Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סיטרואן C3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש שלילי הרכב לא מושלם.

הרעידות שצויינו,זווית גילגול, גיר מעט איטי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכתבה נרשם שהרעידות לא הופיעו ברכב שהיה אצלך אז אני נוטה להאמין שמדובר על תקלה נקודתית.

כל השאר שטויות.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו אצלי רעידות, תקרא את המיני מבחן שלי, אמנם לא ידוע באיזה חוזק ברכב המבחן אבל היו מעט כמו כן יציאה לא תמיד חלקה מהמקום.

בנוסף לרכב יש נטיה לנוע על המתלים בכביש מפותל כאשר יש שיבוש. אבא שלי מאוד הרגיש זאת- תוצאה של מתלים רכים.

זה לא שטויות אלא משהו שקיים ומורגש.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד נאה ודי מתברג בצמרת של הסופרמיני האוטומטית, בעיקר למי שפוחד לקנות פולו בגלל בעיות פוטנציאלית בגיר ולמי שמחפש קצת יותר כוח ממה שמוצע בג׳אז וביאריס. הייתי מצפה למחיר קצת יותר אטרקטיבי אבל המהלך פה היה מחושב - להעלות את המחיר של ה 208 לקראת ההשקה של ה c3 ואז לעבוד עלינו ולקרוא למחיר שלה ״אטרקטיבי״. בעידן הנוכחי, רכב כזה צריך לעלות 80 ו...ולא 90 ו...גם עם האבזור. יש אפשרות להחלפת הילוכים ידנית בגיר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן נחמד, רכב שנראה די נחמד, אולי טיפה זול בפנים מתחת למסך.

אבל התלונה שלי היא אחרת.

אני מעוניין לראות את המפרט של הסיטרואן הזאת, בא לי.

אני נכנס לאתר, מחפש, אין מפרט, בצד רשום קטלוג, אבל זה טופס להזמנת קטלוג - וגם שם אין C3 (גם לא קקטוס, אבל זה לא משנה).

השנה 2017, המצלמת דרך של הרכב יכול לשתף תמונה או סרטון קצר שאני מצלם עם הרשתות החברתיות שלי, אבל לקבל מפרט של הרכב מהאתר של לובינסקי זה פשוט בקשה מוגזמת.

מה. מה הקטע. למה ככה? למה?

אולי אם המפרט היה נראה נאה בעיניי הייתי קופץ מחר ועושה נסיעת מבחן. אבל לא, כדי לראות מפרט אני כנראה צריך לקפוץ לסוכנות. למה.

יש קטלוג מסודר, הוא פשוט מופיע באתר ייעודי שלהם (לינק אחר).

http://new.citroen.co.il/wp-content/uploads/2017/04/BTL_Citroen_555395_mifrat_C3-f.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להאמין שאני פשוט לא מסתכל, אבל נכון להיום ראיתי רק אחת כזו על הכביש ומהנסיון האינטואיטיבי שלי שאינו כלי סטטיסטי אמין במיוחד, מה שאני לא רואה גם לא נמכר. בקיצור אנשים ש"מבינים" ובמיוחד המוסכניקים שלהם, עדיין יעדיפו תמיד יאריס או ג'אז גם אם הן פחות טובות ואפילו אם צריך להוסיף כסף. מכוניות צרפתיות צריכות להמכר במחירים מגוחכים בכדי שמישהו יביט בהן בכלל, כי כידוע צריך לשמור הרבה כסף לתיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים שנהגו בשתי המכוניות ככל שיש כאלו, בהנחה שאין בעיה עם גיר רגיל (או בהתעלמות מהביקורת ביחס לגיר), היכן נעים יותר להתנהל ולנהוג (בעיקר עירוני), בקקטוס? או ב-C3?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להאמין שאני פשוט לא מסתכל, אבל נכון להיום ראיתי רק אחת כזו על הכביש ומהנסיון האינטואיטיבי שלי שאינו כלי סטטיסטי אמין במיוחד, מה שאני לא רואה גם לא נמכר. בקיצור אנשים ש"מבינים" ובמיוחד המוסכניקים שלהם, עדיין יעדיפו תמיד יאריס או ג'אז גם אם הן פחות טובות ואפילו אם צריך להוסיף כסף. מכוניות צרפתיות צריכות להמכר במחירים מגוחכים בכדי שמישהו יביט בהן בכלל, כי כידוע צריך לשמור הרבה כסף לתיקונים.

זה דגם שרק החל השיווק שלו. קצת מופרך להסיק משהו מזה.

כמה אוקטביות חדשות כבר ראית?

אני יכול להגיד לך שנשארו צבעים בודדים במשלוחים של יוני/יולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברים שנהגו בשתי המכוניות ככל שיש כאלו, בהנחה שאין בעיה עם גיר רגיל (או בהתעלמות מהביקורת ביחס לגיר), היכן נעים יותר להתנהל ולנהוג (בעיקר עירוני), בקקטוס? או ב-C3?

אני תמיד אעדיף ידני על פני אוטומטי, אך בכל זאת לדעתי הc3 תהיה עדיפה. שדה הראיה ותנוחת הנהיגה בc3 עדיפים, והמידות הקטנות יותר גם כן תורמות להתנהלות בעיר.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד נאה ודי מתברג בצמרת של הסופרמיני האוטומטית, בעיקר למי שפוחד לקנות פולו בגלל בעיות פוטנציאלית בגיר ולמי שמחפש קצת יותר כוח ממה שמוצע בג׳אז וביאריס. הייתי מצפה למחיר קצת יותר אטרקטיבי אבל המהלך פה היה מחושב - להעלות את המחיר של ה 208 לקראת ההשקה של ה c3 ואז לעבוד עלינו ולקרוא למחיר שלה ״אטרקטיבי״. בעידן הנוכחי, רכב כזה צריך לעלות 80 ו...ולא 90 ו...גם עם האבזור. יש אפשרות להחלפת הילוכים ידנית בגיר הזה?

כל הזמן אנשים משווים לאיביזה שעולה 80. רק אזכיר שהאיביזה הזו תוכננה בשנת 2006. יותר מ 10 שנים על אותה פלטפורמה. ברור שהמחיר של רכב חדש כמו ה c3 לא יהיה כמו האיביזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלטפורמה של הc3 היא pf1 שכבר בת קרוב ל20...

לא שזה באמת קריטי כל כך.

208 החדשה שתוצג ככל הנראה בתערוכת ג'נבה, כבר תתבסס על פלטפורמה חדשה שתקרא emp1 .

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שההוא מעלי אמר...

לא השוויתי דווקא לאיביזה, מה גם שזה שהיא כביכול פחות מודרנית לא מצדיק לדעתי הפרש מחירים כזה משמעותי. מה עם הרנו קליאו? גם זקנה?

הסופר מיני הסטנדרטיות, חדשות שיצאו הרגע בדור חדש או כאלה שמשווקות כמה שנים, כבר לא צריכות לעלות 100 אלף (זה המחיר הרשמי של ה c3 המאובזרת) ואגב, כנ״ל לגבי מזדה 2, ג׳אז ויאריס רק שבארץ - הם עולות הרבה יותר מאיביזה כי אנחנו אוהבים ומחבקים את התפוצות שלהן. לא מסיבה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dr6633

המחיר שלה אטרקטיבי לעומת המתחרות.

היאריס,גאז,קליאו,פולו,פאביה כולם יקרות יותר,בטח ברמות איבזור שיהיו שוות ערך אליה.

נכון, האיביזה עולה 80 אבל גם פחות מאובזרת ופחות מודרנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי ברכב אחר (כסוף עם גג אדום) בעיני הרעידות בסרק לא היו נוראיות. מה שעיצבן קצת זה נטייה של הגיר להישאר בהילוך גבוה מה שגרם לוויברציות ורעידות לא נעימות.

הרכות הייתה מעט מוגזמת בשבילי אבל זה לגמרי מחיר ששווה לשלם בעבור הנוחות. השילוב עם הכיסאות המאוד שטוחים ורכים עם זוויות הגלגול הגדולות בהחלט לא אידיאלי.

תא הנוסעים חביב מאוד אבל תפעול המזגן דרך המסך לא נוח - עולים לאוטו בצהריים בשיא החום, הדבר הראשון שרוצים זה מזגן אבל רגע, המערכת צריכה להתאפס על עצמה, אם כבר העברתם לרוורס תשכחו מזה כי אי אפשר לגשת לתצוגת המזגן תוך כדי וזה מסורבל מאוד. בא לכם לנתק את הS&S? אי אפשר, היא מנטרלת את עצמה בתחילת הנסיעה אבל כשתא הנוסעים יתקרר היא לא תזכור שרציתם לבטל אותה ותכבה את הרכב בעצירה - התחכמות מיותרת.

לא אהבתי גם את הפלסטיק בחלק העליון של הדלתות, לא נעים למגע ומרגיש זול.

למרות כל החסרונות האלה היא עדיין קניה מצוינת בעיני, מרעננת ומרגישה הרבה יותר כייפית ושמחה מרוב הסופר מיני האחריות, בטח לעומת רכבים קודרים כמו טויוטה יאריס ויונדאי I20. חבילת האבזור טובה ואני מאמין שהאפשרות למשחקי צבעים תקסום ללא מעט לקוחות. לי יצא לראות כבר כמה על הכבישים אחת בשחור מלא ואחת בלבן ושחור שנראים עליה קצת מבאסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...