Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול לאאודי S3 בצ'מפיון

darion
שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

היום הייתי בצ'מפיון וקיבלתי הצעת מחיר עבור טיפול קטן (שמן פילטר שמן פילטר מזגן)

מחיר הזוי של 1200 שקל כולל מעמ ועבודה.

לא מוכן לשלם על מסנן שמן 250 שקל שבאיביי הוא עולה 35 שקלים.

בכל מקרה אין לי ממש ברירה ואצטרך לעשות את הטיפול במוסך ואין לי זמן לחכות לחלפים.

הטיפול הבא הוא טיפול גיר בעוד 5000 ק"מ , מדובר בS3 אוטומטית גיר DSG 6.

אני יודע שהטיפול לגיר הזה גם יעלה לי יותר מ-1000 שקל.

אשמח מאנשים שמבינים כאן שיוכלו לעזור לי מה מחליפים בטיפול גיר DSG 6 מהם החלפים ? והאם אפשר לקבל מקט עבור הפילטרים וכו' שמחליפים בגיר DSG 6 ברכב הנל ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מופקע לחלוטין.

- לך למוסך רגיל, לא של החברה, מאמין שיעלה לך חצי.

- אם אתה מהמרכז, לך למוסך רון, הוא מתעסק כל היום ברכבים האלה ולפי מה שכותבים פה בפורום, המחירים שלו טובים.

- אם בא לך להחליף לבד, קנה שמן (קסטרול אדג׳ - 150 ש״ח)/פילטר שמן מקורי (50 ש״ח)/פילטר מזגן מקורי (100 ש״ח, או תחליפי ב30 ש״ח), יעלה לך כ-300 ש״ח וחצי שעה עבודה.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השמן גיר ב-dsg6, תראה את המדריך שחבר הפורום ron_man הכין:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?619252-%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%A4%D7%AA-%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%98%D7%A8-%D7%95%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8dsg-6

שוב - אפשר לבד, ואם תרצה במוסך - ממליץ ללכת למוסך רון, לא למוסך רגיל.

בניגוד לטיפול רגיל של שמן/פילטר, בטיפול כזה של החלפת שמן גיר הייתי הולך למוסך שמכיר את הרכבים האלה.

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תעשה טיפול במוסך אחר, יש מוסכים אחרים מתמחים באודי שלוקחים מחירים סבירים.

וגם אני בספק שפילטר מקורי בחו"ל עולה 35 שקל. אתה משווה שני מוצרים שונים ולכן זה לא מדד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוסך חדש של בחור בשם דניס שעבד במוסך של אוודי ובנה להם מנועים ומכיר את הרכבים האלו מעולה

הוא נימצא בפתח תקווה מאחורי מוסך ספטון צמוד למשה חלפים.

השם של המקום זה קאר פוינט,ממליץ בחום על המקום

זה קישור לדף שלו בפייס

https://www.facebook.com/carpoint.garage/

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מוסך חדש של בחור בשם דניס שעבד במוסך של אוודי ובנה להם מנועים ומכיר את הרכבים האלו מעולה

הוא נימצא בפתח תקווה מאחורי מוסך ספטון צמוד למשה חלפים.

השם של המקום זה קאר פוינט,ממליץ בחום על המקום

זה קישור לדף שלו בפייס

https://www.facebook.com/carpoint.garage/

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

יצא לי לעבור במוסך שלו במקרה לאחר רכישת חלפילם אצל "משה חלפים" (מומלץ בחום) ודיברתי קצת עם דניס, יכול להעיד שהבחור נחמד. מה גם ששמעתי מלקוחות שלו שהם מרוצים ומעידים עליו שהוא אכן מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הפילטר dsg6 שאתה צריך עולה 9 יורו כולל גומיית אטימה וזהה למקורי שגם הוא מיוצר בהולנד. שים לב שהזמנתי מותג swag ועל הפילטר עצמו כתוב febi שזו חברה אחרת כך שחברה אחת מייצרת לחברה שניה....הכל הזמנה מגרמניה ובמחירים מצחיקים. את העבודה אני הולך למוסך כללי. לפי מיטב זכרוני הפילטר בארץ עולה 360 בערך לפני מעמ לא כולל גומיית אטימה, וכל ליטר שמן כ 100 שקל בערך לפני מעמ . אני קניתי מאוטוסטור שמן של קסטרול ל dsg בהרבה פחות כסף כולל משלוח עד הבית שירות מצויין. FB_IMG_1495536336303.jpgFB_IMG_1495534959996.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...