Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית התנתקות של הסאב - הרכבת מגבר וסאב למאזדה 6 פרימיום 2016

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, יש לי בעיה נורא מוזרה במערכת של הרכב שאני בספק אם מישהופה נתקל בבעיה דומה לזה..

אז ככה הרכבתי ברכב מאזדה 6 פרימיום 2016 מגבר של רוקפורד מונו בלוקוסאב אינפנטי והכל עובד פיקס, כשאני לוחץ על הברקס והרכב נכבה (I STOP) עדיין הכל עובד עכשיו ככה אם נגיד אני ברמזורקצר ואחרי 2 3 שניות אני שוב מתחיל לנסוע אז הכל בסדר אין שום בעיה אבל אם נגידאני ברמזור של 10 שניות בערך אז כשהרכב נדלק הסאב מתנתק ל3 שניות וחוזר.

את הרמקולים של הרכב השארתי כמו שהם מקוריים וגם את המערכת מולטימדיהשל המאזדה ומתי שזה קורה והסאב מתנתק הרמקולים והמערכת ממשיכים לפועל כרגיל..

בדקתי את המגבר אם הוא נכבה מתי שזה קורה והאור שלו נשאר דולק אוליקצת דועך ממש בקטנה אבל עדיין נשאר דולק ורק הסאב מתנתק. הוספתי בנוסף כבל בשביללנסות ולפתור את הבעיה וזה לא עזר.. אממ התייעצתי עם עוד אנשים מהתחום שאחד מהםאמר לי להחליף את המגבר למגבר עם כניסת high power הוא אמר שזה ייפתור אתהבעיה, השאלה אם אני יכול לפתור את הבעיה בלי להחליף מגבר כי אני סך הכל מרוצהממנו.

ניסיתי גם לעשות איזה משהו במגבר עם החוט של הפיקוד שזה הופך אותולדולק קבוע משהו כזה בערך וזה גם לא עזר..

חשוב לציין שהרכבתי את זה אצל איש מקצוע שהרכיב המון מערכות והוא גםלא נתקל בבעיה כזאת אני כבר חודשיים מנסה לפתור את הבעיה הזאת ללא הצלחה ככה שאניאשמח להצעות..

תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בדיקת שפיות - האם כשאתה מכבה את הסטארט סטופ ועומד ברמזור הבעיה עדיין מתרחשת?

אם כן - תבדוק בכלל את מערכת החשמל של הרכב, האלטרנטור והמצבר.

אם לא - צריך פתרון שיחזיק את המגבר שלך "ער" בזמן שהמנוע דומם.

יש ממסרים שכאלו בשביל פרוססורים של חברות כמו אודיסון שנועדו למנוע מהפרוססור להכבות (ואיתו השבתה של כל המערכת) בזמן שהמנוע עומד עם מנוע דומם - זה ממסר שמחזיק את כניסת הREMOTE דולקת למשך עוד מספר דקות בודדות.

אפשר לחבר יחידה שכזו ישירות לכניסת רימוט של המגבר של הסאב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי שהרכב נכנס למצב I STOP ונכבהA עדיין המגבר והסאב עובדים רק אם נגיד אני עומד ברמזור ארוך אז הרגע שאני משחרר את הברקס ובשניה שנדלק הרכב אז הסאב מתנתק ל2 3 שניות וחוזר והמגבר נשאר דולק.

ואם נגיד אני ברמזור קצר של 2 3 שניות אז אין שום בעיה המגבר והסאב עובדים כרגיל אפילו כשזה יוצא ממצב של I STOP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המתח התנעה!

המגבר שלך נופל בזמן שהרכב נותן התנעה - תבדוק את המצבר.

יכול להיות שהפתרון הכי טוב לנושא הוא למקם מצבר משני למערכת הבידור - בתא המטען של הרכב.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המתח בהתנעה נופל אז גם המגבר יפול, אתה צריך שהמגבר יהיה מחובר למקור מתח ישיר שלא מושפע מהתנעת הרכב אבל כן נטען בזמן שהמנוע עובד.

בשביל זה יש ממסר שנכנס בין מצבר ההתנעה למצבר מערכות הבידור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממסר לניתוק התנעה של מצבר שני אני בספק כמה עסקים בארץ מבינים בזה, תיצור קשר עם יוסי אלפיין או ג'וניור בשביל תשתית שכזו.

תריץ חיפוש על השניים.

דוגמאhttps://www.amazon.com/gp/aw/d/B001HBYXVS/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1495721268&sr=8-1&pi=SL75_QL70&keywords=stinger+battery+relay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק מה קורה בזמן שהרכב מתניע - המגבר של הסאבוופר רואה נפילת מתח.

תבדוק מול המוסך המרכזי, מול הסמכות הטכנית שלהם אם יש מעגל שמייצב לרכב הזה מתח בזמן התנעה הרי כל שאר הרכיבים ברכב נשארים פועלים בזמן התנעה ורק המגבר של הסאב וופר נופל - אז אולי יש דרך טובה יותר לחבר אותו או שמלכתחילה הוא לא חובר נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...