Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבר בסיסי (נערך. ברור שזה לרכב)

שימו לב! השרשור הזה בן 2506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצלחתי במאמצים רבים להשיג את הטלפון של הבעלים המקורי, מה שהוא עשה שם זה ככה:החליף רמקולים קדמיים ושם סאב וכן שם מנחת. כאשר המגבר היה שם הרמקולים האחוריים לא עבדו, אלא רק הקדמיים, הטוויטרים והסאב (לדבריו).האם אפשר לחבר רק את הקדמיים למגבר, ושהאחוריים יוגברו על ידי המערכת המקורית - אבל שכולם יעבדו יחד בכל זאת?

כלומר הקדמיים מחווטים לבגאז' אך האחוריים לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אפשרי (אני מניח שלמערכת המקורית יש 4 יציאות רמקולים כמו כל מערכת ממוצעת).

פשוט משאירים את החיבור של האחוריים כמו שהוא כעת ואת המגבר שיבחר מחברים ל-RCA שנותר מאחור (ומתוך הנחה שהם עדין מחוברים למנחת שמחובר לזוג הערוצים האחר במערכת המקורית). אבל גם אין מניעה עקרונית לחבר את האחוריים למגבר, אם ירכש מגבר 4 ערוצים ולא 2 (ואם לא תחבר סאבוופר בגישור).

ושוב, לא מבין למה לא לנסות פשוט לחבר את הקומפוננט הקדמי ישירות למערכת. אולי זה יספיק לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי עלות של מגבר סבבה 2 ערוצים היא לא גבוהה מדי, ואם כבר מישהו עשה את החיווט, חבל לא להשתמש בשביל עוד כמה מאות שקלים בודדים.

אז כרגע אני מחפש מגבר סבבה, שיתאים לזוג רמקולים קדמיים בהספק 45w כל אחד בכמה שפחות כסף :)

הבחור אמר שהרמקולים האחוריים לא הוסיפו לו שום דבר ורק פגעו בשמע לעומת הקדמיים, ולכן הוא ניתק אותם.

הרכב ממש קטן - אני לא בטוח שבמקרה הזה the more the merrier תופס, אולי באמת כדאי לחבר רק את הקדמיים עם מגבר קטנטן של 2 ערוצים ולהסתפק בזה.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא רע, פשוט המחירים באמאזון כל כך נמוכים שאני תוהה אם משתלם בכלל לקנות יד שנייה...

לרובם אצטרך לנסוע למוכר על מנת לאסוף דבר אשר יעלה לי עוד זמן וכסף, לא תהיה לי אחריות והמגבר יהיה משומש.

המחירים באמאזון כוללים אחריות ושליח עד הבית - והם נמוכים מאוד.

אני מחפש כאן.

מזכיר שהרמקולים הקדמיים שלי הם MB Quart OSC216

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

חוזר להתייעץ:

כרגע יש חיווט ברכב, הפחידו אותי שיכול להיות שהחיווט צבר לחות בגלל שלא היה מחובר לו מגבר בשנה האחרונה - ויכול להיות שיהיה קצר כשיחובר מגבר חדש שישרוף את המגבר ו\או את כל המערכת החשמלית ברכב? האם דבר כזה יתכן? קורה במציאות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דעה מקצועית בנושא, אבל לדעתי אם אין קורוזיה בקצוות של הכבל, אין ממה לדאוג.

ואם יש קצת, אז במידה ויש קצת ספייר, לקצץ ולהתקין בהתאם. אם אין כרגע, מומלץ לשים סופיות נורמליות ולא לחבר ככה כשכל הגידים חופשיים להם.

נדמה לי שכתבתי קודם, ואם לא אז עכשיו - יש לוודא שהכבל הנוכחי מספק בעוביו מבחינת המגבר שאתה עתיד להתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...