Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על שטיפת רכב ליד הבית -מי עוזר בבית משפט?! חובב דיטיילנג מושבע

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי ידע שיש חוק נגד שטיפת רכב ליד בית?!

בתור חובב דיטיילנג מושבע, ביום שבת בשעה תשע בבוקר שרק אני וחתולי הרחוב ערים ,ברחוב שקט של בתים פרטיים שטפתי את רכבי במים שלי ולא מצינור ציבורי צמוד לביתי .

פתאום הגיע פקח של העירייה ורשם לי דו"ח של 320 ש"ח על שטיפת הרכב בציבור (מצרוף הדוח)תקנה 8(ה).

ניסיתי לשכנע אותו לרשום רק אזהרה אך זה לא ממש עזר.

שלחתי מכתב ערעור לעירייה אך התשובה הייתה שאין מקום לדחיית הדו"ח ועלי לשלם את הכסף.

אני שוקל לגשת לבית משפט אבל לא בטוח מה להגיד כנגד החוק ההזוי של תקנה 8(ה) לפי הדו"ח.

מי עוזר בנושא?

1b.jpg

1c.jpg

1d.jpg

1a.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני המום, זה אמיתי?

אתה לא מבין כמה אמיתי.

אם זה לא תחביב של כולנו אז את הפוסט הזה הייתי מפרסם תחת "פורום משפטי".

גם אני עדין בהלם והאוטו מאז ממש מלוכלך :-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, מותר לשטוף רכב ברחוב. אסור לשטוף עם צינור. (בגלל מצוקת מים שהיתה פעם.)

היום אין מצוקת מים בישראל בזכות מתקני ההתפלה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני זכרתי משהו על איסור שטיפה עם צינור, לא בטוח שזה בכלל רלוונטי בימינו.

אבל איסור שטיפה כללי?

מה זה? חוק עזר עירוני? ספציפי לראשון? חוק ארצי?

איפה ישה שצריך אותו?

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, יש חוק כזה מהתקופה של המחסור בים, אני לא מאמין ששינו אותו מאז, כי שולטים במדינה חבורה של נוכלים.

מה שאתה יכול לעשות זה לספר שלא השתמשת בצינור עם מים אלא במתקן שמתחבר לצינור כמקציץ כמו הFOAM BLASTER של CG , אני לא בטוח אם זה יעזור אבל זה יכול להוות הסבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה השטויות האלה?!

לפי מה שרשום בספר התקנות

"איסור שפיכת נוזלים ומי שופכין8. (א) לאי שתמש אדם ולא ירשה להשתמש במי שופכין להשקאה.

(ב) לא ישפוך אדם ולא ירשה לשפוך מי שופכין למקום ציבורי או פרטי.

(ג) לא יזרים אדם ולא ירשה להזרים מי שופכין במקום ציבורי או במקום פרטי,אלא לתוך בור שופכין ובאמצעות אבזרים שאישר המפקח.

(ד) לאישפוך אדם,לאי אפשר ולא ירשה לשפוך מים או נוזל אחר שאינו מי גשם למקום ציבורי,שלא לצורך ניקוי רחוב או השקאת גן.

(ה) לא ירחץ אדם רכב ברחוב."

חוק עירוני 8 ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשטוף בחניה של הבניין זהו שטח פרטי שאין לעירייה שום נגיעה בו,אם אתה שוטף ברחוב אז נראה שיש להם קייס, לא יודע אם ללכת לבית משפט יעזור במקרה הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שרשום בספר התקנות

"איסור שפיכת נוזלים ומי שופכין8. (א) לאי שתמש אדם ולא ירשה להשתמש במי שופכין להשקאה.

(ב) לא ישפוך אדם ולא ירשה לשפוך מי שופכין למקום ציבורי או פרטי.

(ג) לא יזרים אדם ולא ירשה להזרים מי שופכין במקום ציבורי או במקום פרטי,אלא לתוך בור שופכין ובאמצעות אבזרים שאישר המפקח.

(ד) לאישפוך אדם,לאי אפשר ולא ירשה לשפוך מים או נוזל אחר שאינו מי גשם למקום ציבורי,שלא לצורך ניקוי רחוב או השקאת גן.

(ה) לא ירחץ אדם רכב ברחוב."

חוק עירוני 8 ה[/quote

ביזיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצלם ושפותח השרשור ישתמש בזה במכתב הבא לעירייה .

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקים מוזרים לא חסר ,יש גם חוק שאוסר על פרסום רכב למכירה על גבי הרכב .

המלצה שלי תחליף שכנים :wink:

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...