Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מולטימדיה לVW Transporter 2014

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,

ברכב מותקנת מערכת Target 2804 שקיבלנו על הרכב(רכב של נכה- המערכת ככל הנראה הותקנה על ידי החברה שאיבזרה את הרכב). המערכת הנוכחית לא תקינה - קיימת בעיה בטאצ' ככל הנראה ולעיתים די קרובות הטאצ' "לוחץ" על המסך גם ללא מגע אדם, מעביר שירים,מריץ לאחור, קופץ, ממש משתגע. כמובן שכל הקלקה מלווה בצפצוף מרגיז. הבלוטות כמובן לא מתחבר אוטומטית כשעולים לרכב.. וכו' וכו'.

אני מניח שלא אסכים לשלם 200-300 שקל כדי לתקן את המערכת העלובה הזו ולכן אני שוקל להחליפה. אם למישהו יש רעיון/פוסט/הפנייה ל DIY, בשמחה. לשלם כדי לתקן את העוול הזה, לא יקרה.

מה חשוב לי במערכת :

1. חיבור למצלמת רוורס(חובה!).

2. מסך עם תאורה חזקה/נגד-סינוור/כל-ניסוח-אחר-שתמצאו- ברכב זה המערכת מותקנת בזווית די גרועה לדעתי. קרני השמש פוגעות במסך ברוב שעות היום. במערכת הנוכחית לא ניתן לראות שום דבר במסך כשהשמש פוגעת, מפריע מאוד גם לתפעול וגם לשימוש עם במצלמת הרוורס.

3. חיבור USB קדמי(כרטיס זיכרון גם אפשרי- SD/MICRO).

4. BLUETOOTH - ככל הנראה קיים בכולן.

5. אין שום חובה שיהיה WAZE, בנוכחית יש IGO עם רישיון ולא נראה לי שמישהו טרח להשתמש. אם הWAZE לא מייקר וחבילת גלישה לא עולה הרבה כסף, יכול להיות שזה בונוס שישתמשו בו.

6. תצוגה גדולה ככל הניתן.

7. עדיפות שהמערכת גם תדע עברית, כלומר, תציג שמות שירים וכו'.

8. ברכב מותקנים שני רמקולים קדמיים מקוריים שהגיעו עם הרכב - כך שאין צפייה ליכולת אודיו מרשימות יתרה.

שאלת השאלות- תקציב. אני מניח שלא ארצה לעבור את ה2500, אלא אם מישהו פה יצליח לשכנע אותי שאני חי בסרט עם רשימת הדרישות שלי.

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם אתה כן מעוניין לשקול יחידות סיניות או שאתה רוצה רק מותג מוכח כמו פיוניר, אלפיין, קלריון, JVC, קנווד וכך הלאה?

כי לסיניים יש היום פתרונות מדהימים כמו יחידות עם מסך 8,9 וגם 10.1 אינטש ומדובר היום כבר במסכים מאוד איכותיים.

חברות כמו EONON וJOYING מייצרות היום כבר בסטנדרטים גבוהים ואפילו איכות הסאונד טובה למדי.

והמערכות האלו גם פועלות על בסיס מערכת הפעלה אנדרואיד כך שהתקנת אפליקציות כמו ווייז לא מהוות בעיה.

מצד שני - המותגים המוכחים, כבודם במקומו מונח רק שאתה מוגבל כאן לגדלי מסך 6-7 אינטש ויכולת הסנכרון/התממשקות של הסמארטפון שלך איתם מוגבלת לקריזה של כל אחד ואחד מהיצרנים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

אני לא מקובע על המותגים המוכרים.. אם יש מותג סיני \ דגם מערכת שחברי הפורום יוכלו להמליץ עליו ואמינותו ואיכותו אכן אומתה והוא עומד בצרכים שלי, אין לי שום התנגדות. אפילו אשמח לקבל לינק לרכישה.

יכול להמליץ על משהו ספציפי ?

שאלת התקנה - המסכים הגדולים יותר, 8-10 , האם זה מתאים להתקנה ברכב שיש בו מערכת 2din או שצריך התאמות נוספות מעבר? בנייה ? משהו ?

אגב, אין בעיה עם קליטת רדיו בארץ ?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...