Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת חלונות אזור חיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש המלצות מפוזרות בפורום אשמח להמלצה עדכנית על מקום מקצועי להשחרת חלונות בהדבקה בין חיפה לנתניה.

תודה

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי סבג נראה אחד המקצוענים ביותר וגם מקבל ביקורות טובות מאוד.

מה שמעניין אותי איזה חומר של חלונות כהים הוא משתמש כי בתמונות החומר נראה ממש, אבל ממש איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה באזור דרום קרוב לאשדוד

יש לי נסיון רע אם הקודמים , מישהו מכיר מקום אם מדבקה אמרקאית שיודע לפרק את הדלתות מבלי לשבור את הקליפסים ולהחזיר כאילו מעולם לא פורק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בחומר ובבעל המקצוע. בתחום הזה אני יכול להגיד לך בוודאות שמחיר ועבודה זולה לא תפיק את מיטב האיכות. יכול להיות די איכותי, לא הכי איכותי. עדיף לעשות פעם אחת עם חומר שעושה משהו נגד החום באמת ונראה טוב ומחזיק המון שנים מאשר לחזור על העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שי סבג נראה אחד המקצוענים ביותר וגם מקבל ביקורות טובות מאוד.

מה שמעניין אותי איזה חומר של חלונות כהים הוא משתמש כי בתמונות החומר נראה ממש, אבל ממש איכותי.

הוא משתמש בחניתה. עשיתי אצלו היום ציפוי לשמשה + חלונות האחוריים, שב-CRV שלי כמו כל SUV כוללים גם חלונות באזור האכסון. כלומר סה"כ 5 חלונות, כשהאחורי ברמת כהות נמוכה כמעט שקוף אבל ראות חשובה לי וזו פשרה טובה. התרשמתי מעבודה קפדנית ומדוייקת, שי עבד על האוטו שעתיים בשקט עם עוד בחור ועל הדרך חיזק לי שני קירקושים לא קשורים בפלסטיקה. עלה לי 500 ש"ח ולא התווכחתי, מקומות אחרים הציעו בזול יותר אבל שיקולי האיכות גוברים. אדווח בעוד שנה...

אחריות 5 שנים.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני שילמתי כמו טיפש לפני כשנה וחצי 600 שקל על חלון אחורי בלבד אצל מישהו מרעננה וגם כיום רואים שיש פאקים לא קטנים:roll:.

מה שכן, החומר חניתה ולא דהה.

כל הכבוד, תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...