Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון חדש באיזור ה-130 אלף שקל

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אימי מתניידת כיום ביונדאי I30 מודל 2013(עלתה לכביש במרץ) - הרכב עשה ב4 שנים 15 אלף קילומטר לערך, הרכב לא נוסע הרבה בכלל.

לאחרונה העובדה שהרכב נמוך התחילה מאוד להפריע לה ביציאה-כניסה לרכב, התחלנו לעשות סיבוב וסקרי שוק לגבי הרכבים, החסכון בדלק פחות קריטי(בגלל הנסועה הנמוכה).

מה שחשוב זה:

- כניסה\יציאה קלה מהרכב

- לא מאוד רחב וארוך, אמא שלי רוצה רכב שיהיה קל להחנות ולראות את כל הצדדים שלו

- אוטומטי

- מרווח יחסית מאחור

- תא מטען מרווח

הלכנו לאולמות התצוגה להתרשם קצת -

- המאזדה CX3 והרנו קפטור היו הראשונות להיפסל בגלל מרווח קטן מידיי לנוסעים מאחור.

- בטויוטה הCH-R גם יקר מידיי, גם אין צורך בהיברידי ואמא לא אהבה את העיצוב המחוצן מידיי שלו

ההפתעה,

הלכנו לראות בקיה את הנירו - אמא שלי אהבה אותו, אבל הסתכלה על הסול, המושב שלו היה נוח לה מאוד המרווח מאחורה מצויין והתא מטען גדול,

בונסף העיצוב הקובייתי שלו נראה לה נוח מאוד לחניה של הרכב ובמצבע של חבר הוא מוצע לה ב118 אלף שקל .

יש למישהו ניסיון עם הדגם המחודש בעל הגיר עם ה6 הילוכים? בעיקרון מדובר באותו מנוע של הI30 שהיא מכירה ואוהבת - יודע שהוא מיושן קצת ולא חסכוני.

אולי יש המלצות על דגמים אחרים שפספסנו?

תודה על העזרה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמות הנסיעות של אימך אין יתרון לרכב היברידי. צריכת דלק מקבלת משמעות שולית.

קיה סול נראית לי מתאימה בול לדרישות.

מה עוד אפשר לבדוק?

סוזוקי קרוסאובר וגם ויטרה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם מחודש יש עם 6 הילוכים? למיטב ידיעתי לא הייתה מתיחת פנים והמנוע איתו שווק הדור השני תמיד הוא 1.6 בנזין עם תיבת 6 הילוכים (ודיזל רובוטי למוניות).

עוד מכוניות נחמדות ששוות בדיקה- הונדה HRV, פיג'ו 2008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמות הנסיעות של אימך אין יתרון לרכב היברידי. צריכת דלק מקבלת משמעות שולית.

קיה סול נראית לי מתאימה בול לדרישות.

מה עוד אפשר לבדוק?

סוזוקי קרוסאובר וגם ויטרה.

תודה,

אבל אצלנו במשפחה סוזוקי לא אופציה - לפני 18 שנה אחי נהג בתאונת דרכים בסוזוקי בלנו, מאז ההורים שלי בטראומה ולא מוכנים לשמוע על רכבי סוזוקי(אני יודע שסוזוקי זה לא מה שהיה פעם מבחינת בטיחות - אבל העסק רגיש אצלנו).

איזה דגם מחודש יש עם 6 הילוכים? למיטב ידיעתי לא הייתה מתיחת פנים והמנוע איתו שווק הדור השני תמיד הוא 1.6 בנזין עם תיבת 6 הילוכים (ודיזל רובוטי למוניות).

עוד מכוניות נחמדות ששוות בדיקה- הונדה HRV, פיג'ו 2008.

בהתחלה היא שווקה עם המנוע-גיר של הI30 הישנה.

ההונדה לדעתי לא שווה את הפרש המחירים(141 אלף שקל), לגבי הפיג'ו לטענת אמא שלי היא גם צפופה לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר להבדלי בטיחות בין רכבים חדישים לרכבים מלפני 20 שנה, בדיוק השבוע היתה כתבה נחמדה, עם סרטון המחשה ( אני יודע שבמקרה שלכם זה לא ישנה את ההחלטה לגבי סוזוקי - מצטער לשמוע על מה שקרה לפני 18 שנה ).

http://m.ynet.co.il/Articles/4967264

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן של קרוסאובר:

http://www.euroncap.com/en/results/suzuki/sx4/8891

ושל ויטרה

http://www.euroncap.com/en/results/suzuki/vitara/20389

לקיה סול יש 4 כוכבי בטיחות בלבד.

http://www.euroncap.com/en/results/kia/soul/7871

לכן ההחלטה לפסול רכבי סוזוקי לעומת קיה היא לא רציונלית, ואני מבין אותה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה סול רכב נהדר, לטעמי אחד הלא מוערכים שיש בשוק.

הייתי שוקל אותו ברצינות.

חמי מחפש רכב מוגבה חדש לזוג + עד 3 נכדים מזדמנים.

אחרי סקר רכב שעשינו חלקו במשותף, הטראקס מוביל כשנשאר עוד לבדוק את המוקה שהוא ההעדפה האישית שלי.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוקה יותר טוב מהטראקס וגם יותר זול, לדעתי כדאי לבדוק אותו.

אם הסול אופציה אז אפשר לבדוק גם הונדה ג'אז שהיא גם מיקרוואן והיתרון שלה הוא בלימה אוטונומית והתראה על סטייה מהנתיב שאין בקיה.

הקקטוס אמור להגיע עם גיר אוטומטי בקרוב ואם הוא ישמור על המחיר התחרותי הוא גם אפשרות ששווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שכיום הרכבים היפניים לא פחות בטיחותיים מהגרמניות והפח "דק", בשביל ההרגשה הבטיחותית של אימך, היא צריכה רכב גרמני כבד. ב 130k אין משהו כזה, ביד 2 עם שנתיים על הכביש יש הרבה אופציות.

מבחינת קיה ספורטג'/יונדאי טוסון - הן רכבוד וגדולות.

במחיר של 130k זה סוזוקי קרוסאובר טורבו או vw טיגואן או אאודי q3.

אם ממש רוצים בטיחות זה וולוו xc60, אבל הוא ענק.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן של קרוסאובר:

http://www.euroncap.com/en/results/suzuki/sx4/8891

ושל ויטרה

http://www.euroncap.com/en/results/suzuki/vitara/20389

לקיה סול יש 4 כוכבי בטיחות בלבד.

http://www.euroncap.com/en/results/kia/soul/7871

לכן ההחלטה לפסול רכבי סוזוקי לעומת קיה היא לא רציונלית, ואני מבין אותה.

תודה רבה חבר,

מכיר את הנתונים לכן מראש הלכנו לסוכנות של קיה לא בשביל הסול אלא בשביל הנירו, שגדוש במערכות בטיחות מקוריות מהיצרן.

כמו שאמרת,

ההחלטה היא לא ממש רציונלית - לעלות לרכב מבית סוזוקי הוא פשוט לא אופציה בשבילהם בפן הרגשי נטו.

המוקה יותר טוב מהטראקס וגם יותר זול, לדעתי כדאי לבדוק אותו.

אם הסול אופציה אז אפשר לבדוק גם הונדה ג'אז שהיא גם מיקרוואן והיתרון שלה הוא בלימה אוטונומית והתראה על סטייה מהנתיב שאין בקיה.

הקקטוס אמור להגיע עם גיר אוטומטי בקרוב ואם הוא ישמור על המחיר התחרותי הוא גם אפשרות ששווה בדיקה.

ראיתי את המוקה X במקרה לבד לפני שהלכתי לסיבוב - היא תרגיש לאמא שלי "בומבסטית" ומנופחת מידיי.

אין צורך בשום רכב גרמני כבד, היא נוהגת כיום ברכב קוריאני "קליל" ואין לה בעיה עם זה - רכב ענק כמו Q3 או XC60 לא בקטגוריה שהיא מחפשת(לא נוחים לחניה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי קרוסאובר הוא הרכב הכי טוב שאפשר לקנות כיום עד 130k וגם נשארים עם עודף.

מצטער על אחיך, אבל אנשים נהרגו גם בבלנו, גם במרצדס, גם בוולוו וגם במשאיות סמיטריילר וטנקים.

הסוזוקי של היום עומדת בכל תקני היורוקאפ וקיבלה 5 כוכבי בטיחות כמו שאר היפניות.

יש אפילו סיכוי שהיונדאי שאימך נוסעת עליו כיום בטיחותית פחות מהסוזוקי.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי במצטבר בערך 70,000 ק"מ על קיה סול החדשה (הוצגה ב 2014 ועברה לאחרונה מתיחת פנים מינורית).

הרכב מאוד נוח, קל לצאת ולהכנס בזכות גובה וקורה A זקופה. הביצועים יהיו דומים ליונדאי שלכם וכך גם צריכת הדלק.

בידוד הרעשים טוב יותר ובגדול זה רכב שמאוד נוח להתנייד איתו ביום יום.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרון נוסף לסול הם היא העובדה שהמנוע אטמוספרי. בנסועה המועטה של אמא שלך זה יתרון גדול. מנועי טורבו לא חיים בשלום עם נסיעות קצרות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2427 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...