Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כביש יגור - משטרת ישראל הפעילה רחפן לתפוס נהגים בטלפון

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל כן, גם לשוטרים יש שכל וכמו שנאמר פה הדוחות לא היו על פלאפון בפקק כי לא זה מה לוקח חיים ועושה כל כך הרבה תאונות, זה טיפה זניחה בים

לפני שהם יתעסקו בזה יש הרבה חרא להתעסק איתו כמו חותכים ועוקפים מימין, נסיעה בתחבורה ציבורית.

אם כבר, הייתי אומר שההיפך הוא הנכון: שימוש בטלפון בנהיגה הורג, אבל עקיפה מימין (לא כולל עקיפת רכב כבד), חתיכה של טור עומד, נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית וכדומה - כמעט ובכלל לא.

נכון, בפקק הסיכון לנפש בשימוש בטלפון קטן יותר, אבל מנקודת מבטו של השוטר, הוא צריך להעניש על כל שימוש בטלפון בזמן שהרכב בתנועה, כי שימוש בטלפון בפקק מעלה חשש שהנהג משתמש בטלפון באופן כללי, לרבות בסיטואציות מסוכנות יותר, ואם תתפוס ותעניש אותו בפקק (שבו פשוט קל יותר לתפוס אותו) ייתכן שתניא אותו מלהשתמש בטלפון בנהיגה בכלל.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי שימוש בטלפון בפקק מעלה חשש שהנהג משתמש בטלפון באופן כללי, לרבות בסיטואציות מסוכנות יותר, ואם תתפוס ותעניש אותו בפקק (שבו פשוט קל יותר לתפוס אותו) ייתכן שתניא אותו מלהשתמש בטלפון בנהיגה בכלל.

נכון מאד,

בכלל אינני מבין נהגים/ות שמחזיקים נייד בנסיעה ומסכנים גם את עצמם,

ואת רשיונם,כיסם,ואת הזולת וכו'.

יש דיבוריות ומקס' אפשר לעצור שניה בצד במקום בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מאד.

בכלל, הקנס על התעסקות בטלפון בנהיגה צריך להיות שלילה לשבוע, החרמת הנייד או משהו בסגנון.

ושאתה מקבל קנס כזה לשווא?

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים כמה אנשים חושבים שזה בסדר לעקוף רכבים אחרים ולחתוך אותם בראשית התור. עבירת בריונות מהמעצבנות ביותר שקיימות.

מטריף פשוט. באזור שלי יש שתי צמתים שבהן לא מפסיקים לעשות את זה.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דיבוריות

שגם זה לא פתרון קסם כי הסחת הדעת עוד ישנה. הפתרון: להאט, לבצע פעולות מחזוריות (בדיקת מראות) שתשמר את הריכוז בנהיגה, ולקטוע את רצף השיחה (״חכה רגע״) בהתקרבות לנקודות הדורשות ריכוז מוגבר.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנכתב כאן, לא מדובר על צעד חדש המשטרה אלה על מקרה רגעי של שוטר שרצה להטיס בשביל הכיף.

סתם לידיעה, אותו שוטר ביצע עבירה חמורה מאוד (כנס עליה זה באזור 10K ש"ח) כשהטיס קרוב ומעל קבוצה של אנשים בשטח אסור להטסה. אם הוא היה מקבל רישיון של רת"א (מה שלא קרה) היה מותר לו חלקית לבצע את זה לאחר אישור שקיבל מראש אבל אני מאמין שהוא לא היה מבצע זאת בגלל המודעות לסכנה שבהטסה כזו.

מקריאה בפורום אחר על הנושא הזה, התברר שאותן התמונות הנ"ל נשלחו לדרגות הגבוהות של המשטרה והשוטר חטף נזיפה חמורה מאוד מהממונים עליו וכנראה יקבל גם עונש בהתאם לעבירה שהוא עשה. שלא נדבר על זה שבמהלך משמרת הוא התעסק עם משהו אחר שלא קשור לעבודה...

ממה שנראה, הוא הולך להיות מהראשונים בארץ שחוטפים עונש רציני על הטסה של רחפן...

עריכה אחרונה על ידי לוטן זק

הייתה וולקן, היום יש קליאו ספורט MK1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יצא לי לראות בפייסבוק תמונה של שוטר מחופש (בצורה מוגזמת) שמסתכל על נהגים שעוצרים באדום ומחפש ניידים.

18740192_10211608052749668_8786371558062789623_n.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יצא לי לראות בפייסבוק תמונה של שוטר מחופש (בצורה מוגזמת) שמסתכל על נהגים שעוצרים באדום ומחפש ניידים.

[ATTACH=CONFIG]488173[/ATTACH]

אני לא חושב שמדובר בשוטר... :lol:

הייתה וולקן, היום יש קליאו ספורט MK1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[ATTACH=CONFIG]488173[/ATTACH]

אם הנהג צילם את השוטר - הוא לא שוטר :-P

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...