Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשבות לגבי טיפול עצמי ומכירת הרכב בעתיד

ProCC
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים ,

הרכב הקודם שלי , איביזה 2003 , טיפלתי בזקנה בעצמי , כל חלק קטן הוחלף , סודר , טיפולים תקופתיים הרבה לפני המועד המבוקש , וכל זה שאני שומר את הקבלות בידיעה שאני ימשיך להחזיק את הרכב עד ליום מותו , עכשיו מגיע הבעיה.

התחדשתי ביונדאי i20 , 2013 , שטופלה כל חייה במוסך מורשה מטעם אלדן כל 30 אלף ( הזוועה ) , נקנתה מבן דוד שמחזיק מגרש מכוניות , האוטו במצב טוב , הוחלף סליל הגה ( מחלה ידועה ברכב ) , נעשה שמן ופילטר לכבוד 120,000 שהבחורה הצעירה עשתה , עכשיו פה אני דואג .

אני יאקי להגדרות יצרן כלל שמן ופילטר שמן , די הזדעזעתי מהשמן שמו לרכב , עכשיו הטיפול הבא שאותו אני מקדים ל127,000 , אני אעשה את העבודה בעצמי , ופה התלבטות שלי , מצד אחד הרכב חדש , אם לא טופל במוסך מסודר ונורמטיבי , במעמד הקנייה אראה להם קבלות שאני קניתי ועשיתי לבד ( ולהיות בן 21 לא בא לטובתך ) , אנשים ירתעו מהעבודה שהרכב לא טופל במוסך , ומצד השני האהבה והחלקים שאני יתן לאוטו , לא יהיו באותה רמה שמוסך יעשה אם מבחינת איכות ובטוח מבחינה כלכלית , דעתכם ?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בעייה. לדעתי רוב הקונים הפוטנציאלים לא יאהבו את העניין אלא אם כן הקונה מכיר אותך אישית.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי רוכש רכב, ובתור בעל הרכב היית מראה לי קבלות מסודרות על חלקים, מציין טיפולים בקובץ אקסל (או בספר היצרן) ובכללי הייתי מתרשם שאתה לא סתם ילד שמשחק עם רצ'ט

זה לא היה מרתיע אותי מרכישה ואפילו להפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם הבחור מעלי.

אני את הרכב שלי (הונדה ג'אז)משתדל לא להכניס למוסך אלא אם זה חובה.

כל הטיפולים השוטפים (שמן,פילטר,שמן גיר,בלמים ועוד) מבצע בעצמי ולפני הזמן.

הכל עם מסודר עם קבלות ופירוט מה הוחלף/נוקה/גורז באותו טיפול,

לדעתי מבחינת הטיפול עצמו הוא ברמה טובה ובאכפתיות שלא קיימת בהרבה מוסכים(ואני גם נהנה מזה על הדרך)

ויצא לי לראות מקרים שדחפו פילטר לא מתאים כדי שיכנס ועוד עבודה חאפרית למכביר.

בקיצור אם הבחור מראה קבלות מסודרות מדבר איתו קצת רואה שהוא באמת מבין ולא סתם מחרטט

אני לא הייתי חושש.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כזה שירשור לא מזמן.

האפשרות השנייה שלך זה למצוא מוסך אמין שתוכל לסמוך עליו.

ההיסטוריה של הרכב(אלדן לטיפול כל 30 אלף) כבר מרחיקה קונים אז תחשוב אם עוד קונים לא יתרחקו מהרכב כשיגלו שטיפלת בו לבד.

יש יתרונות וחסרונות.

אני מטפל לבד ב2 רכבים עם תיעוד מסודר, תמיד יהיה מישהו שלא יחשוש לקנות רכב כזה.

אגב, בדקת אם יש בוצה במנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כזה שירשור לא מזמן.

האפשרות השנייה שלך זה למצוא מוסך אמין שתוכל לסמוך עליו.

ההיסטוריה של הרכב(אלדן לטיפול כל 30 אלף) כבר מרחיקה קונים אז תחשוב אם עוד קונים לא יתרחקו מהרכב כשיגלו שטיפלת בו לבד.

יש יתרונות וחסרונות.

אני מטפל לבד ב2 רכבים עם תיעוד מסודר, תמיד יהיה מישהו שלא יחשוש לקנות רכב כזה.

אגב, בדקת אם יש בוצה במנוע?

עדיין לא , היום הציץ בו

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי בתור קונה בן אדם שמטפל לבד היה מרתיע מאוד.

אבל אם אתה מתכוון להחזיק אותו להרבה שנים זה יכול להיות פחות בעייתי כי מחירו יהיה כבר זול או מקסימום את הטיפול האחרון לבצע במוסך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי אתה מתכנן למכור את הרכב?

לא בזמן הקרוב יוס , לפחות 3 שנים , אולי אחרי הלימודים , אני לא אחד שיחליף מהר .

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשיג לך מכונאי (אמיתי ובעל תעודות, רצוי שעובד גם במוסך) שיעבוד לך בבית מה שהרבה המכונאים עושים מהצד. כך פתרת את הבעיה.

הבעיה אושריקו זה לא הידע בטיפול הרכב ( לא שאני מכונאי מומחה ) , אלא הקטע הוצאת הקבלה שאכן הרכב "מטופל" במוסך ולא על ידי מישהו פרטי.

מכונאי BMW

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לחפש מכונאי, יש את כנופית הטיפולים שעושים עבודה מצוינת, אבל שוב, אין קבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לחפש מכונאי, יש את כנופית הטיפולים שעושים עבודה מצוינת, אבל שוב, אין קבלות.

אז מה הבדל בין שיטפל לבד לבין שמישהוא אחר יטפל ברכב. כל עוד אין קבלות ממוסך מורשה או מוסך אחר מבחינת קונה רגיל זה רכב שלא טופל בצורה נכונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל, אני פשוט אמרתי שלא צריך לחפש מכונאים כשיש אותם במידה ורוצים לטפל לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...