתחתי על זה כאן שרשור ב-2012 כשהייתי צופה מהמניין, וב- 2016 כשעבדתי בתמיכה טכנית למכוניות שעל המסלול.

57,

אחת הסיבות שאני מעדיף את הפסטיבל (ולא את הריוויוול) היא העובדה שיש שם *כל* קטגוריה שתוכל לעלות על הדעת- ולא רק מכוניות קלאסיות, כמו ב-LMC.

עם זאת, קראתי את השרשור שלך בשקיקה, מיד עם פרסומו וחשבתי לפרסם שרשור דומה- לפני הפסטיבל בשנה שעברה ביקרתי ב-24 השעות של לה-מאן.

עוד חוויה מדהימה (לא יאמן עד כמה קרוב אפשר להתקרב למכוניות ולנהגים בפיטס, בזמן שהוא פתוח לצופים מן המניין, ללא כל צורך בכרטיס VIP כלשהו).

מקווה לחזור על החוויה בקרוב.

יגאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 2410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...