Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון אורות, טויוטה לנד קרוזר 2017

barakmaster
שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מישהו יודע אם יש אפשרות לכוון אורות לגובה מסויים

חיפשתי איפה יש את הגלגל הזה שיש כמעט בכל אוטו

הרבה פעמים אנשים עושים לי אורות שאני כביכול מסנוור אותם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ההבדל בין חכם לטיפש הוא ששניהם חושבים אותו דבר רק שהטיפש אומר את זה בקול..:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אצלך הפנסים הם קסנון או לד?

אגב, הרכב חדש ואמור להיות מכוון פיקס ואם בכל זאת לא מכוון, זה יתוקן במוסך המורשה ולדעתי ללא עלות מצידך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא של דוד שלי

הוא בדק בספר רכב והעלה חרס

לגבי אחריות ברור שאם ילך יפתרו לו את העיניין

אבל בשביל זה הוא צריך ליסוע במיוחד (אם לא תהיה ברירה הוא ילך כמובן)

לכן רציתי לפני לבדוק בפורום אם מישהו יודע על זה פרטים

אין לי מושג אם זה קסנון או לא

ההבדל בין חכם לטיפש הוא ששניהם חושבים אותו דבר רק שהטיפש אומר את זה בקול..:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל פנס ראשי יש כוון, פנסי לד או קסנון הכוון חייב להתבצע אחרי שמפעילים את הכוון האוטומטי של הפנסים למצב התחלתי.

אם אתה לא מזהה איפה בורגי הכוון ואין מידע בספר, אז תמתין אולי לתגובה של מבין דבר או להגיע למוסך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל פנס ראשי יש כוון, פנסי לד או קסנון הכוון חייב להתבצע אחרי שמפעילים את הכוון האוטומטי של הפנסים למצב התחלתי.

אם אתה לא מזהה איפה בורגי הכוון ואין מידע בספר, אז תמתין אולי לתגובה של מבין דבר או להגיע למוסך .

לא שאלתי לגבי הברגי כיוון של הפנסים אני יודע שזה קיים

אני מדבר על הכיוון שיש בתוך האוטו ליד ההגה בד״כ שמעלה ומוריד בו זמנית את שניהם.

השאלה אם קיים כזה באוטו הנל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...