Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כביש יגור - משטרת ישראל הפעילה רחפן לתפוס נהגים בטלפון

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא ראיתי שמישהו דיבר על זה בפורום.

עברתי היום בצומת יגור (הפקוקה כתמיד) ובאמת היה התקהלות של משטרה ורכבים שעצרו אותם בצד, יותר מהרגיל.

לא ייחסתי לזה חשיבות אבל בדיעבד מדיבורים בwhatsapp הבנתי שהפעילו שמה רחפן, בפקק, ועצרו נהגים על טלפון. זה חדש.

IMG-20170525-WA0007.jpg01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת? כל הכבוד!

רואים שהשוטר מספר 1 הגיע מהשב"כ.

:wink:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, בפקקים במהירות זחילה צריך לאפשר שימוש בטלפון סלולרי מכיוון שהנזק היחיד שעלול לקרות הוא נזק לרכוש וזו כבר בעיה של הנהג הפוגע מול חברת הביטוח שלו.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? למה אני צריך להתעכב בגלל שבחרת להשתמש בטלפון הנייד? ואז למה אני צריך לטפל בכל נושא תיקון הרכב/ זימון שמאים/ מציאת פתרון לימים שלא יהיה רכב? ואם אני על אופנוע? ואז אתה פוגע בי והאופנוע נופל לי על הרגל ואני שובר אותה. האם זה מצדיק את השימוש בטלפון? זה כבר לא רק נזק לרכוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? למה אני צריך להתעכב בגלל שבחרת להשתמש בטלפון הנייד? ואז למה אני צריך לטפל בכל נושא תיקון הרכב/ זימון שמאים/ מציאת פתרון לימים שלא יהיה רכב? ואם אני על אופנוע? ואז אתה פוגע בי והאופנוע נופל לי על הרגל ואני שובר אותה. האם זה מצדיק את השימוש בטלפון? זה כבר לא רק נזק לרכוש.

השבוע עמדתי בפקק שלפי ה-waze ארך מעל שעה בקטע של 12 ק"מ (בפועל אחרי 25 דק' הוא השתחרר). למה אני צריך במשך שעה להיות עם שתי ידיים על ההגה (כי זה מה שהחוק אומר) ו-100 אחוז מרוכז בכביש? לדעתי אנחנו מספיק מפותחים בשביל לעשות עוד דבר במקביל במקרים כאלו.

המחיר שאתה מציין הוא באמת לא נעים אבל לא משהו בלתי הפיך כמו פגיעה בחיי אדם.

לגבי האופנועים אתה צודק בהחלט, לא חשבתי על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אומר שצריך להיות עם 2 ידיים על ההגה אבל לגמרי לא יקרה כלום אם הטלפון פשוט יחכה עוד חצי שעה או עוד שעה. בפקק תסתכל החוצה על הנוף, על אנשים אחרים, תקשיב למוזיקה, תשיר, תלמד שפה חדשה- אין צורך להיות מרוכז במשהו שמסיט כלכך את תשומת הלב מהכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר גם לאפשר שימוש בטלפון ברוורס, גם ככה הנסיעה במהירות נמוכה ואם פגעתה אז גם ככה ברור שאתה אשם.

אם יש מצב שאסור בו לדבר בטלפון הרי שזה ברוורס. זה מצב שדורש 100% ריכוז כי אתה יכול לדרוס ילד קטן או חיה בנקל.

ובכלל, אם יש לכם שיחה, או שתחכו לעצירה ארעית (כמו רמזור) או שתעצרו באופן יזום, תנהלו את השיחה ואז תמשיכו.

לכל הפחות, בצעו את החיוג במהלך עצירה כזו ואז השתמשו בדיבורית ובלבד שתורידו מהירות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להאמין על התגובות ותסלחו לי!

מספר ההרוגים בכבישים הוא עצום, כמעט ואין בית בישראל שלא נפגע בצורה כזו או אחרת!!!

השימוש בנייד מסכן חיים ואסור בתכלית האיסור - תפנימו! רק ענישה חמורה ופגיעה רצינית בכיס ירתיעו.

חבר'ה באמת,אפילו לא בצחוק, אנשים מתים פה כמו זבובים.

.​Another fine day ruined by responsibility...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו הנפצת וואצפ. לא פשוט כלל טכנית ומשפטית.

לעניות דעתי, יש להחרים את הסלולרי שדיברו בו, זה העונש שהכי ירתיע (בהגבלות של מתן הוצאת ומחיקת מידע).

בכל מקרה, אכיפת העבירה בזחילה איטית ביותר (נניח עד 5 קמ"ש) היא כמו מתן דו"ח לרכב שעומד בשבת באדום לבן בבני ברק. אכיפה היכן שקל לתפוס, מוכר?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...