Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב מתחמם (הונדה סיוויק 2002 אוטומט)

yosi425
שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק אציין בכדי שאולי אחרים יהיו עירניים יותר. הרכב הזה קיבלתי בהחלפה והוספתי 7 אלף ונתתי מאזדה לאנטיס 1.8 במצב תקין והבנאדם עבד עלי הוא גם לא היה מוכן יום אחרי העסקה להתחלף חזרה ולשמור את ה7 אלף שהוספתי.

אם הבן אדם לא הסכים לקחת 7 אלף מזומן ולבטל את העסקה אז רוב הסיכויים שהרכב במצב גרוע!! רוב הסיכויים שיש בעיה בראש מנוע, תתחיל מהחלפת טרמוסטט תקווה שיעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לא שום צורך להחליף תרמוסטט,הרכב נגוע.

הנבלה שאיתו בוצעה העסקה ולא מוכן כפי שאמרת, להשאיר את הכסף אצלו

ולהחזיר את הרכב- יודע היטב שהראש מנוע לפחות גמור.

מציע לבחור פשוט לעשות חישוב, בלי הרבה סנטימנטים.

להעיף את הרכב כפי שהוא/להשקיע במנוע מפירוק.

יש גם אופציה 3 לקבל גם את הרכב והכסף חזרה+ התנצלות

אבל..זה כבר סיפור אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מאז שנפלתי עם הרכב בקניה לפני כחודש עדיין גורר איתו. במהלך השבוע הראשון ניגשתי למוסך (ואדי ג'וז) בעקבות איבוד מים ללא נזילות.האוטו לא היה מתחמם הוצע לי מכסה רדיאטור לא מתאים 0.9 ב80 ש״ח ואמר לי זה יפתור לך את הבעיה. ואכן מים לא נעלמו אבל די חשדתי והבנתי לאחר מכן שזאת קומבינה זמנית בלבד. יומיים לאחר מכן חום המנוע זינק למקסימום בעליה לאחר נסיעה של חצי שעה בתוך כ10-20 שניות. עצרתי הוספתי מים והמשכתי בנסיעה. עברו כמה ימים והחל לי נזילה גדולה מהרדיאטור וביצעתי החלפה שלו ב700 ש״ח ואז יומיים שקט ללא איבוד מים וללא התחממות. ומאז החל לאבד כליטר ל40 קמ והתחממות רק לאחר נסיעה ממושכת של שעה. וכעת הוחמר מאוד המצב ומאבד כליטר מים ל15 קמ. ולאחר נסיעה של 10 דקות מירושלים להר אדר הרכב מתחמם בעליות עולה לרבע העליון וחוזר למצב רגיל מספר פעמים במהלך העליות. המאוורר לא נכנס לפעולה בזמן וכשאני מכבה את הרכב ומדליק המאוורר פועל ישר. כדאי לנתק את הכבל שהמאוורר יעבוד תמיד? בינתיים אני עם נסיעות קצרות עד להתארגנות עם רכב. במוסך שלי (לא אצל הערבים) אמרו לי אין שום פתרון וזה רק להחליף מנוע לאחר בדיקה כפולה של לחץ ובדיקה של בריחה מהמנוע בחלקו העליון. כשהרכב עובד בתחילת נסיעה הוא נוסע מצויין ואין רעשים מהמנוע המנוע שקט ונשמע תקין. השאלה מה אפשר לעשות בינתיים...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי להפעיל את המאוורר תפעיל את המזגן, יש לך בעיה במנוע שעושה לחצים על המערכת קירור לכן גם הרדיאטור החדש לא יעזור. תחליף מנוע או שתמכור את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי להפעיל את החימום ברכב, כך גם מאוורר החימום הפנימי, מקרר את הרדיאטור הפנימי.

ואת מערכת הקירור של המנוע.

במצב איבוד מים, צריך למצוא את הסיבה, מאחר וגם כאשר המאווררים עובדים.

פעולתם פחות יעילה, כי חסר נוזל קירור במערכת ונוצרים אדים ולחץ.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא אוויר חם במזגן אבל כשאני פותח את האוויר בפנים הרכב הוא נדלק ישר על הac ללא אפשרות כיבוי ועובר לקור. מה גם שהמאוורר מתחיל לפעול ומפסיק אפילו עם מזגן כשמד החום מצביע מעל החצי. השאלה האם זה בעייה במאוורר או חיישן/יוניט חום/ טרמוסטט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...