Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוביילאי והקיץ הישראלי.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

היום כבר בפעם השנייה מאז שרכשתי את רכבי החדש (3 שבועות) שמתי לב לתופעה בה המוביילאי שהתקינו לי כאביזר חובה מתחמם מאוד בימי הקיץ הישראלי כמו היום ומסרב לפעול עד שהמזגן ברכב לא מקרר אותו. שמעתי על התופעה מעוד כמה אנשים שיש להם את המכשיר שמתקינים כחובה עכשיו.

למישהו עוד קרתה התופעה? היכול להיות שהמוצר שהומצא בישראל לא מתאים לקיץ הישראלי? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מצחיק שהמצלמה הסינית שקניתי ב400 שקל כבר עושה קיץ שני בכיף ומכשיר הייטק ישראלי ב4000 ש"ח מהדגם הכי חדש יוצא לשביתה בגלל חצי שעה בקיץ הישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיוצר מחומרים זולים יותר מהמצלמה הסינית שלך - וגם מיוצר בסין כמובן ולא בארץ,

מוכיח שוב שהכלי הזה הוא לא אמין ולא שווה כמו מערכת מקורית מהיצרן.

חכה שהוא יפסיק לתפקד בגלל שיש לו שמש ישירה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין כי בטיוטה קורולה 2017 מערכת מקורית הבלימה אוטונומית הפסיקה לעבוד כניראה בגלל חום וחזרה לעבוד אחרי 5 דקות, ובניסן שלי התקנה מקןרית המערכת (אותה מערכת) הפסיקה לעבוד גם לכמה דקות בגלל סינוור ישיר של השמש....

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מודעים לעובדה ש"המערכת המקורית מהיצרן" גם כן תוצרת מובילאי, כן?

נראה לי שאנשים יותר נרתעים מעצם ההתקנה המקומית יותר מהצפצופים שהמובילאיי עושה. אני מביניהם. קרקושים, בעיות חשמל.. כל אלו לא אמורים להיות קיימים כשהכל כבר "בילט-אין".

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאנשים יותר נרתעים מעצם ההתקנה המקומית יותר מהצפצופים שהמובילאיי עושה. אני מביניהם. קרקושים, בעיות חשמל.. כל אלו לא אמורים להיות קיימים כשהכל כבר "בילט-אין".

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

במה זה שונה מהתקנת:

1. דיבורית

2. איתוראן

3. חיישני רוורס/מצלמה

4. קודן

בכולם מתעסקים עם החשמל גם לקו מתח וגם לקונטרול.

אישית אצלי בדקתי והחיבורים של הקודן עושים מלא בלגן עם התעלקויות מגעילות וים איזולירבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שונה שאין "תוספות" על הפינות של הדשבורד, משהו מודבק על השמשה הקידמית והיכולת להפסיק את זה באופן קבוע דרך מחשב הדרך של הרכב. והחישנים משולבים וזורמים עם עיצוב הרכב... הא ושאתה יודע שעוד משהו לא גרם לפירוק רשלני של הפלסטיקים ברכב חוץ ממה שפירקו.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה זה שונה מהתקנת:

1. דיבורית

2. איתוראן

3. חיישני רוורס/מצלמה

4. קודן

בכולם מתעסקים עם החשמל גם לקו מתח וגם לקונטרול.

אישית אצלי בדקתי והחיבורים של הקודן עושים מלא בלגן עם התעלקויות מגעילות וים איזולירבד.

שונה בגלל שכל מערכת מובילאי נמצאת על השמשה (מצלמה והצג), תוסיף את עומס החום שיש בתוך הרכב כשהוא סגור, ותקבל שהחלקים האלו לא עובדים בטמפרטורות גבוהות בגלל איכותם.

תעשה ניסוי, שים את הטלפון שלך על השמשה ביום קיצי כמו אתמול. תפעיל את ה-GPS, ואחרי כמה דקות הטלפון יתכבה כי הוא לא יעמוד בעומס החום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת לא מפתיע שהמצלמות הסיניות עמידות בחום... סין היא לא אירופה ואחוז גבוה מאוד של סינים נהנה מקיץ ממוצע של 34 מעלות ו90-100% לחות. עבורם, תל אביב נהנית ממזג אויר נוח למדי באוגוסט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...