Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי בשנה המוכרים בסוכנויות רכב - מגרשים ״לחוצים״ למכור?

רוכב_נוהג
שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

תמיד יש איזה דיבור שלפני סוף חודש או רבעון או שנה יש לחץ מצד המוכרים בסוכנויות והמגרשים למכור יותר בשביל מכסה חודשית - רבעונית - שנתית - בונוס או משהו כזה.

1. האם זה נכון?

2. מתי זה באמת קורה? נגיד סוף חודש-מה זה סוף חודש? 31 או בכל מקום משהו אחר.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף כל חודש הלחץ מהסוכנים על הבונוס החודשי. בסוף רבעון הלחץ גם מההנהלה ובסוף שנה - קרי כל דצמבר, הלחץ מערכתי מהמסד ועד לטפחות.

בלי שום קשר ליבואן עצמו יש אצוות רכבים שלא משנה מתי הגיעו לארץ במהלך השנה, כ 10 חודשים לאחר מכן, כל מה שטרם נמכר, מתקרב לגיל שנה בארץ ואז חייב להרשם כיד ראשונה ויש עליו הפסד רווח ניכר. מבצעים על רכבים מסוג זה ניתן למצוא כל השנה וכמעט בכל הסוכנויות. בגלל זה היבואנים זהירים מאוד ולא יביאו לארץ יותר מידי סחורה שאולי לא תימכר תוך שנה. במקרה הגרוע מעיפים הכל לליסינג במחיר שחיטה וכך גם לא משלמים על אחזקה, אגרות וכד' כמו שחברת דלק עשתה עסקה לפני כמה שנים על 1000 מכוניות מאזדה 3 .

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימי מכירות יש תחרות מובהקת בין הנציגים - רואים שיש לחץ מכירות גבוהה יותר אני מאמין שהיבואן מייצר תחרויות בין הנציגי מכירות על בונוס ספציפית לימים האלה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימי מכירות יש תחרות מובהקת בין הנציגים - רואים שיש לחץ מכירות גבוהה יותר אני מאמין שהיבואן מייצר תחרויות בין הנציגי מכירות על בונוס ספציפית לימים האלה.

הנק' היא מתי יש ימי מכירות? נראה כמו סוף רבעון, לא? כי בד"כ יש איזה שבועיים שבהם הרבה סוכנויות עורכות ימי מכירות מרוכזים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן יש עדכונים של יבואן על ימי מכירות - רק שבוע שעבר ראיתי פרסומים שהיה לסוזוקי/ניסאן - עקוב אחר העיתונים.

יחד עם זאת " לחוצים למכור" - יבואן שלא יתן לך הנחה מטורפת גם בימי מכירות על רכב חדש מהניילון ,אולי בחברות הליסינג יש יותר לחץ.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לקרוא הרבה הפורום "בליסינג תקועים עם מלאי ענק מרכב X". לדוגמה - פורד פוקוס המקוללת. ועדיין - לא רואים איזה מבצע מטורף וניסיון לחתוך מחירים.

או שאני מפספס משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...