Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו S60 &הונדה סיוויק סדאן החדשה

חילייק
שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אני מחפש לקנות את הרכב הראשון שלי, מדובר על משפחתית, אני לא אוהב מכוניות צפופות (במיוחד לא כשיש סלקל באוטו)התקציב בהתחלה היה עד 60K, אבל אני לא מעונין לא ביונדאי לא בקיה, שברולט ודומיהם ,התקציב קצת עלה סביב ה 70-75 בלחץ,ההתלבטות כרגע בין ה s60 2013, נפח מנוע 1600, Business T4 אוט' 2.0 (180 כ"ס).לבין הסיוויק Comfort אוט 1.8 - 142 כ"ס 2012 והלאה, המחירים בערך זהים,לגבי ההונדה שמעתי דברים טובים, לגבי הוולוו אני קצת לא יודע הרכב מושך אבל ההייתי רוצה לדעת במה מדבור ביצועים\תחזוקה\מחלות.

אם אפשר קצת עזרה אני אשמח.תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזוקה חבר! בדקת עלויות? ביטוח,חלקים טיפולים??? משה שבטוח בארץ ההונדה הרבה יותר סחירה.

אם זה היה רכב ליסינג חדש לתקופה של שלוש שנים ובעלויות חודשיות זהות - ניחא...אבל לדעתי ההוצאות על הוולוו עלולות להפוך לסיוט.

.​Another fine day ruined by responsibility...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על התחזוקה שמעתי וקראתי , נכון שזה יותר מרכב אחר אבל זה לא כ"כ בשמים כמוו שהרוב אומרים,הענין הוא שלא בא לי עוד איזה סתם רכב שרואים הרבה בכביש, וכן חשוב לי שיהיה מנוע חזק שלא ירעיש ויתאמץ בכל עלייה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון גישה שאני מכבד. נהגת עליהן? תן לבטן לדבר...תן קונטרה לראש.

צודק, הסיבובים יגיעו...הענין הוא שבוולוו זה טורבו יש ממה לחשוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא נוסע הרבה וזה טוב מבחינת האפשרויות. במיוחד אם אתה מתכוון להחזיק ברכב לאורך זמן (יותר משלוש שנים).

המונדאו רכב טוב ומרווח. מאוד פופולרי באנגליה - תוכל לקרוא ביקורות. לפעמים ניתן למצוא הונדה אקורד או קאמרי...הן אמינות אבל לא ייחודיות כמו הוולוו.

.​Another fine day ruined by responsibility...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אי אפשר להשוות פורד לוולוו. אומנם הן חולקות מיכלולים רבים כגון מנוע וגיר, אבל מהרגע שפותחים את הדלת מבינים שהרכבים שונים לחלוטין, מאופן פתיחת הדלת, המושבים ואיכות החומרים והגימור.

מחיר טיפול שיגרתי בוולוו עולה במורשה 1000 שקלים וטיפול גדול עד ל 2500 שקלים. (לא שונה כל כך מגולף).

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של וולוו למעלה מ-25 שנים עלויות התחזוקה סבירות לגמרי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי שיהיה מנוע חזק שלא ירעיש ויתאמץ בכל עלייה..

יש לי הונדה האצ׳בק ידנית. אותו מנוע. 2012

אני לא יודע מה הציפיות שלך אבל להונדה אין יתרון מורגש של ביצועים על פני משפחתית רגילה "1600 אוטומט".

אולי מעט חזקה יותר כי 1800 ולא 1600.

אני לא בקיא באוטומט אבל לדעתי הנפח העודף מקוזז כי התיבה אוטומטית ובלתי מודרנית.

מכל מקום המנוע חזק בטורים גבוהים שהינם לא שקטים.

אל תבין לא נכון, אני מבסוט מהיכולת אבל אני כותב, כי לעיתים יש לאנשים ציפיות גבוהות מהונדה בגין תדמית שאין לה גיבוי ברכב שאתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרכב אין מה להשוות,הוולבו מסגמנט גבוה יותר,והוא רכב טוב יותר.

עלויות האחזקה של הונדה גבוהות לעומת רכבים עממיים אחרים אבל הוולבו יקר יותר לאחזקה.

תבדוק עליות טיפולים וחלקים ואחר כך תשנן את הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, הסיוויק 1.8 עגלה ובשביל לקבל קצת כוח צריך ללחוץ דיי חזק על הגז ולהגיע לסל"ד גבוה וגם אז אין הרבה מה לצפות.

לוולוו יש 180 סוסים ומומנט מכובד. אין מצב שהרכב יתאמץ בעליות (אלא אם תרצה להכפיל ולשלש את המהירות המותרת בעליות :-) ).

אי אפשר בכלל להשוות בין הסיוויק לוולוו.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...