Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרי מקסול מקס

שימו לב! השרשור הזה בן 2513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי מוצרים זולים. לא יכולתי להתאפק. הייתי במקס סטוק וראיתי חומרים של תעשיה ישראלית בסאסא, MAXOL MAX. בשמנים שלהם ודברים שנכנסים למנוע לא הייתי נוגע, אבל יש להם גם מוצרים לטיפוח הרכב. בעווני רכשתי תרסיס חלבי כזה לדשבורד וגם קצף להברקת הצמיג. 5c370d05-5447-4592-b5d7-daf89bae615e.jpg635e6e57-4534-4478-9704-a43bf23b7302.jpg

אמרתי לעצמי ננסה על אזור קטן לראות שאלו לא עושים נזק לגלגלים/דשבורד/וייניל ונבדוק אחרי יום. האמת שלא היה שום נזק. הצמיגים מבריקים יפה, אני בטוח אבל שלא יחזיק מעמד כמו אנדורנס. פיזרתי את הקצף מעט על הצמיג עם אפליקטור. לגבי הדשבורד והדלתות בפנים וכו' - עושה ברק דווקא. עושה את הפלסטיק 'לח ורטוב', אבל בטוח שזה לא נשאר הרבה זמן. אבל בכל זאת, לא גרם נזק, ועולה 15 שח ליחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה פוטנציאל נזק יכול להיות לצמיגים או לוייניל? בכל מקרה שמנים או דברים שלהם לצבע, בטוח שלא הייתי נוגע בהם.

אבל רק תו לי להגיד לך שאפילו חברה ידועה כמו סונאקס -- יש לה פאשלות. וזו חברה שקיימת מ 1950. קניתי את המנקה קוקפיט שלהם, בספריי. ריח לימון. 29 שח למיכל. זה מוצר שמנקה את הדשבורד וכו' -- אבל מטלית עם מים לחיםאו עם מעט חומר ניקוי תעשה אותה עבודה -- והכי גרוע זה שהוא מלבין את הפלסטיקה הכהה. מן DISCOLORATION כזה. במקום להשחיר אותה. לכן אפשרי להשתמש בו לניקוי פלסטיקים אם אחרי זה אתה מורח איזה חומר הגנה. אבל על הספריי הזה ספציפית שבא במיכל גז לא הייתי ממליץ.

אז הנה, חברה ידועה עם נסיון של עשרות שנים ועשתה פאשלה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מוצר של סונקס אתה מדבר? לא נתקלתי בשום בעיה עם שום מוצר שלהם ועבדתי כמעט עם כולם.

ואם זה תרסיס בלחץ סביר להניח שלא עבדת איתו נכון.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cockpitpfleger

https://www.sonax.de/Produktsuche/(node)/12983/343300-SONAX-CockpitPfleger-Lemon-fresh

כתבתי עליו ביקורת פה לפני שבועיים. בביקורות באמזון הגרמני היה עוד אדם שהתלונן על ההלבנה הזו של פלסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שעשיתי. מלכתחילה. לפני שאני בודק מוצר אני מברר איך להשתמש בו. אפילו אם ההוראות הן בגרמנית. ניגשתי לרשת וישר מצאתי סרטון שמראה איך משתמשים..למרות שסונקס בארץ אמרו לי ''תתיז על הדש ותנגב''. איזה חוסר מקצועיות.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבתרסיס הזה של סונקס אני משתמש באופן קבוע, טרם נתקלתי בבעיה כלשהי.

יש להם גם תרסיס LIMPA משהו לפנים הרכב, אחלה מוצר וזול.

לגבי החומרים שכתבת עליהם, בעקרון פלסטיקה זוהרת ומראה "לח" זה לא אומר שזה טוב, זה סה"כ אומר שהחומר כנראה מלא בשמנים כלשהם וזה לא בדיוק יעשה טוב לפלסטיקה מלבד מתן מראה זמני של רטוב, אני אישית לא אוהב מוצרים כאלה כי זה לרוב אומר שהם מכילים שמנים או סיליקונים כלשהם, בשמש זה יכול לגרום לגומי / פלסטיק להתייבש מהר יותר מאשר בלי.

נ.ב ג'ל אנדורנס זה בקבוק גדול (לא הספריי) שעולה בערך 60+- ש"ח ומחזיק לי כבר שנתיים בשימוש חודשי קבוע, הדבר הזה פשוט לא נגמר ולא צריך ממנו יותר מדי בשביל צמיג בודד (יש לי צמיג 18).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבתרסיס הזה של סונקס אני משתמש באופן קבוע, טרם נתקלתי בבעיה כלשהי.

יש להם גם תרסיס LIMPA משהו לפנים הרכב, אחלה מוצר וזול.

לגבי החומרים שכתבת עליהם, בעקרון פלסטיקה זוהרת ומראה "לח" זה לא אומר שזה טוב, זה סה"כ אומר שהחומר כנראה מלא בשמנים כלשהם וזה לא בדיוק יעשה טוב לפלסטיקה מלבד מתן מראה זמני של רטוב, אני אישית לא אוהב מוצרים כאלה כי זה לרוב אומר שהם מכילים שמנים או סיליקונים כלשהם, בשמש זה יכול לגרום לגומי / פלסטיק להתייבש מהר יותר מאשר בלי.

נ.ב ג'ל אנדורנס זה בקבוק גדול (לא הספריי) שעולה בערך 60+- ש"ח ומחזיק לי כבר שנתיים בשימוש חודשי קבוע, הדבר הזה פשוט לא נגמר ולא צריך ממנו יותר מדי בשביל צמיג בודד (יש לי צמיג 18).

אתה משתמש בו לעוד שימושים מלבד צמיגים?

פלסטיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורי -- דיברת על אנדוראנס? על פלסטיקה שחורה חיצונית עבד לי מצוין. מרחתי עם מברשת. נתתי לו כמה שעות . ניגבתי עם מטלית לאחר מכן. באמת עשה את הפלסטיקה בצבע שחור כהה עמוק.

ליאב - לגבי התרסיס שציינתי - בטוח שאתה משתמש במה שאני אמרתי ולא במשהו דומה? הביקורות עליו באמזון הגרמני חיוביות ברובן, מלבד אדם אחד שהתלונן בדיוק על אותה בעיה שאני דיברתי עליה. ניסיתי לנקות איתו גם פלסטיקה חיצונית של מה שמתחת לשמשה הקדמית. WINDSHIELD COWLINGS , באנגלית. האמת שעשה צבע מאט יפה.

על פלסטיקה חיצונית אחרת ברכב כן עשה הלבנה.

ניסיתי לנקות לפני כן את הדשבורד. לפני שמורח את הסונאקס הזה. אבל לא הלך לי, עדיין היתה מעט הלבנה.

בת'כלס זה חומר לנקיון. אבל זה PFLEGER שמשמעותו מתחזק, תחזוקה, MAINTENANCE. המשמעות של השם בגרמנית זה CABIN MAINTENANCE. כלומר תחזוקה של תא הנהג, של הקבינה. יש להם גם חומרים מנקים (

AutoInnenReiniger -- מנקה פנים האוטו. CockpitReiniger - מנקה קבינה/תא נוסעים.

ההבדל לדעתי הוא שהנוזל לניקוי פנים האוטו הוא דיטיילר כללי, גם לריפוד ושטיחים, והקוקפיט זה רק לוייניל/פלסטיקה .

ההבדל די מזערי. רייניגר בגרמנית זה מנקה.

אוטוסטור קורא לזה "ספריי דשבורד קלאסי", זו טעות לדעתי. ספריי דשבורד קלאסי אמור להבריק. אתה מרסס אותו על הדש והוא מבריק אותו. כל הספריי דשבורד הזולים האלה שמוכרים בטמבור...אלו ממש ספריי דשבורד "קלאסי". אבל הסונאקס הזה זה לא ספריי הברקה בייעוד שלו אלא ניקיון והברקה. צריך לרסס על מטלית ואז לנקות את הפסלטיקה איתו. יש בו גם חומר אנטי סטטי שמונע הצטברות אבק נוסף, ואולי גם הגנה מהשמש, לא זוכר, אבל בכל מקרה אחריו הייתי מורח חומר משמר פלסטיקה.

היה אחד באמזון הגרמני שהמליץ לנקות קודם את הפסלטיקה הפנימית/וייניל עם מטלית לחה עם מים ורק אז לעבור עם הספריי הזה, אבל בעיניי מיותר. שהרי הוא מיועד לנקיון בעצמו. )

ליאב, בהנחה שאנו מדברים על אותו מוצר, איך אתה משתמש בו ומה התוצאות אצלך? ספר מהרשמים שלך.

אצלי הוא עבד הכי טוב על הפלסטיק שמתחת לשמשה הקדמית, כפי שציינתי.

דרך אגב, אני ממליץ לרסס אותו כמה שיותר צמוד לאפליקטור, שלא יברח חומר לאוויר. ההלבנה שהחומר עושה לא כזו רצינית, נעלמת מהר. אבל סתם מעצבן. אני אמשיך לעשות ניסויים בחומר. אנסה שוב על משטח נקי יותר, ואמרח אחרי זה חומר לשימור פלסטיקה.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיש סוגים של פלסטיק כלשהם שהחומר הזה של סונקס פשוט לא משתלב איתם, אחרת אין לי דרך להסביר..

בנוגע לחומרים אנטיסטטיים - לא מצאתי אף פעם משהו שעוזר לזה, לדעתי הכל זה פרי דמיון, אחרי שטיפה לא משנה עם איזה חומר הרכב תמיד צובר אבק, חיצונית ופנימית (טוב, אולי פנימית פחות).

האנדורנס אכן עובד גם על פלסטיקה חיצונית, אצלי כרגע זה חדש אז טרם ניסיתי כי לא ממש היה טעם, אני משתדל ללכת על חומרים מבוססים מים כגון אופטיבונד ו CARPRO PERL שזה לדעתי החומר הכי טוב שקיים היום לגומיות / צמיגים, פשוט משאיר מראה סאטן חלק ומעודן. כדאי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחידוש, ובדגש גדול על חידוש כי רוב המוצרים בשוק כולל Meguairs ultimate black, carpro perl ודומיהם הם רק שכבת הגנה זמנית בעלת מראה רטוב.

מוצר שידוע בחידוש פלסטיקה דהויה, שבאמת חודר אותה ומחדש:

http://www.autogeek.net/solution-finish-restorer.html

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של אוטו דיפו תחת קטגוריית מוצרי טיפוח ראיתי שכתוב "ח

ברת MAXOL הממוקמת באירלנד, מייצרת דלקים, שמנים ומוצרי טיפוח והגנה לרכב. ספריי סקאי פלטיניום הוא חלק מסדרת הטיפוח MAXOL-MAX המתאימה לשימוש מקצועי.

"

חחח...אירלנד עאלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...