Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סיטרואן C3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדור השלישי של ה-C3 החליטה סיטרואן שאם זה עבד לה עם הקקטוס, למה שזה לא יעבוד לה גם פה, והפכה אותה מ"סופר מיני חביבה" ל"בונא! מה זה הדבר הזה?!". בקטע טוב, כן?

אז לקחנו אותה למבחן - התוצאה: היא פשוט מתוקקטוס.

MAIN.jpgסיטרואן-C3-05.jpgסיטרואן-C3-14.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבחן נחמד, רכב שנראה די נחמד, אולי טיפה זול בפנים מתחת למסך.

אבל התלונה שלי היא אחרת.

אני מעוניין לראות את המפרט של הסיטרואן הזאת, בא לי.

אני נכנס לאתר, מחפש, אין מפרט, בצד רשום קטלוג, אבל זה טופס להזמנת קטלוג - וגם שם אין C3 (גם לא קקטוס, אבל זה לא משנה).

השנה 2017, המצלמת דרך של הרכב יכול לשתף תמונה או סרטון קצר שאני מצלם עם הרשתות החברתיות שלי, אבל לקבל מפרט של הרכב מהאתר של לובינסקי זה פשוט בקשה מוגזמת.

מה. מה הקטע. למה ככה? למה?

אולי אם המפרט היה נראה נאה בעיניי הייתי קופץ מחר ועושה נסיעת מבחן. אבל לא, כדי לראות מפרט אני כנראה צריך לקפוץ לסוכנות. למה.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן זה לובינסקי, לא קרסו.

וגם באתר של פיז'ו (שוב לובינסקי) יש משהו ממש דפוק.

נכנסים לפיג'ו 3008 ובהדמייה של 360 מעלות וצילומי פנים - זה בכלל הדגם הישן!

איך חברה שמכבדת את עצמה מרשה שככה יראה הפרצוף שלה ברשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נתעכב לרגע על נושא הרעידות, וראוי לדעתי להתעכב עליו, הרי שלצערי הרב הוא לא בעיה של מכונית המבחן.

ערכתי נסיעת מבחן ב-C3 החדשה כמחליפה מיועדת לפולו 1.2TSI 2013 של אמא שלי. גם ברכב ההדגמה הופיעו רעידות, כאשר המורגשות ביותר התרחשו במצב של גלישה עם "חצי ברקס". לטעמי לא דיל ברייקר, אבל בהחלט נקודה משמעותית לחובתה.

גם אני חשבתי שמדובר בעניין נקודתי ולכן ביקשתי לבחון את הנושא ב-208 שחולקת את יחידת הכח עם ה-C3. להבדיל מהסיטרואן שהייתה צעירה (כ-2500 ק"מ) הפיג'ו הייתה זקנה במונחי רכב הדגמה, עם כ- 30K על השעון. הפיג'ו למרבה ההפתעה רעדה חזק גם בעמידה מוחלטת, כאשר הרעידות בגלישה היו מוחשיות אף יותר. ככל הנראה, כבכל רכב, קיימת נטייה להתגברות רעידות עם חלוף הזמן והמרחק. הבעיה שהמנועים הללו ככל הנראה פחות מאוזנים מטבעם, כך שלאחר זמן, אולי עם החלשות קלה של התושבות, ועם מנוע שעובד טיפה פחות עגול, העניין הופך מורגש מאוד.

אם טרם הנסיעה הייתי בטוח כי ה- C3 תחליף את הפולו והנסיעה הינה רק "לפרוטוקול", לאחריה החלטנו בצער רב לרדת ממנה. זה חבל מאוד, כי אין לדעתי אלטרנטיבה אחרת שאני יכול לחשוב עליה בקטגוריה, ובאופן כללי אני מחבב מאוד את המותג באופן כללי וגם את ה-C3.

אגב, לדעתי המחיר שנרשם בסקירה הינו מחיר המבצע. המחיר הרשמי הוא 95 לבסיסית ו-100 למאובזרת. כמו כן, פחות התלהבתי מנוחות הנסיעה. לדעתי היא פחות או יותר ברמה של הפולו ובכל מקרה לא יוצאת מגדר הרגיל (אם כי סבירה בהחלט לכשעצמה).

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן באמת מאוד נוחה וזה יתרון גדול שלה,כמו שרשמתי במיני מבחן שלי זה לא רכב לנהג הדינמי אלא לרגוע יותר ואז הוא יקבל רכב ממש נוח.

לגבי התיבה ה-DSG לדעתי עדיפה, מהירה יותר ואין רעידות או תחילת נסיעה לא תמיד חלק כמו שצוין במבחן וגם אני הרגשתי זאת.

לדעתי היום היא אחת העיסקות הטובות שיש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל התלונה שלי היא אחרת.

אני מעוניין לראות את המפרט של הסיטרואן הזאת, בא לי.

אני נכנס לאתר, מחפש, אין מפרט, בצד רשום קטלוג, אבל זה טופס להזמנת קטלוג - וגם שם אין C3 (גם לא קקטוס, אבל זה לא משנה).

השנה 2017, המצלמת דרך של הרכב יכול לשתף תמונה או סרטון קצר שאני מצלם עם הרשתות החברתיות שלי, אבל לקבל מפרט של הרכב מהאתר של לובינסקי זה פשוט בקשה מוגזמת.

מה. מה הקטע. למה ככה? למה?

אולי אם המפרט היה נראה נאה בעיניי הייתי קופץ מחר ועושה נסיעת מבחן. אבל לא, כדי לראות מפרט אני כנראה צריך לקפוץ לסוכנות. למה.

שאלה טובה. אכן לא ברור.

אגב, לדעתי המחיר שנרשם בסקירה הינו מחיר המבצע. המחיר הרשמי הוא 95 לבסיסית ו-100 למאובזרת.

זהו, שזה גם מה שאני חשבתי, אז הלכתי לבדוק את המחירים (שלא מופיעים באתר של סיטרואן ישראל), והצלחתי למצוא את מחיר המחירון של גרסת Shine PK המאובזרת באיזה באנר פרסום של סיטרואן. מחיר המחירון המופיע שם הוא 95 אלף שקלים. אולי הם החליטו להפוך את מחיר ההשקה למחיר המחירון הרשמי, אולי זו טעות, ואולי הם בכלל התכוונו ל-Shine בלי PK אבל בדיוק כשכתבו את השורה הזאת עבר למישהו חתול על המקלדת.

התוצאה הראשונה בגוגל בחיפוש "סיטרואן C3" מפנה לזה. למטה מופיע מחיר המחירון.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר התעניינתי ב- C3 הסבירו לי ש- 90/95 (בהתאמה) היו מחירי ההשקה שהסתיימו באותו מועד, והמחיר הנוכחי הינו 95/100.

לפני כשבועיים הם יצאו במבצע נוסף שכנראה החזיר את מחירי ההשקה. עתה שהסתיים המבצע הנוכחי אכן לא ברור מה המחיר, מאחר וזה לא מפורסם באתר. בכל מקרה לאור תדירות המבצעים אני מניח שהמחיר הרשמי הוא די פיקציה.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו פשוט מגניב. לקחו את העיצוב המוצלח מאוד של הקקטוס צעד או צעד וחצי אחד קדימה.

במידה מסוימת זה יוצא להם מוצלח יותר מאשר מה שפיאט עושים דיי בכוח על הרכבים שלהם.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם לי יצא לנהוג בC3, וזו התרשמותי:

נתחיל בעיצוב החיצוני, לדעתי בסה"כ בהחלט מדובר בעיצוב נאה ושונה מה"עדר". מאחור היא נראית מעולה, וכך גם מהצד ורק מלפנים הפרצוף הסיטרואני החדש מעט קשה לעיקול. גם יחידות התאורה הראשיות מעט פשוטות לטעמי, עם רפלקטור ונורות הלוגן.

העיצוב הפנימי בהחלט מדליק וצעיר, עם הפס המרופד בדשבורד ושילובי הצבעים. בניגוד לקקטוס פה יש לוח מחוונים נורמאלי עם מד מהירות, סל"ד, דלק, חום מנוע וגם תצוגה של מחשב הדרך (שלטעמי עדיפה על תצוגה במולטימדיה כמו שקיימת בפיג'ו).

ההגה גם כן מעוצב היטב ונוח מאוד לאחיזה לטעמי, וגם את ידית ההילוכים בסגנון תיבה ידנית אהבתי.

ומה לגבי ההתנהגות והביצועים? בתור אחד שמתנייד יום יום בפיג'ו 208, קודם כל אומר שזו ממש לא 208 בעיצוב שונה. עניין שבא לידי ביטוי לטובה ולרעה. לטובה אוכל לומר שהסיטרואן נוחה ומבודדת יותר מהפיג'ו, ובכלל ביחס לקטגוריה (ואפילו בהשוואה לC4 מתוחת הפנים של אבי, עימה הגעתי לפגוש את פבל). אישית אני לא חשתי ברעידות חריגות, ויחידת ההנעה הזו הרגישה לי דווקא "אפויה" יותר בC3, מאשר בדגמים אחרים בהם היא שוכנת.

לרעה אוכל לומר שעל הנוחות בהחלט משלמים בהתנהגות, והסיטרואן משמעותית פחות מהנה לנהיגה מה208. הרכינה בפניות מורגשת, וגם המושבים לא ממש אוחזים. ההגה אמנם נעים ונוח לאחיזה, אך קליל ומנותק ולא מהיר וחד כמו ב208.

כל זה לא אומר שבלתי אפשרי למהר עם הC3, האחיזה בסדר גמור וגם כוח בסה"כ לא חסר, אך הנאה גדולה לא תהיה פה.

לסיכום, לטעמי מדובר באחת העסקאות הטובות ביותר שקיימות כיום בקטגוריית הסופר מיני.

זו מכונית נוחה, מאובזרת מאוד, מרווחת יחסית וזריזה. בדיוק מה שרוב רובו של קהל היעד צריך. וכשמוסיפים לזה מחיר אטרקטיבי ו5 שנות אחריות, מתקבלת עסקה מעולה.

נ.ב, ישנה נקודה אחת מעט מוזרה ששכחתי לציין לגבי הפנים, אין ידיות אחיזה בתקרה. זה עניין שחוזר על עצמו במגוון דגמים קטנים של פיג'ו - סיטרואן (208, 2008, קקטוס). אם אתם מסיעים הרבה את סבא שלכם או שאתם סתם רגילים לזה, אז כנראה שמדובר בחסרון :lol:.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיביזה החדשה צפויים חיים לא קלים, במיוחד אם המחיר יהיה יקר יותר ויקרב אותה לגירסת הבסיס של הסיטרואן שגם די מאובזרת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה לחשוב על משהו שלילי ברכב הזה ולא מצליח.

אולי זה שאין גרסה ידנית מוזלת? בטח יביאו בהמשך..

רשימת האבזור האינסופית לכאורה קנתה אותי ביחד עם הבולמים שמותאמים במיוחד לעיר התחתית בחיפה.

שמח לראות עוד דגמים נוטשים את האופנה שהתפתחה כאן בשנים האחרונות שכל רכב משפחתי הגיע עם

צמיגים במידה מופרזת לחלוטין עם חתך מרסק חוליות.

רכב לא מתרסק זה נחמד. נחמד מאוד אפילו.

קיצר אחלה C3 שבעולם, אם הייתי בשוק למשהו-קטן-אוט'-מאובזר כנראה שהייתי קונה בדיוק את זה.

(כי די כבר עם האיביזה והפיקנטו, כמה אפשר..)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...