Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינסטלטור/חברה מקצועית עם כלים רציניים - פתרון בעיית נזילה במגדל מגורים

Guest Automatic1
שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברים,

המקרה לצערי, דחוף ולא נעים כלל.

מדובר על מגדלים מגורים באשדוד אשר יש נזילה בשרשור של צינור חשמל.

הנזילה היא בפרוזדור של הבניין בשטח הציבורי ולאחת הדירות, אני הוועד מן הסתם כך שכל האישורים הנדרשים ייתנו.

הביטוח של הבניין ואותה הדירה, זה ביטוח של חברת "שחר" ולצערי, השירות והתפעול שלהם לוקה בחסר.

אני זקוק להמלצה על חברה/אינסטלטור מגה תותח/ים עם כל הציוד הנדרש, אחד שמגיע לעבוד, לפרק לבדוק, לאתר לצלם (תרמית) ולעשות את כל התהליך מההתחלה ועד לאיתור הנזילה.

נושא כספי כאן לא עומד על הפרק כרגע, ברור לי שמדובר על הוצאה לא קטנה.

אני צריך חברה מקצועית עם מוניטין או איש מקצוע שתופר אותי מא' עד ת' ועד לסיום התהליך, אחר כך נשבור את הראש מול חברות הביטוח.

במידת האפשר, אנשים שעובדים גם בשישי שבת בכדי שאוכל ליצור עימם קשר ליום ראשון כבר.

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי סיפור מקביל לפני מספר שנים, כבר הוזכר בפורום.

עלות האיתור מתגמדת לעומת הנזק הפוטנציאלי. אאל"ט לנו זה עלה בערך 1500 ש"ח לעבודת מאתר (אבל רק המאתר המכובד השני הצליח לאתר את מקור הנזילה, אחרי שכמה שרברבים מן השורה נכשלו - הסיפור ארך כ-3 חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בשירות של חברת אינפרטק (קישור).

לקח להם שני ביקורים לזהות את מקור הבעיה, על הביקור השני לא חייבו.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את אולג, 0528086275.

לי נתן תמיד שרות איכותי, כולל איתור נזילה בתוך בית של שכן (בסיוע החדרת גז לצנרת), החלפת בור ביוב ועוד.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...