Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת טמפרטורה ברכב בקיץ - השחרת חלונות קדמיים?

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב.

הקיץ הגיע והרכב חם ולוקח הרבה זמן לקרר אותו, למרות שאני מקפיד לאוורר אותו לפני שאני מפעיל מזגן ולמרות שהחלונות האחוריים מושחרים.

האם השחרת חלונות או ציפוי לחלונות הקדמיים יעזרו להורדת הטמפרטורה ברכב?

תודה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מרים שמשות, אי אפשר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וציפוי בחומר שקוף? הבנתי שדיברו על זה פעם בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסוי מעניין שמצאתי שבודק את הטמפרטורה בתוך הרכב בלי ציפוי עם ציפוי ועם וילונות על כל השמשות.

http://www.christopherteh.com/blog/2013/03/car-cool/

שימו לב שהכותב מציין שמדובר בחומר ציפוי לא באיכות הכי גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בדקתי את הנושא עד לא מזמן - הבנתי שאפשרי להשחיר מקדימה אבל לא חוקי בשום צורה.

בימים חמים, כשהרכב חונה בחוץ ואין אופציה לחניה מקורה, ממש סיוט להכנס לרכב בוער שעמד כמה שעות טובות בשמש (!) (בעיקר שיש ריפודי עור).

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור, יש בארץ המון חברות פילמים איכותיים מאוד שמסננים ומורידים חום בצורה מורגשת.

דוגמות לחומרים טובים מאוד: LLUMAR , 3M , חניתה הישראלית ועוד כמה. נתתי דוגמה לחומרים שעולים גם הרבה כסף.

אל תתפתה לכל הבלבולי שכל של רשתות מסויימות "חומר אמריקאי שמריקאי", שיראה את החברות.

דוגמה, תיכנס לאתר של סאן פילם נתניה ותראה איזה חומרים משתמש, של הטופ של הטופ וגם העבודה נראית ככה.

ככה צריך, השחרה פעם אחת של חומר איכותי מאוד שייראה יפה וייתן הרגשה טובה ולא כל פעם לזרוק 200 או 300 שקל על "חומר אמריקאי" שדוהה אחרי שנה וחצי\לא עושה אפקט בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מדובר בחומר ננו קרמי. לפי החוק אסור לעשות שום ציפוי על החלונות ליד הנהג ושמשה קדמית אפילו אם הוא שקוף לגמרי.

אצלי יש שני רכבים, אחד עם 36 אחוז על החלונות הקדמיים ו 75 אחוז שמשה קדמית. ברכב השני כל החלק הקדמי ב 75 אחוז. זה פשוט תענוג בקיץ, אין תחושת שריפה לא בידיים ולא ברגליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתיחת חריץ בחלונות לא תגרום להמון אבק בפנים הרכב?

זאת הסיבה שאני לא משאיר חריצים פתוחים.

אני חונה במקום שאוטו נקי בסוף היום נראה כמו אחרי אובך.. משאיות עוברות ללא הרף וכל אחת מעיפה כ"כ הרבה אבק :(

אגב הכינוי שלך הזכיר לי שאני צריך להמשיך לצפות בעונה של lucifer, לא חזרתי לסדרה מאז שחזרה מהפגרה :shock:

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...