Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה או נגר לבניית מטבחים

agent_amos
שימו לב! השרשור הזה בן 2304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברים!

זקוק להמלצה על חברה או נגריה שעושים עבודה איכותית ומקצועית במחיר שפוי.

10 מטר ארונות מטבח, 5 מטר שיש.

אחרי כל הסיבובים שלי אני מגלה שלכל אחד יש שטיק אחר, אם בהובלה ובהרכבה, אם ברמת הפרזול, אם ברמת המקדמה, ושאר ירקות.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בעצמי עכשיו בתהליך בחירת מטבח. לפי המלצות של מישהו פה, הלכתי ליגל מטבחים. הרושם מהפגישה הראשונה טוב.

הייתי גם בסמגל, גם שם הרושם טוב. המחיר לא זול. זמן אספקה לא ממש קצר. אפשר להשאיר 10٪ לתשלום אחרי התקנה אבל זה ע"י צ'ק דחוי, כך שאין הבדל בין זה לבין תשלום מראש.

היינו גם ברגבה בסניף אשדוד ויצאנו ממש מאוכזבים. המעצבת שישבה איתנו היתה פשוט גרועה והוציאה לנו כל חשק לקנות שם. דיברנו עם סניף ראשל"צ ואמרו שיבדקו אם אפשר להעביר אותנו, אבל כמובן, לא חזרו אלינו.

בקיצור מצטרף לבקשה להמלצות.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו בקרוב גם צריכים להתקין מטבח,

כרגע איקאה הציעו תמורה הכי טובה למחיר (מה גם שנותנים 12 שנות אחריות).

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איקאה היו יקרים, חומרי הגלם שהם מציעים ברמה נמוכה, שבבית אירופאית דחוסה וכאלה. ההצעות שקיבלנו מנגריות וחברות לייצור מטבחים היו טובות יותר. עדיין מחפשים להוזיל מעט עלויות וקבל עוד רעיונות.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי מאוד מה אתה לוקח במטבח. סגנון כפרי למשל מקפיץ מאוד את המחיר. שיש זה תלוי מאוד מה אתה לוקח, יש קיסר פשוטים ב 1000 שקל למטר ויש יותר יקרים בהרבה...

מה התקציב שלך למטבח+שיש?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איקאה היו יקרים, חומרי הגלם שהם מציעים ברמה נמוכה, שבבית אירופאית דחוסה וכאלה. ההצעות שקיבלנו מנגריות וחברות לייצור מטבחים היו טובות יותר. עדיין מחפשים להוזיל מעט עלויות וקבל עוד רעיונות.

אשמח אם תשתף במקומות שביקרת בהם והתרשמת לטובה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הום סנטר. כתבתי פה בעבר, חפש. התמורה לכסף טובה, המפרט סביר בהחלט. כמעט תמיד יש מבצע של שיש או ברז או כיור חינם.

חלק אפשר לשלם בתווים או עם כרטיס מועדון, כלומר עוד כמה שקלים הנחה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

איקאה אצלי הציעו מטבח בשליש מחיר ממקומות אחרים (לא רגבה ושות׳).

אשמח לשמוע היכן מצאת בפחות

לא מאמין שאיקאה הציעו ב20K מטבח שבמקום אחר תמחרו ב60K.

מהנסיון שלי איקאה זולים ב-15-20% ממטבחים מקבילים בחברות אחרות. מצד שני יש להם מגבלות כמו מידות סטנדרטיות, עץ נחות, פורמיקות סטנדרטיות וכ״ו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...