Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש שני רכבים, אחד משפחתי ואחד סופר מיני בסכום כולל של כ 90k ₪

elme
שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש שני הרכבים (אוטומט) לי ולאישתי, כל אחד מאיתנו נוסע כ 30k ק"מ בשנה, כך שחשוב לנו מאוד שהרכבים יהיו חסכוניים בדלק (הכיוון הוא אחד של 1:14 והשני 1:17) , אמינים וחשוב מאוד שיהיו בטיחותיים, וכמובן שרצוי שיהיו נוחים.

סופר מיני- הייתי נעול על הפורד פיאסטה 2013-2014 (שאפשר למצוא באיזור ה 40k ₪), עד ששמעתי על הבעיות הקשות שיש בגיר של הרכב, מה אתם אומרים כדאי לוותר על הפיאסטה, אם כן על איזה סופר מיני כדאי ללכת?

משפחתית- למשפחתית אמור להישאר כ 50-55 אלף ₪, הרכב היחיד שיכול להתאים לתקציב שהוא גם חסכוני זה הפלואנס דיזל, אבל אני חושש מאוד מצרפתיות, החשש שלי מוצדק? יש רכבים אחרים שיכולים להתאים?

אשמח מאוד לעזרתכם, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר מיני רק אוטומטית או ידנית גם אפשרי?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר מיני יכול להיות הונדה ג'אז היברידית או אפילו סיריון פשוטה מהשנתון האחרון 2011.

לגבי משפחתי- כאן המצב בעייתי יותר ורוב הרכבים בתקציב שלך לא צורכים דלק בכמות הזו למעט רכבי דיזל (מי מי מפחד מרנו פלואנס) או היברידי - (הונדה אינסייט ובעיות המנוע שלה למיניהן) או טויוטה פריוס-אם תמצא אחת כזו עם ק"מ נמוך זה מצוין.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי ספייס סטאר ואטראז יכולות להיום אופציה טובה בעיקר בקטע של בצריכת דלק שלהן שהיא מצויינת

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

כן, רק שזה לא ממש מסתדר עם שתי הבקשות הבאות:

"חשוב מאוד שיהיו בטיחותיים, וכמובן שרצוי שיהיו נוחים."

האטראז' לא נבחנה במבחני ריסוק, נוחה היא לא, ההתנהגות שלה גרועה, צפוי לה שוק גרוע במכירה בגלל שזה רכב שנמכר ברובו לחברות הליסינג, איכות החומרים נמוכה מאוד, הסחיבה גרועה בזכות הגיר הרציף.

פיאטסה ופריוס מכוניות הרבה יותר נעימות לנסיעה ומיועדות לשווקים אירופאים, שלא כמו האטראז' שמיועדת לשווקים מתפתחים ובנויה בהתאם.

ואגב, כדי לקבל מהאטראז' צריכת דלק טובה צריך לנהוג מאוד רגוע. בהנחה שמחשב הדרך מדויק אני הוצאתי איתה 1:18.9 עם מזגן, אבל נסעתי ממצפה רמון לבאר שבע במהירות המותרת פלוס מינוס.

במהירויות גבוהות יותר ועם עקיפות כנראה שצריכת הדלק תעלה משמעותית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה נוסעים מדובר ברכב גדול יותר? הונדה ג'אז יכולה בקלות להחליף משפחתית קטנה ומתאימה ל 4 נוסעים + בגאז' סביר. גם דגם בנזין חסכוני ואמין מאוד.

בכל מקרה, אני ממליץ על ג'אז, גם כתחליף לרכב קטן יותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוג +2, ומתכננים להרחיב את המשפחה.

פריוס במחירים האלו זה שנתונים 2010-2011, ולא כ"כ פשוט למצוא בקילומטרזים נמוכים.

בג'אז, גם צריך ללכת על שנתונים נמוכים יחסית. אני מבין שלפורד לא כדאי כ"כ להתקרב. אופל קורסה 12-13, יכולה להתאים?

יש עוד הצעות על משפחתיות?

תודה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר ברכב חסכוני מספיק כפי שביקשת - ג'אז, יאריס, סיריון יותר חסכוניות מאשר I20.

בקשר למשפחתי חסכוני - אולי כדאי לבדוק כיוון של טויוטה אוריס היברידית סטיישן, להוסיף לתקציב של משפחתית ולטובת הרכב הגדול לקנות סיריון בסביבות 30 אלף שקלים . מה שכן, לא רשמת כמה כיסאות בטיחות ומאיזה סוג יהיו. אם אחד הילדים כבר בבוסטר הגבהה, אוריס תספיק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...