Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וויז במולטימדיה בחינם- לקחת או לא?

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנו לאון FR חדשה, ואתמול אבא קיבל טלפון מהנציג, שהציע לשים לו וויז במולטימדיה.

מצד אחד, אני לא יודע איך הוויז יעבוד על הרכב עם הסים, לא יודע אם אפשר לשמוע רדיו ולעשות שיחת טלפון תוך כדי ניווט.

הוויז יהיה בשימוש לא מעט, אבל אין בעייה מיוחדת להשתמש בטלפון, אם המערכת לא עובדת בצורה טובה (נניח עם הרבה באגים/קישוריות לא טובה) אז לא ניקח, אבל אם היא מתממשקת עם המערכת המקורית בצורה טובה, אז דיינו.

מה דעתכם בנושא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי באותה התלבטות שהציעו לי (בתשלום) את אותו הדבר. החלטתי להימנע מזה.

בנוסף אני הבנתי שבאנדרואיד אוטו אמורה להתווסף האפליקציה של הוויז בקרוב.

אם יש לך אנדרואיד הייתי מחכה בכל מקרה.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה להתקין וויז על המערכת הרי בס"כ מדובר באפליקציה או שאני מפספס פה משהו

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע, זו יחידה נפרדת שמורכבת מרמקול וקופסת אנדרואיד, שמשדרת אליו. את כל זה מחברים למערכת הרגילה ובלחיצה על כפתור מסוים, אתה מועבר ליחידת האנדרואיד שעליה מותקן הוויז. את החומרה "דוחפים" בסמוך ליחידה המקורית של הרכב, אם בלחץ או לא- אני לא יודע. בקיצור, עוד התקנה מקומית.

מצד שני, ממילא חופרים את רוב הצ'מפיונים בארץ בשביל האיתורן, כך שמה זה כבר משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, ממילא חופרים את רוב הצ'מפיונים בארץ בשביל האיתורן, כך שמה זה כבר משנה.

לא הבנתי את כוונתך, גם בשביל האיתוראן הם מפרקים את הרכב?

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך, עשיתי את הטעות הזאת כשקניתי את הלון בחבילת השקה.

תברח כמו מאש!.

מזל פח זבל שבקושי מגיב לטאץ' ובצדדים לא מגיב בכלל.

קידודים לרכבי VAG בחינם ולכולם!

http://www.obd.co.il

:x-mas:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך חיישני חנייה / מצלמת רוורס (בהתקנה מקומית) הם בכל מקרה מתקינים את קופסת האנדרואיד הזו בשביל המצלמת רוורס + חיישנים, ואם זה המצב אז מה אכפת לך שיהיה גם וויז על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה להתקין וויז על המערכת הרי בס"כ מדובר באפליקציה או שאני מפספס פה משהו

כרגע גם iOS וגם אנדרואיד לא מאפשרים את כל האפליקציות שנמצאות בטלפון (כולל וויז) אלא רק אפליקציות בסיסיות.

מה שכן כרגע אנדרואיד מאפשרת שימוש ב google maps ו ios במפות שלהם.

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התסבוכת?

יש לי וויז במולטימדיה עובד נפלא, לא גוזל סוללה מהנייד,

שומעים ברמקול,וראים בגדול.

ממה החשש אינני מבין,גם ככה מתקינים לך גם חיישנים גם איתוראן,

רוורס ומובילאי ועוד,אז למה לחשוש מהוויז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את כוונתך, גם בשביל האיתוראן הם מפרקים את הרכב?

ברור, הם צריכים להסליק את המערכות שלהם ברכב.

אני אישית פחות מוטרד מהרכבות מחופפות- למרות שזה מעצבן ועוד איך. בייחוד הקרקושים שמופיעים עם הזמן. יותר מטרידה אותי ההתעלקות על צמת החשמל, שזה בעיניי כל מה שרע ב"תוספות" הללו.

בגלל זה הרכב שלי חף מכל הדברים האלו, ולמעשה קיבלתי אותו כפי שיצא את המפעל. אפילו קודנית אין לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. ירדנו מה״תענוג״. פעם באודי A4 שהייתה לנו במשפחה, היה ניווט של אייגו שקיבלנו בחינם, אבל הוא היה מרמקול נפרד עם חווית שימוש נוראית, השתמשתי בו פעם אחת בדיוק ל-2 דקות.

למיטב הבנתי זה המצב גם בסיאט, ולאור עובדה זו לאור העובדה שאני נגד התקנות מקומיות, ירדנו מהעניין.

תודה רבה לכל המגיבים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התסבוכת?

יש לי וויז במולטימדיה עובד נפלא, לא גוזל סוללה מהנייד,

שומעים ברמקול,וראים בגדול.

ממה החשש אינני מבין,גם ככה מתקינים לך גם חיישנים גם איתוראן,

רוורס ומובילאי ועוד,אז למה לחשוש מהוויז?

איזה אוטו יש לך שזה עובד נפלא? מולטימדיה מקורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2498 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...