Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סיטרואן C3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה להאמין שאני פשוט לא מסתכל, אבל נכון להיום ראיתי רק אחת כזו על הכביש ומהנסיון האינטואיטיבי שלי שאינו כלי סטטיסטי אמין במיוחד, מה שאני לא רואה גם לא נמכר. בקיצור אנשים ש"מבינים" ובמיוחד המוסכניקים שלהם, עדיין יעדיפו תמיד יאריס או ג'אז גם אם הן פחות טובות ואפילו אם צריך להוסיף כסף. מכוניות צרפתיות צריכות להמכר במחירים מגוחכים בכדי שמישהו יביט בהן בכלל, כי כידוע צריך לשמור הרבה כסף לתיקונים.

אם זה מעודד אותך, יש המון C3 חדשות שממתינות בנמל.

מאמין שרובן אם לא כולן כבר מכורות, לא חושב שלובינסקי קונים למלאי.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה דגם שרק החל השיווק שלו. קצת מופרך להסיק משהו מזה.

כמה אוקטביות חדשות כבר ראית?

אני יכול להגיד לך שנשארו צבעים בודדים במשלוחים של יוני/יולי.

אוקטביות חדשות לא ראיתי זה נכון, אבל את הג'יפון החדש של טויוטה, זה עם הבאגאז' הסמלי וה"מאחורה" הצינוקי קצת, רואה בכמויות כמעט מבלבלות ונקודת ההתחלה שלו, נדמה לי, קרובה למדי לסיטרואן הזו. אשמח כמובן להתבדות, יופי של יצרן לטעמי, חורג מהשיגרה באופן מאוד מרענן ומיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה שאין גרסה ידנית מוזלת? בטח יביאו בהמשך..

מישהו מבוחני הפורום התעניין אצל היבואן בנוגע לגרסה ידנית?

האם לנציג היבואן בפורום יש מה לחדש בנושא?

אגב, נקודות לשיפור-

במבחנים לקטגוריות האלה, רצוי לבחון את שדה הראייה החוצה (האם הקורות מסתירות?), את גודל תא- המטען ונוחות ההעמסה (כמו שווטסון עושה בכל מכונית אותה הוא בוחן).

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסיבת עיתונאים שאלתי לגבי הידנית, התשובה הייתה במידה ותהיה דרישה. כלומר רוב הסיכויים שלא ניראה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי ברכב אחר (כסוף עם גג אדום) בעיני הרעידות בסרק לא היו נוראיות.

חשוב להדגיש שהרעידות כשהאוטו חדש לא נוראיות, אבל זה אינו המבחן האמיתי. כפי שנוכחתי מה- 208, עם חלוף שנתיים-שלוש הן עלולות להפוך לבלתי נסבלות וזו בהחלט סיבה לפסול את האוטו.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לי זמן לכתוב את הדעה שלי על הרכב הזה. הייתי בטוח שC3 היא סוג של בייבי קקטוס אבל בשבוע האחרון התניידתי עם קקטוס והדעה שלי השתנתה.

הצטרפתי למבחן מעט אחרי שפבל אסף את הלאקקטוס. העיצוב מגניב, לא הכי יפה אבל בהחלט הכי מקורי. ליד הקליאו שלי - העדפתי את העיצוב הזורם יותר של רנו אבל סיטרואן פשוט מקורית ומעלה חיוכים. הפרונט מאוד קקטוסי בעוד ששאר הרכב מעוצב בצורה מקורית יותר. לסיכום - אהבתי.

עם ההתיישבות במושב הנהג התאהבתי בכורסאות האלה. שקלתי לגנוב את המושב ולהתקין אותו ליד המחשב במשרד. פשוט נוח! התנועה עצמה מאוד נעימה. בתוך העיר C3 מעלימה את גרועי השיבושים של בית דגן ובכביש המהיר הנוחות נשמרת ביחד עם בידוד רעשים מכובד מאוד.

בדקתי כמה דברים משמעותיים עבורי - מקום בתא המטען קריטי. העגלה של התינוקת נכנסה אבל לא בקלות. פתח ההטענה גבוה מידי ודורש הנפה לגובה של העגלה. לא נחמד אבל בהחלט זניח.

שלב הבא שחשוב לי הוא הסאונד. הצליל נחמד אבל דווקא בקקטוס היה יותר מוצלח.

דינאמית אין מה לבחון את המכונית הזאת. אחרי 2 דקות הורדתי קצב ופשוט נהנתי מהשיוט.

הדבר שהפריע לי במשך כל המבחן הוא הרטט הבלתי נסבל מבחינתי של המנוע הסל"ד נמוך. מבחינתי זהו דיל ברייקר. הרטט לא נראה לי הגיוני אך לא הצלחתי לבחון רכב אחר.

בשבוע האחרון כאמור התניידתי בקקטוס שכורה באיטליה. השבוע שינה את דעתי על C3. אם בהתחלה חשבתי שהיא סוג של בייבי קקטוס אז התבדתי. C3 לקחה את העיצוב והגימיקים של הקקטוס והפכה אותו לרכב שלם ופחות קונספטואלי. רק חבל שבדרך המשקל עלה וההנאה מנהיגה נעלמה לחלוטין

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקקטוס רוכן פחות בפניות?

רמת הנוחות שלו בעיר זהה לc3?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת התנהגות כביש הקקטוס שונה לגמרי. אם עם ה-C3 אחרי 2 פניות הרמתי ידיים, את הקקטוס נהנתי מאוד לזרוק לפיתולים ולייצר קצב שאישתי דרשה להרגיע.

בתוך העיר סי3 יותר נוחה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...