Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעת רכב בחנייה

eranm
שימו לב! השרשור הזה בן 2519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

yuvk, גם אם מישהו לא בסדר וחונה במקום שאסור, אני לא רואה מה זה משנה לגבי התאונה: אם לרכב אין אפשרות לעבור בגלל סיבה כלשהי, אז אין אפשרות. אם יש חסימה, צריך להתקשר למשטרה שימצאו את החוסם ויזיז את רכבו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התכוונתי שבנהיגה ברכב, אני לא צריך להזהר מאנשים כמוך מחנים בסיבוב במקום אסור, אפילו אם נשאר "המון מקום".

או במלים פשוטות - בעייני יש לך חלק גדול באשמה פה.

לפי תגובותיך או שאתה לא גר במרכז הארץ או שיש לך חניה בבנין, קל לך לשפוט מהצד

אני לא גר בתא אבל מכיר מחברים את התסכול שפשוט אין, ממש אין איפה לזרוק את הרכב אחרי יום עבודה

בקיצור אתה שופט אותו על סיטואציה שלא היית בה, זה נחמד להיות צדקן מטיף אבל זה טרחני ובעיקר מתאים לפולניות זקנות

ולא אין לי קשר לפותח השרשור

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא גר בת"א אבל מבקר בה לעיתים קרובות, ועדיין לעולם לא אחנה באדום לבן ולעולם לא אחנה באופן המפריע לתנועה.

אני לא שופט אף אחד, רק מעיר על כך שזה שחונה תוך כדי הפרעה לתנועה כועס על כך שפגעו לו ברכב, ולא חושב על חלקו בעניין.

אגב, בישוב בו אני גר אין מצוקת חנייה, ועדיין רבים מחנים באדום לבן/מדרכות/כיכרות/הפרעות אחרות לתנועה או הולכי רגל.

צבי - מדובר על הפרעה ולא על חסימה. מצטרף להמלצה:

זה אכן מעצבן מאוד, אבל הודית שחנית באדום לבן פינתי. בסופו של דבר זהו סיכון שלקחת והתממש.

גם אם הנהג הפוגע היה משאיר פרטים, רוב הסיכויים שבית המשפט היה קובע, כי כיוון שחנית באדום לבן בפינה של צומת גרמת לסיכון תחברותי ובעקבות כך לתאונה, ואז היית משלם גם את הוצאות המשפט.

מומלץ לחפש בגוגל

אחריות לנזקי רכוש אשר נגרמו לרכב שחנה במקום אסור

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תגובותיך או שאתה לא גר במרכז הארץ או שיש לך חניה בבנין, קל לך לשפוט מהצד

אני לא גר בתא אבל מכיר מחברים את התסכול שפשוט אין, ממש אין איפה לזרוק את הרכב אחרי יום עבודה

בקיצור אתה שופט אותו על סיטואציה שלא היית בה, זה נחמד להיות צדקן מטיף אבל זה טרחני ובעיקר מתאים לפולניות זקנות

ולא אין לי קשר לפותח השרשור

אין איפה לזרוק את הרכב בסוף יום עבודה, אז "מתסכול" נעבור על החוק.

וכשאתה עומד הרבה זמן בפקק אז "מתסכול" אתה עובר לנסוע בשוליים?

וכשאתה מחכה הרבה זמן באור אדום אז "מתסכול" אתה עובר באדום?

וכשאתה חייב לאכול שווארמה אבל אין איפה לחנות, אז "מרוב תסכול" אתה חונה בדאבל פארקינג?

יכול להיות שלפות"ש לא היתה ברירה והוא היה חייב לחנות שם , אבל הוא חייב להבין שהוא לקח כאן סיכון. ולפעמים סיכונים מתממשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר רכוש נפגע מזלזול של מישהו אחר, זה מקומם.

כאשר מחנים מחנה באדום לבן, זה מקומם.

אני דווקא כן גר בתל אביב, מודע לבעיות החנייה ומתמודד איתן מידי פעם בלית ברירה. לא עולה על דעתי לחנות באדום-לבן ובלי קשר לנושא הפגיעה האפשרית ברכוש האישי שלי. בניגוד למה שהעירו קודם, אין כאן צדקנות, טרחנות או קשר לזקנות פולניות, אבל יש קשר לכך שגם לא אעלה על דעתי לעמוד בתור המתנהל ״לרוחב״, רק ״לשאול שאלה״, לעקוף משמאל טור הפונה ימינה או מימין טור הפונה שמאלה, וכל דבר אחר שמקומם את רובנו כאשר אנחנו מוציאים את האף מהבית.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איפה לזרוק את הרכב בסוף יום עבודה, אז "מתסכול" נעבור על החוק.

וכשאתה עומד הרבה זמן בפקק אז "מתסכול" אתה עובר לנסוע בשוליים?

וכשאתה מחכה הרבה זמן באור אדום אז "מתסכול" אתה עובר באדום?

וכשאתה חייב לאכול שווארמה אבל אין איפה לחנות, אז "מרוב תסכול" אתה חונה בדאבל פארקינג?

יכול להיות שלפות"ש לא היתה ברירה והוא היה חייב לחנות שם , אבל הוא חייב להבין שהוא לקח כאן סיכון. ולפעמים סיכונים מתממשים.

הקונוטציות שהעלת כאן קשורות בערך כמו מחת לתחת, לא הוא לא לקח שום סיכון, עיריית תל אביב מודעת לחניות הנל בשעות הערב לתושבי האיזור ומעלימה עין (ראיתי בלייב גרירה גם ב3 בלילה ביום שישי, לא נראה לי שזה מסובך עבורם להלחם בתופעה)

הוא לא לקח שום סיכון, זה הצדקה של פגע וברח בערך כמו לחזור לחניון ולגלות שדביל הוריד לך מראה או שפשף לך את הפגוש הקדמי/אחורי ולהצדיקו בטוענה שזו הסכנה בחניון ציבורי

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור שהחנה את הרכב בחניה פינתית - ייצר בכך רשלנות תורמת.

קיים הבדל רב בין חנייה באדום-לבן בת"א לבין חנייה בפינת הרחוב

כך שהרכב החונה גורם להפרעה בתנועה וכתוצאה מכך ניזוק הרכב.

מי שמחנה כך את רכבו בוודאי צריך להיות מודע לכך שקיים סיכוי שרכבו יינזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

בתור תל-אביבי שלעולם לא מחנה כמו פותח השרשור, מי שתופס חניה פינתית פשוט מזמין נזק לרכב שלו. לא אתפלא אם הנזק נגרם כתוצאה ממשאית/רכב מסחרי שהיו זקוקים בדיוק למרחב אותו אתה תפסת בכדי שיוכלו לבצע את הפניה כהלכה, או לחלופין, אישה עם עגלת תינוקות בעלת כח עליון ויום רע בעבודה.

תחשוב על זה להבא.

הוא לא לקח שום סיכון, זה הצדקה של פגע וברח בערך כמו לחזור לחניון ולגלות שדביל הוריד לך מראה או שפשף לך את הפגוש הקדמי/אחורי ולהצדיקו בטוענה שזו הסכנה בחניון ציבורי

לקח, לקח. אם איזור סומן ב"אדום-לבן", יש לכך סיבה (ובד"כ גם יותר מאחת).

אבל בשביל הזבורט, אני מזמין את פותח השרשור לשתף אותנו באיזה צומת רחובות הוא חנה בכדי שנבין את מידת הסיכון.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה נהגים מחליטים כמה זה מספיק מקום לעבור בלי באמת קשר למציאות, אם מכונית עוברת שם חופשי אבל צריכה לעבור שם משאית (זבל, למשל) על הסנטימטר אז שלא יתפלא החונה שתישאר לו מזכרת. הרבה פעמים גם קורה שהראשון חונה במקומות המועדים ונשאר המון מקום לעבור ואז מגיע מתחכם נוסף שחונה במקום ולא נשאר מעבר נורמלי... סתם חומר למחשבה.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחובות רבים בתל אביב מותר להחנות באדום לבן מהשעה 2000 עד למחרת בשעה 0800.

כאשר אתה מבצע זאת בפינת רחוב אתה מגדיל את הסיכויים לקבל שפשוף, גם אם מבחינה חוקית הייתה מותרת החניה.

ולכל המתחסדים

כאשר תסתובבו שעה + בלילה ולא תמצאו חניה, נראה אתכם מדברים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*cough* חניון *cough*

בהנחה ויש לי סנטימנט כלשהו לרכב ולא מדובר ברכב חברה, הייתי מעדיף להוציא כמה שקלים ללילה במקום להיות חלק מהסטטיסטיקה.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם החניונים מלאים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שחוזר כל לילה מהעבודה בשעות הבוקר המוקדמות מאוד.. ומנסה למצוא חניה בשכונה בפתח תקוה..

אני מאוד מבין את הבחור, אני (והרבה אחרים) הייתי חונה בסיבוב (נשאר המון מקום, גם למשאיות ואוטובוסים) עד שהתחילו לאכוף את זה וקיבלתי דוח משוטר משועמם ב2 בלילה

עברתי לחנות על המדרכה (רחבה, ונשאר רווח של מטר וחצי) עד שאשתי מוציאה את האוטו בסביבות 07:30, אבל לאחרונה התחילו לאכוף עם גרר...

לפעמים אין חניה גם לא בשלושת הרחובות הסמוכים.. מה מצפים ממני לעשות, לעזאזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שניתן לעשות לעתיד, לרכוש מצלמות רכב התומכות באופציית PARKING MODE שבה הן מתעדות בזמן חנייה.

בנוסף נדרשים אביזרים נוספים כגון סוללה הנטענת או רכיבים המספקים מתח למצלמה עד לרמה שבה המצבר יהיה במצב מינימלי ואז זה מפסיק.

מעבר לכך, לנשום ולהשלים עם העובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...