Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

DOD Tec הוציאה קו מצלמות רכב חדש, כולל פתרון קדמי ואחורי משולב למי שמעוניין

Guest Automatic1
שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זוג המצלמות הקטנות, ללא מסך ועם פילטר לסינון השתקפות, כולל WIFI.

מצלמה גדולה מרכזית וקטנה אחורית מסונכרנות בינהן.

מצלמה משודרגת מדגם 475 ו 475+ עם הפילטר גם כן ויכולת צילום 60FPS בנוסף.

http://www.dod-tec.com/index.php/product/index/1

8ochuAZ.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הן עם סוללות. לפי מה שהבנתי, לא מומלץ בקיץ הישראלי.

כמו כן, מה מחירן?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמרה מדולר אוסטרלי לאמריקאי 380 דולר אמריקאי.

**ללא משלוח ומיסים.

יש לי הרגשה שהמחיר בארץ יהיה יותר קורץ, אם הדגם הזה ימכר בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן עם סוללות. לפי מה שהבנתי, לא מומלץ בקיץ הישראלי.

כמו כן, מה מחירן?

חלק אומרים כך חלק אומרים כך אבל בפועל? יש עובדות, כל השאר זה חמוד.

יכול לשאול את ארבעת מצלמות ה DOD 460 בנות השנתיים וחצי במשפחה ואצל חברים.

יש גם DOD 470 חמישית במשפחה.

המצלמות עובדות היטב, גם תחת קיץ רותח ואין איתן שום בעיה, מדובר על יצרן איכותי.

עובדה אחת כן היא שהחלפתי את הסוללה כעבור שנתיים, לגטימי לחלוטין.

המצלמות בעלות טמפ' עבודה של עד 65 מעלות, אך בכל מקרה, מגיעים לרכב פותחים חלונות או פותחים עם השלט מרחוק ותוך שניה הטמפ' יורדת, תוך שניה.

בכל אופן, בהתנהלות שלי היום יומית מזה כשנתיים וחצי עם DOD 460, לא חוויתי פעם אחת שהמצלמה לא עבדה גם בימים של 40 מעלות ותחת שמש ישירה לאחר שהרכב עמד שעות בחוץ או בכל יום כזה או אחר.

גם אם ברכב יש 70 מעלות, פתיחת החלונות תוריד בין רגע בעשרות מעלות אז זה לא קריטי.

*** חשוב לציין שהמצלמות כותבות בדף המפרט שהן עובדות בטווח של עד 65 מעלות זה אומר, שהמצלמה תעבוד כראוי ברציפות תחת 65 מעלות.

מישהו כאן מבין מה זה לנהוג ב 65 מעלות? פתיחת הדלת מורידה את הטמפ' בעשרות מעלות בשניה והחלונות גם כן.

קצת הגיון, כן.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתלם יותר לרכוש בארץ מהחנות NO RISK, יש להם את ה 475 החדשה לדוגמא, שזה נחמד.

המחירים גבוהים מאוד אבל מדובר על מוצרי פרמיום, משהו שאפשר לסמוך עליו.

אני עדיין אוכל קש עם A119 וקבל וכו' אבל שלא מצליחה לעבוד כראוי, אני ועוד רבים אחרים בפורום ובעולם.

שווה או לא את הכסף של DOD? דבר אחד אני בטוח בו, שהקדמית שלי תשרת אותי נאמנה בכל רגע ועליה אני סומך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה שיש לך עם הa119 אחי?

קניצי לא מזמן את הa118, והבעיה היחידה בנתיים שמידי פעם השעה משתנה (5 דקות פה ושם קדימה אחורה) אבל לא בעיה רצינית.

בנתיים מבסות כליהם (קניתי 2)

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שהניסיון שלך טוב.

מה היה מחירה של הסוללה שהחלפת?

אני מנסה להבין אם כל הנושא הזה משתלם כלכלית, כי המחיר מאוד יקר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמות בעלות טמפ' עבודה של עד 65 מעלות, אך בכל מקרה, מגיעים לרכב פותחים חלונות או פותחים עם השלט מרחוק ותוך שניה הטמפ' יורדת, תוך שניה.

בכל אופן, בהתנהלות שלי היום יומית מזה כשנתיים וחצי עם DOD 460, לא חוויתי פעם אחת שהמצלמה לא עבדה גם בימים של 40 מעלות ותחת שמש ישירה לאחר שהרכב עמד שעות בחוץ או בכל יום כזה או אחר.

גם אם ברכב יש 70 מעלות, פתיחת החלונות תוריד בין רגע בעשרות מעלות אז זה לא קריטי.

*** חשוב לציין שהמצלמות כותבות בדף המפרט שהן עובדות בטווח של עד 65 מעלות זה אומר, שהמצלמה תעבוד כראוי ברציפות תחת 65 מעלות.

מישהו כאן מבין מה זה לנהוג ב 65 מעלות? פתיחת הדלת מורידה את הטמפ' בעשרות מעלות בשניה והחלונות גם כן.

קצת הגיון, כן.

אם המצלמה חשופה לשמש ישירה במכונית סגורה היא תגיע בקלות ל 70 מעלות וידרשו הרבה יותר מכמה שניות כדי לרדת לטמפ נורמלית.

חוץ מזה כתוב טמפ עבודה 65~ שפירושו בערך 65 והמשמעות המעשית היא שרוב הסיכויים שלא יעבוד ב-65

בנוסף ברגע ההפעלה החום של המעבד מוסיף את שלו ובקיצור מעבר לבעיות אפשריות הרי שמדובר בסכנת נפשות משום שבשלב מסויים הסוללות עלולות להתפוצץ בפנים עם תוצאות קשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכיבים שמוגדרים industrial יעבדו גם הרבה מעל 65 מעלות,מניסיון.

סוללות לא מתפוצצות כי חם להם. תעשה ניסוי, קח קבל תכניס לתנור שלך ושים 100 מעלות, תחזור ותספר מה ראית.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שהרכב שלי חונה כמעט באופן קבוע בשמש, גם בקיץ, ומעולם לא הייתה לי שום בעיה עם מצלמת הדוד שלי (ls 430w, יש לי אותה קרוב ל 3 שנים), חוץ מהקטע שלא החלפתי את הסוללה בזמן וכתוצאה מזה הרבה פעמים הייתה נפילת מתח וחלק מההקלטות היו נדפקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שהניסיון שלך טוב.

מה היה מחירה של הסוללה שהחלפת?

אני מנסה להבין אם כל הנושא הזה משתלם כלכלית, כי המחיר מאוד יקר.

הסוללה אשר החלפתי ביוזמתי היא סוללה של רחפנים פשוטים או כל סוללה קטנה של 3.7 וולט בקיבולת 240 ומעלה, כדוגמא:

sku_217433_2.jpg

לי היו כאלו מרחפנים 10-12 דולר לאיזה חמישיה, נשארו כמה שרכשתי באמאזון:

https://www.amazon.com/gp/product/B00N1PDYRW/ref=oh_aui_detailpage_o04_s00?ie=UTF8&psc=1

אם המצלמה חשופה לשמש ישירה במכונית סגורה היא תגיע בקלות ל 70 מעלות וידרשו הרבה יותר מכמה שניות כדי לרדת לטמפ נורמלית.

חוץ מזה כתוב טמפ עבודה 65~ שפירושו בערך 65 והמשמעות המעשית היא שרוב הסיכויים שלא יעבוד ב-65

בנוסף ברגע ההפעלה החום של המעבד מוסיף את שלו ובקיצור מעבר לבעיות אפשריות הרי שמדובר בסכנת נפשות משום שבשלב מסויים הסוללות עלולות להתפוצץ בפנים עם תוצאות קשות

קראת את מה שכתבתי קודם לכן? סתם מתוך סקרנות.

כיוון שפירטתי מספיק מאוד על כך שהמצלמה אצלי כבר 2.5 שנים אצלי ואצל חברים, סה"כ 460 ו 470 (דגמי המצלמות) שיש במשפחה והחברים זה כ 5 מצלמות.

עזוב את זה שיש לעוד מאות אחרים בארץ כן?

המצלמה עובדת כמו סוס עבודה מזה 2.5 שנים, משתמשים אחרים כותבים לך גם כן שהכל עובד אצלהם פיקס.

לעומת זאת, מצלמות של "קבל" כאלו ואחרות גם ב 80$ כגון ה A119 סובלות מבעיות תכנון וממש לא אמינות לצערי. אם אתה מפקיד את הביטחון שלך או המחשבה שברגע האמת נגיד מצלמה סינית ב 80-100$ תציל אותך, סביר להניח שזה לא יקרה.

המצלמות של DOD הן מצלמה מן השורה הראשונה וקוטפות פרסים על איכות ועל עמידות ובכלל, 24/7 שעות עבודה בכיף.

איני יודע אם אתה מבין כמה זה 65 מעלות ברכב תחת שמש ישירה, אתה צריך להעמיד את הרכב ביום של 40 מעלות בחוץ תחת שמש ישירה ולהמתין חצי שעה בכדי להגיע ל 65-70 מעלות.

מדובר על פעולה רציפה קבועה בטמפ' של 65 מעלות, זאת אומרת שגם ב 75 מעלות המצלמה תעבוד, עובדה.

אעשה בשבילך ניסוי אפילו, אחזור לעדכן כאן.

לאחר פתיחת החלונות או פתיחת הרכב, הטמפ' צונחת במיידי בעשרות מעלות כך או כך, פיזיקה פשוטה ובדוקה (במקרה מהתחום).

*** אגב, ביום אחד מאוד חם בכינרת, ה A119 שלי עם הקבל ללא סוללה, רשומה שעובדת עד 65 מעלות גם כן, הייתי צריך לנסוע 20-30 דקות עם מזגן בכדי לקרר את חלל הרכב, המצלמה עשתה ריסטרטים ללא סוף עד אשר התקררה. היא המצלמה האחורית שלי לדלת החמישית.

נחש מי עבדה מהרגע הראשון? כאשר שמש ישירה הייתה גם עלייה כי היא תחת השמשה? בדיוק... ה DOD LS460W.

כמו כן, המצלמה שלי בפורד, נדלקת עם פתיחת השלט והרכב, בכל פעם ופעם, מזה 2.5 שנים בכל קיץ וקיץ גם ב 42 מעלות בחוץ, המצלמה מתחילה לצלם כראוי, פשוט מדהים.

בכל מקרה, אין לי יותר מדי מה לשכנע, העובדות מדברות בעד עצמן.

אני יכול להגיד שהרכב שלי חונה כמעט באופן קבוע בשמש, גם בקיץ, ומעולם לא הייתה לי שום בעיה עם מצלמת הדוד שלי (ls 430w, יש לי אותה קרוב ל 3 שנים), חוץ מהקטע שלא החלפתי את הסוללה בזמן וכתוצאה מזה הרבה פעמים הייתה נפילת מתח וחלק מההקלטות היו נדפקות.

מסכים איתך, המצלמה פשוט סוס עבודה, מנסיון עם 5 כאלו.

אגב לגבי הסוללה, כל סוללת רחפן או רכב על שלט של 3.7 וולט כפי שציינתי בהודעה, תתאים.

יש לי כמה אם אתה מאיזור אשדוד, אוכל לתת לך אחת שתוכל להחליף.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2489 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...