Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן UP-GTI

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הא כן,

ולא מדובר בגולף -

[video=youtube;a-Ww9KFoGLk]

השיקוץ הזה יותר מכוער מהבן הפוטנציאלי של אבי ביטר ואורית פוקס.

גאד דאם.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני דווקא חושב שזה אחלה רעיון.

אני מניח שאני בדעת מיעוט אבל בעיניי מירוץ החימוש עבר את הגבול והגרסאות הספורטיביות של הסופר מיני/משפחתיות קומפקטיות פשוט חזקות מדי בחלק מהמקרים.

רכב קטן וקל עם מנוע חמים יכול להיות כייפי בכבישים צרים ומפותלים. מעבר לזה שהוא כמובן יהיה זול יחסית ובר השגה.

גם הכיוון של סיאט עם גרסה חמימה לאיביזה החדשה (1.5 עם 150 כ"ס) שממוצבת מתחת לקופרה (אם תהיה...) הוא נכון בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

הרבה יותר מעניין בעיני גרסה חמימה נורמאלית במחיר הגיוני מאשר גרסת קצה סופר חזקה וסופר יקרה. הכיף, בעיני, הוא רכב שאפשר לשחק איתו, ולא רכב שגבולות האחיזה שלו נמצאים במקום שאני, כנהג, לא רוצה להגיע אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שגולף מודל 1974 כמעט זהה בגודלה ל-Up מודל 2017. כלומר, רכב משפחתי של שנות השבעים דומה בגודלו לרכב מיני של שנות האלפיים.

אם היינו צריכים הוכחה לכך שבני האדם נעשים גדולים יותר, הרי היא לפנינו.

עם כבישים שנעשים צפופים יותר ויותר, במחיר הנכון הרכב הזה יהיה להיט מכירות. לא אתפלא אם גם בהמשך תצא גירסת פרמיום תחת המותג Audi.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני האדם לא נעשים גדולים יותר אבל התחרות בסגמנטים גורמת לזה היצרנים "משפרים" גם את המימדים הפיזיים של הרכבים שלהם וככה יצא שהפולו כבר מזמן עברה את המימדים המקוריים של הגולף ועכשיו גם הלופו/פוקס/אפ כבר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון.

חלוקת המשקל בטווינגו החדשה היא כנראה מושלמת ועומדת על 45:55.

אל תאמין לכל ה-"50:50 הייפ".

חלוקת המשקל זו לא הבעיה בטווינגו. כיול המתלים לא טוב.

לרגע לא הייתי בטוח שאני מבין למה התכוונת, אז שאלתי חבר אחר האם חבר הפורום פניצי חושב שכל יצרני העל, וגם לא מעט יצרני פרימיום, טועים בהתלהבותם מחלוקת משקל של 50:50.

החבר העיר את תשומת ליבי שחלוקת משקל של 50:50 היא מושלמת לרכב בעל מנוע קדמי, אך הטווינגו, כידוע, היא בעלת מנוע אחורי, ועל כן יש מצב שחלוקת משקל של 55:45 היא יותר טובה עבור רכב בתצורה כזאת.

אז אני מקווה שלזה התכוונת, כי אם התכוונת ש55:45 זה באמת הכי טוב, גם לרכב על מנוע קדמי, אז וואלה, סע לגרמניה ואיטליה, נראה לי שיש שם כמה יצרנים שישמחו לשמוע על זה.

אחרי שצחקנו, נתייחס ברצינות.

הטווינגו פשוט גרועה. גם כרכב מיני לעיר (מלבד קוטר הסיבוב הקטן) היא פשוט מבצעת את משימתה באופן לא טוב, וזה רק מתחזק כאשר משווים אותה למתחרות שלה.

כשמכניסים למשוואה את המחיר ומה מקבלים תמורתו, היא בכלל מאבדת את זה.

כפי שכתב רומן בעבר, הטווינגו בעלת עיצוב מיוחד, וזה בערך הסיבה היחידה לקנות אותה. כמה שהתאכזבתי מהנהיגה באוטו, אני עדיין נדלק מהעיצוב שלה כשאני רואה אותה נוסעת ברחוב.

צר לי, אבל לטווינגו יש הרבה יותר בעיות מאשר "כיול מתלים לא טוב".

לעניין הUP, אז לדעתי היא דווקא כן תצליח במידה ותיובא, כי כבר ראינו שצ'מפיון מתמחרים רכבים מאוד יפה ובצורה תחרותית, ואנחנו גם רואים שהתוצאות לא מאחרות לבוא עם נתוני מכירות מאוד מאוד יפים.

רק דבר אחד שלא הצלחתי להבין עדיין - האם תהיה אופציה לגיר אוטומטי כלשהו?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ניגש לזה בצורה עקומה.

כל עוד ההנעה היא אחורית, חלוקת משקל של 45:55-40:60 היא הטובה ביותר, פול-סטופ.

לא תצליח להגיע אליה עם מנוע קדמי. זה המניע למקם מנוע במרכז הרכב.

בהתייחס לניהוג באופן מבודד, כיול המתלים הוא הבעיה בטווינגו.

לא חלוקת המשקל, כפי שטעית לטעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ניגש לזה בצורה עקומה.

כל עוד ההנעה היא אחורית, חלוקת משקל של 45:55-40:60 היא הטובה ביותר, פול-סטופ.

לא תצליח להגיע אליה עם מנוע קדמי. זה המניע למקם מנוע במרכז הרכב.

בהתייחס לניהוג באופן מבודד, כיול המתלים הוא הבעיה בטווינגו.

לא חלוקת המשקל, כפי שטעית לטעון.

בוא נניח ואתה צודק, והבעיה היא כיול המתלים ולא חלוקת המשקל (שאגב, כרגע הטענה שלך שוות ערך לשלי, שכן לא הצגת שום דבר שיתמוך בזה, אבל לשם הדיון אני אזרום ואומר שאתה צודק).

הרכב עדיין זוועה.

ונראה לי שהתבלבלת כשכתבת "כל עוד ההנעה היא אחורית" והתכוננת למנוע אחורי.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
את הרעיון אהבתי, פשוט חבל שהרכב כ"כ, כ"כ מכוער...

זה לא ששאר הקטגוריה מהממות. הכל נראה כמו נעליים לתינוקות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...