Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאצ'יה דאסטר יעילות לאורך השנים

oorenn
שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי חברים יקרים, בשעה טובה רכשנו את הדאציה עם כל התוספות האפשריות הרחבת כנפיים מגני דלתות וכו' .

החלטנו גם להרחיב את האחריות מ3 שנים ל5 תמורת אלפיה . (לשקט הנפשי)

האמת? אני מבסוט מהעסקה .

אבל מקריאה בתגובות של משתמשים שמגיבים לכתבות שמתפרסמות על הדאסטר ,תמיד מוזכר על ידם באופן חריג השם "קרסו"

קרסו להבנתי הוא היבואן כך גם כתוב במסמכים שחתמנו עליהם .

היבואן מוזכר באופן קיצוני בשירות גרוע ויקר .

יש אמת או מישהו ממורמר שכותב בלי הפסקה כל היבואן הזה, כי אישית אני לא מכיר את היבואן אולי רק את השם.

שבת שלום

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיהיה בשעה טובה!

הדאסטר הוא רכב פשוט, ותיק ואמין כך שרוב הסיכויים שאתה לא תזדקק ליבואן יותר מדי (אם בכלל). החלפים שלו זולים, הטיפולים שלו זולים והעובדה שרכשת את הרכב עם אחריות ל5 שנים עוד מפחיתה את הסיכון במקרה של נזקים חריגים שמחייבים רצון טוב כי הוא ממילא מחויב כלפיך פורמלית עם גב רשמי מהיצרן.

בקיצור, אני חושב שאתה יכול ללכת לישון בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו,

אני מקווה שתחזיקו את הרכב גם הרבה שנים, כי מכירת הרכבים האלה (low cost) היא כמעט בלתי אפשרית, סוג של חתונה קתולית.

כאן הולך רק יפני מרצדס במוו וVAG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו,

אני מקווה שתחזיקו את הרכב גם הרבה שנים, כי מכירת הרכבים האלה (low cost) היא כמעט בלתי אפשרית, סוג של חתונה קתולית.

כאן הולך רק יפני מרצדס במוו וVAG.

אני מכרתי השבוע דאציה סטפוואי, אז כנראה לא כזאת חתונה קתולית...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אולי טועה, אבל לא מטעה - רשמתי את הציון שניתן לכם ע"י משרד הבטיחות - האם טעיתי בציון הזה? כנראה שלא.

הבנתי שישנם מערכות בטיחות ברכב ומהיכן הציון הגיע - תודה. אבל עדיין, זה הציון. אפשר כמובן לחלוק על הציון ולהבין את המניעים שלהם לטוב ולרע (לא אומר שאני מסכים עם משרד התחבורה).

אני יודע שישנם אנשים שמתרחקים מרכב עם ציון בטיחות כזה, ושוב לא משנה עד כמה זה צודק או לא - וכדומה.

לצערנו אתה טועה ומטעה.

ציון הבטיחות הישראלי אינו מעניק נקודות לרכב עם פחות מ 6 כריות אוויר.

בדאסטר יש 4 כריות אוויר, ESP, מערכות סיוע בבלימה ועוד. הרכב הוא הצלחה מסחררת בצרפת, גרמניה, איטליה, אוסטריה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין שבסופו של יום זה לא ציון בטיחות לרכב כמו ביורו N קאפ שאשכרה מרסקים את הרכב ובודקים את המערכות, אלא רמת האבזור הבטיחותי ששם האוטו מקבל ניקוד ממשרד התחבורה לפי אבזור שקיים או לא קיים.

כתבה שמסבירה על הניקוד הנ"ל http://cars.walla.co.il/item/3036725

כתבה שמנתחת אותו ומראה את החורים שיש בו.

http://magazine.icar.co.il/march2017/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%93-%D7%91%D7%98%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA/

אם הציון הזה היה ניתן בצורה שקולה ועניינית היה ניתן להתייחס אליו ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי שהציון לא מראה שוב דבר על בטיחות הרכב, וחבל שמשרד התחבורה ככה מוציא ציונים שבסופו של דבר מרחיקים קונים מרכב כזה או אחר, זה לא מקצועי, אין ספק.

מעבר לזה שזה נכון לא להתייחס לציון, זה עדיין פוגם במידה כזאת או אחרת בשכלול הרכב כאשר אנשים באים לקנות, ורק תיקנתי את הבחור שמי שנתן את הציון זה לא אני אלא משרד התחבורה ומכאן הציון שרשמתי.

באותה נשימה, אני לא מבין למה יבואני הרכב השונים לא פונים למשרד התחבורה בעניין לשינוי שיטת הניקוד. לתת ציון 0 (לא 1 או 2) על בטיחות רכב זה משהו מאוד בעייתי לטעמי - ובהחלט לא מגיע לאור מפרט הבטיחות האמיתי שלי הרכב. נראה לי מוגזם הציון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו!

אפשר לשאול כמה יצא לך סה"כ?

היי חברים יקרים, בשעה טובה רכשנו את הדאציה עם כל התוספות האפשריות הרחבת כנפיים מגני דלתות וכו' .

החלטנו גם להרחיב את האחריות מ3 שנים ל5 תמורת אלפיה . (לשקט הנפשי)

האמת? אני מבסוט מהעסקה .

אבל מקריאה בתגובות של משתמשים שמגיבים לכתבות שמתפרסמות על הדאסטר ,תמיד מוזכר על ידם באופן חריג השם "קרסו"

קרסו להבנתי הוא היבואן כך גם כתוב במסמכים שחתמנו עליהם .

היבואן מוזכר באופן קיצוני בשירות גרוע ויקר .

יש אמת או מישהו ממורמר שכותב בלי הפסקה כל היבואן הזה, כי אישית אני לא מכיר את היבואן אולי רק את השם.

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו!

אפשר לשאול כמה יצא לך סה"כ?

אחרי הנחה של ביטוח לאומי יצא לנו הדגם האוטומטי עם תוספות של : ג'נטים מגנזיום , מולטימדיה עם מצלמת רוורס וחיישני חניה, גגון כרום,מרחיבי כנפיים,מגני דלתות,מוביילי,הרחבת אחריות ל5 שנים ומדרגות צד.

ב101 אלף ש"ח .

ללא התוספות היינו מגיעים למחיר של 85 אלף בערך .

מחיר בסך הכל בסדר ביחס תמורה -> מחיר

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מסכים לגמרי שהציון לא מראה שוב דבר על בטיחות הרכב, וחבל שמשרד התחבורה ככה מוציא ציונים שבסופו של דבר מרחיקים קונים מרכב כזה או אחר, זה לא מקצועי, אין ספק.

מעבר לזה שזה נכון לא להתייחס לציון, זה עדיין פוגם במידה כזאת או אחרת בשכלול הרכב כאשר אנשים באים לקנות, ורק תיקנתי את הבחור שמי שנתן את הציון זה לא אני אלא משרד התחבורה ומכאן הציון שרשמתי.

באותה נשימה, אני לא מבין למה יבואני הרכב השונים לא פונים למשרד התחבורה בעניין לשינוי שיטת הניקוד. לתת ציון 0 (לא 1 או 2) על בטיחות רכב זה משהו מאוד בעייתי לטעמי - ובהחלט לא מגיע לאור מפרט הבטיחות האמיתי שלי הרכב. נראה לי מוגזם הציון.

כי מובילאיי יותר חשוב מתוצאות של מבחני ריסוק שנעשים בצורה מקיפה ומקצועית על פי פרמטרים מוגדרים ומסודרים.

(זאת לא דעתי כמובן, זה המצב פשוט)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...