Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג מערכת שמע באופל אסטרה

שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אופל אסטרה שנת 2012, אצלי כבר שנה. הרכב ממש סבבה אבל מערכת השמע שלו ממש מחורבנת וזה גורם לי סבל. זה רכב שנסע 30 אלף ק"מ בשנה, ולכן ראוי למערכת טובה יותר.

יש לי הרבה שאלות, כי אני לא מבין בזה כלום:

- האם הבעיה היא ברמקולים (יש רק מקדימה) או ברדיו או בשניהם?

- בהנחה שאין לי זמן להתקשקש, וכסף זה לא בעיה, מה הדרך הכי טובה להתנהל? לקנות במקום אחד (או באינטרנט) ולהתקין באחר, או אותו מקום לקנות ולהתקין?

- מסך מולטימדיה ברכב הזה, כדאי או לא?

- עם תקציב של 3-4K, בהנחה שאני מחליף הכל, איך כדאי לחלק אותו בין המרכיבים השונים?

בטח יש עוד שאלות שהיה כדאי שאשאל, אז אתם מוזמנים לשאול במקומי ולענות :)

תודה מקרב לב

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה באמת חסר לך כרגע - אמצעי בידור? או סאונד?

אם אתה משתמש בנייד שלך לניווט ואתה לא זקוק לוייז, אם אתה לא זקוק למצלמת רוורס בכדי להחנות את הרכב ואתה גם שומע בעיקר דיסקים או למען האמת מהנייד - אני לא רואה למה לבזבז את התקציב על מולטימדיה.

במצב כזה או שהייתי משאיר את המערכת המקורית ומשקיע את הכסף במגבר 4 ערוצים טוב, סט קומפוננט מקדימה, סאב וופר קטן וצנוע מאחורה ובידוד אקוסטי בדלתות - ומנחת איכותי.

או שהייתי מחליף את המערכת המקורית ביחידה בגודל 1DIN כלומר HU סטנדרטי ללא מסך עם BT מובנה ו3 יציאות מגברים - משקיע קצת פחות במגבר ולוקח סט קומפוננט סדרת כניסה אבל משהו עם סאונד מספק, סאב קטן וצנוע ומתאמץ אולי בכל זאת כי לדעתי זה על גבול החובה - לבודד אקוסטית את הדלתות הקידמיות.

אבל אם אתה כן רוצה מסך מולטימדיה בשביל דיבורית, מצלמת רווס, ניווט, סרטים לילדים אז הייתי משקיע את התקציב שלי ביחידת מולטימדיה טובה + בידוד אקוסטי בדלתות הקידמיות + סט קומפוננט קידמי נציל שיוכל להיות מוגבר על המגבר הפנימי של המולטימדיה עצמה ובשלב מאוחר יותר דואג אולי להוסיף הגברה וסאב קטן וצנוע.

נתתי לך כאן כמה כוונים כלליים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית הבעיה שלי זה סאונד. אפילו ברמה של דיבור קשה להבין מה מדברים בגלל שהסאונד גרוע. ממולטימדיה אני מפחד כי יש לי 2 נהגות צעירות בבית, וזה עלול להסיח את דעתן. אבל בלותוס דווקא מאד יעזור כי אשתי מנהל שיחות עבודה תוך כדי נהיגה.

לכן מגבר נשמע הגיוני. קומפוננט ומנחת לא יודע מה זה, אקרא על זה קצת. הרכב מבודד טוב מרעשים. עדיין צריך בידוד אקוסטי בנוסף?

ברמת העיקרון, שווה לקנות אצל מתקין, או שאני מוביל את עצמי לשחיטה כלכלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר גמור לקנות אצל מתקין - לפחות יש אחריות במידה של נזק מיידי או משהו שלא פועל בצורה מיידית.

בידוד אקוסטי בדלתות הקידמיות מאפשר לוופרים\מידבאסים לעבוד נכון, לנגן תדרי באס כמו שצריך וגם מורידים את הרזוננס של פח הדלת.

מבין אותך לחלוטין לגבי הנהגות הצעירות אבל תחשוב לרגע מה זה משנה מולטימדיה או לא אם הן נכנסות לרכב והן מפעילות למשל וייז בסמארטפון - SMSים ומנשמע שקופץ להן מול המסך - אולי דווקא בגלל זה, עדיף מולטימדיה עם ווייז ולדאוג שאת הטלפון אין להן איפה לשים במקום שהן יכולות לראות. פחות התעסקות בסופו של דבר וגם מצלמת רוורס שמאפשרת להן לקחת אחורה מבלי לדרוס מישהו או משהו.

לשיקולך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...