Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת אלפא רומיאו סטלביו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הדיון הזה לגבי חשיבות הכסף אצל הקונים הפוטנציאלים לא יביא אותנו לשום מקום, במיוחד כאשר מבססים אותו על אנקדוטות ("הכרתי פעם מישהו עשיר ש...").

יש קונים עשירים שאכפת להם מאוד מהכסף שלהם ויש כאלה שלא. בדיוק כמו אצל קונים רגילים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה כן דיון חשוב , יש גבול לכל תעלול.

אני מעריך את היצרן את השם והתדמית, גדלתי איתו ונהנתי.

הוא גם מתאים לי מבחינת המקום טוב-באמצע מבחינת התדמית.

לא מוגזם בשפת העם לא מנקר עיניים, ספורטיבי, מעלה חיוך של אנשים לנוסטלגיה חביבה.

אבל - עם כל החיבה שלי, ברגע בו אני מבין כי הם מגזימים, בין אם באבזור בחסר או מחירים מונפצים.

אני אומר עד-כאן , ומביט לצדדים, ובצדדים יש דברים מעניינים.

זה לא עוד 20-50 אלף, זו הרגשה וידיעה, כי התמורה כרגע, לא תואמת למחיר הנדרש.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאף אחד לא אוהב לזרוק 50K סתם ללא תמורה (גם עשירי תבל), הכוונה היא שאם אדם אמיד שמחפש SUV פרימיום בגזרת המחיר הזו והסלביו "יעשה לו את זה" ויתן לו לדעתו את הערך המוסף שהוא מחפש, אז פער של כמה עשרות אלפי שקלים (סתם זרקתי 50K בשביל ההגזמה, באותה המידה זה יכול להיות פער של 20K) לא יהווה מכשול לרכישה.

קונה שהאלפא עושה לו את זה ביג טיים ישלם את תוספת המחיר (לצורך הדיון 50K) בלי קשיים מיוחדים.

קונה אחר שהאלפא עושה לו את זה קצת יותר מאוטו אחר לא ישלם את הפרמיה הנדרשת וירכוש את הרכב הזול.

ושאר האחרים? לדעתי הם יצפו שהאלפא תימכר בהנחה ביחס למתחרים המקבילים - גם כי האוטו לא לגמרי פרימיום וגם כי לשוק יש זיכרון ארוך (מידי) ועדיין ישנם לא מעט כאלה שבעבורם הרכב הזה הוא שם נירדף לצרות מכניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפיפייה!

אבל אני יכול להבין למה ברוב התמונות לא רואים את הצד האחורי במלואו...

מעניין כמה תעלה התלתן... 8)

דווקא לעומת הג'וליה, אליה לא כ"כ התחברתי מכל זווית שאינה כוללת את הפרונט - לדעתי הסטלביו לגמרי pulls it off.

בכלליות זה מגניב בעיני לראות שני עיצובים בקווים דומים מאוד, כאשר מאחד מהם אני מתלהב לאללה ומהשני די מאוכזב.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגופו של האוטו - לאחר התרשמות סטטית, עבדו על נקודות חלשות מהג'וליה. מקום המצת, איכות תא הכפפות ותא האכסון המרכזי, וגם בדאש עצמו - טופלו. מקווה שיזלוג לג'וליה בבאטצ'ים הבאים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לעומת הג'וליה, אליה לא כ"כ התחברתי מכל זווית שאינה כוללת את הפרונט - לדעתי הסטלביו לגמרי pulls it off.

בכלליות זה מגניב בעיני לראות שני עיצובים בקווים דומים מאוד, כאשר מאחד מהם אני מתלהב לאללה ומהשני די מאוכזב.

תתחדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הסטלביו לא נראה מאחור כמו אופטימה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאת הפוסטים פה נראה כי הטעות של סמל״ת היתה להשיק את הדגם היקר לפני שגרסת הכניסה זמינה, כי קשה לאנשים להתמודד עם מה שהוא כרגע מחיר הכניסה לסטלביו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אז היתה מוצגת גרסת כניסה ב-320 וכולם היו תוקפים את הגרסה העירומה והיקרה.

אין לזה סוף.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי בהרצליה, נסעתי כדי לפתוח הזמנה ללקסוס ולברר זמני משלוח וכו׳, בדרך נתקלתי באלם התצוגה החדש של אלפא, מודה לא יכולתי שלא להכנס, ההתרשמות שלי מהסטלביו סה״כ די טובה, הרכב נראה טוב במציאות יותר מבתמונות, תא מטען ענקי שזה יתרון גדול, מבחינת האבזור כל המתחרות נותנות אותו הדבר פחות או יותר ככה שזה לא משהו שנותן יתרון לכאן או לכאן, הרכב נראה טוב מבפנים, רק חבל שהחומרים נראים פשוטים מידי ופחות התחברתי לתא הנוסעים ולמה שהוא משדר (מאד אהבתי את הפדלים מאחורי ההגה) מאחורה הרכב מאד צפוף ושתי מבוגרים ירגישו צמודים מאד.

בשורה התחתונה מודה שחשבתי לשבת עם נציג ולראות לאן אפשר להגיע אבל אמרתי לעצמי שחבל לבזבז את הזמן וגם אישתי הייתה באותה הדעה. גם אני ואישתי הסכמנו שאם הרכב היה מתומחר במחיר טוב יותר היינו הולכים על זה. בסופו של דבר לא הצלחנו לקבל החלטה עדין ( אני מאד רוצה את ה rx והיא לא כלכך התלהבה בגלל הגודל) הסכמנו יחד שנחכה ל xc 60 ושתגיע בעוד כשלושה חודשים נקבל החלטה.

עריכה אחרונה על ידי zuzut5

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הRX פצצה של רכב עם תמכור מעולה ומאובזר מאוד.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאת הפוסטים פה נראה כי הטעות של סמל״ת היתה להשיק את הדגם היקר לפני שגרסת הכניסה זמינה, כי קשה לאנשים להתמודד עם מה שהוא כרגע מחיר הכניסה לסטלביו.

ממש לא. זה מפריע בעיקר לכמה יוזרים בקארספורום שאינם נמנים על קהל הלקוחות ממילא.

סמירו, you mad bro? :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

קשה לו עם מערכת הקירור הכפולה בדגמי אלפא רומאו החדשים, במיוחד שלדבריו הרכב שלו לא מהנה לנהיגה.

אז גם במערכת הקירור המשופרת אלפא פגעו?! יש גבול!

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...