Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 10 חודשים עם ניסאן אלמרה 2002

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לי לנהוג בכמה קורולות מהדור שלך והן הרגישו פחות חזקות מהאלמרה. לא בדקתי עם סטופר.

המנוע בקורולה שלך הוא אותו מנוע בדיוק ששווק כבר ב-91' כשהתחילו להביא קורולות לארץ. יענו סוס עבודה אמין חבל"ז. אבל לא חזק מדי..

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נחשבה להרבה יותר חזקה מאימפרזה\לנטיס למיניהן וכו'.

הבעיה היחידה , המנוע נחלש עם הזמן (יש לחבר גם קורולה כזאת עם 320 ק"מ ) וזה הבאסה. מורגש מאוד ברכב הזה "ההיחלשות".

מתי אני מרגיש שהמנוע עדיין מרביץ? כשקריר בחוץ ובלי עומס. מאיצה לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, האמת במכוניות לא צעירות כבר קשה לקבוע לפי אקזמפלר אחד או שניים. קורולות באמת נוסעות בסדר גמור. אימפרזות זכורות לי כרועשות וקצת עגלות. לנטיס דווקא זכורה לי בערך זהה לקורולה.

סך הכל יפניות 1.6 של שנות התשעים ותחילת האלפיים היו זריזות למדי אם כי לא מהוקצעות מבחינת רעש והתנהגות תיבה. אפשר לציין לחיוב את התיבה של מיצובישי בסוף שנות התשעים-תחילת אלפיים שהייתה 'חצי חכמה' ולא מעפנה כמו כל היפניות. מעין חצי הדרך ל-al4.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

טוב , אז סיכומון קצר:

אותו קרוב משפחה גם מכר את הרכב לצערו אחרי שהוא השקיע הרבה כסף בתיקונים לטווח ארוך(החליף ממיר קטליטי, פולי מנוע דפוק, קרטר שמן וצמיגים חדשים)

מה שכן, מכר את הרכב ב-2000 שקל מעל המחירון תוך יומיים כאשר הטלפון לא הפסיק לצלצל. לא יודע אם זה השוק של האלמרות הישנות, או שזה פשוט השוק עבור כול יפנית שמורה עם קילומטראז נמוך בתקציב נמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע בקורולה שלך הוא אותו מנוע בדיוק ששווק כבר ב-91' כשהתחילו להביא קורולות לארץ.

4A זה מנוע שהיה באיטרציות שונות (מ-8v בסיסי עם 80 כ"ס עד לגירסת 4A-GZE עם 20 שסטומים, סופרצ'רג'ר, ו168 כ"ס) במשך 20 שנה בייצור, מ1982 עד 2002, ואני חושב שהוא עדיין מיוצר ברישיון (או בלי רישיון) איפשהו בסין.

אחריו בא ה3ZZ עם שרשרת ומערכת תזמון שסתומים, שהיו לו בעיות בוצה, ועוד משהו, שהוחלף ב1ZR המוצלח, שנכון להיום כבר גם כן נמצא 10 שנים בייצור.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב הזה יש שוק לא רע.

מכרתי לפני כמה שנים אלמרה 2005.

הרכב שירת אותנו מעולה. למעט חיישן קרנק לא היו בלת"מים בכלל.

נמכר במחיר שרציתי תוך שבוע.

הרכב חסכוני יחסית למשפחתומתיות 1600 הרגילות כנראה בגלל המנוע הגדול יותר ולתחושתי, יחס העברה סופי "ארוך" יותר בגיר.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...