Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה באמת הרג את פול ווקר?

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבה ארוכה ומעניינת מאוד על הסיבה האפשרית (ותכלס המאוד הגיונית) למותו של פול ווקר ורוג'ר רודאס.

http://www.thedrive.com/opinion/5189/the-truth-behind-what-caused-paul-walkers-fatal-crash

נ.ב.

אני לא כותב אמ;לק בכוונה כדי לא לעשות ספויילר למי שמעוניין לקרוא.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד הגיוני וכמו שאמרו בתחילת הכתבה - רק מעט מאד אנשים באמת מתעניינים בצמיגים ברכבם.

אמ;לק למי שמעוניין - הצמיגים בפורשה GT שבה הם נסעו ונהרגו כנראה היו הצמיגים המקוריים של הרכב בני 9 שנים.

בגלל שלא נסעו הרבה ברכב, היה עוד הרבה "בשר" בצמיגים ולמראית עין הם נראו חדשים אך אחרי כל כך הרבה שנים - הם כבר לא היו שווים כלום. ברגע האמת, צמיגים גמורים כאלה פשוט מאבדים אחיזה בלי הכנה מוקדמת.

הנהג היה מיומן מאד, הפורשה עצמה היא מעולה, הסיבוב בו הם איבדו שליטה כלל לא היה חד ומתעתע.

הבעיה היחידה הייתה הצמיגים.

ממש עצוב איך חיים של שני בני אדם נגמרים בגלל עניין כל כך סתמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ז-ו-י.

שום רכב שטיפלתי בו מעולם לא שרד יותר מ-3 שנים עם אותו סט של צמיגים,

למרות קילומטראז׳ נמוך. יבש? מחליפים. לעלות באופן מודע לכביש עם צמיגים בני תשע,

ועוד במכונית לא זולה בעליל, זה סוג מאוד כואב ומצער של טפשות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פחות חשוב לקנות צמיגים איכותיים ומתאימים לאופן וסביבת נהיגה.

צמיגים זולים גם אם חדשים יכולים לעשות הרבה הפתעות לא נעימות ברגע האמת.

אצלי מורכבים וורדשטיין ספורטרק 5 .

צמיג מאוד מומלץ. שקט, אוחז יפה גם ביבש וגם ברטוב ולא יקר במיוחד.

עריכה אחרונה על ידי papikian

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-ז-ו-י.

שום רכב שטיפלתי בו מעולם לא שרד יותר מ-3 שנים עם אותו סט של צמיגים,

למרות קילומטראז׳ נמוך. יבש? מחליפים. לעלות באופן מודע לכביש עם צמיגים בני תשע,

ועוד במכונית לא זולה בעליל, זה סוג מאוד כואב ומצער של טפשות.

ועוד לבן אדם שכסף אצלו זה ממש לא בעיה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חדש ופורסם מספר חודשים לאחר התאונה כחלק ממסקנות המשטרה לגבי התאונה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4503596,00.html

אני אישית רואה בעבודה אנשים שמחליפים מכשירי פלאפון כל שנתיים שלוש "בגלל שיש טכנולוגיות יותר חדשות" אבל צמיגים לא מחליפים 5 שנים כי "לא צריך והם נראים טוב"..

הייתי מציע לאור ירוק להשקיע קצת מהכסף שלהם לפרסומות וחינוך בנושאים רציניים כמו צמיגים, אבל מצד שני על מי אני עובד.. מבחינתם אם נסעת 1 קמ"ש יותר מהמותר אתה רוצח :?

עריכה אחרונה על ידי mrPinky
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של צמיגים, צריך לזכור שרק אצלנו קיים ה"פטנט" הזה של להחליף צמיג בשל ירידה בביצועים.

בכל העולם מדברים על החלפת צמיגים אך ורק כששלמותם המבנית אינה מובטחת עוד או כאשר הם פשוט נכנסים לציפה על כל פיסה רטובה של כביש.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...